Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Скачати бланк

Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) (форма N ЗВР-1) використовується для внесення даних щодо обігу грошових коштів окремо по кожному реєстратору розрахункових операцій та загальної суми обороту за встановленими РРО. Такий Звіт складається щомісяця і подається до податкової інспекції за місцем реєстрації суб’єкта господарювання, незалежно від того, чи проводилися розрахункові операції в певному місяці. Звіт підписується директором та головним бухгалтером (для юридичних осіб), для фізичних — особисто підприємцем. Форму Звіту затверджено Наказом ДПСУ від 01.12.2000 № 614 «Порядок подання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)».

Згідно п.7 ст.3 Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», даний Звіт повинен подаватися до органів податкової служби не пізніше 15 числа місяця, наступного за звітним. Варто відзначити, якщо використовуються проводові або бездротові канали зв’язку для подачі інформації, в цьому випадку передбачений інший порядок здачі звітності про застосування РРО.

Бланк Звіту про використання РРО ви можете завантажити за посиланням нижче.

Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Скачати бланк

P.S. Занимаетесь торговлей импортными товарами из Китая? Если вы планируете расширять асортимент товаров, то выставки в Китае являются наиболее подходящим вариантом для того, чтобы найти новый актуальный товар, который нужен покупателям.

Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Скачати бланк
Оцініть статтю

One Response to Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Скачати бланк

  1. Полина:

    Бланк РРО надо зі змінами згідно наказу ДПА України від 28.04.2004 №248

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *