Податки > Інші податки та збори > Зразок заяви на податкову соціальну пільгу. А також скачати бланк

Зразок заяви на податкову соціальну пільгу. А також скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Зразок заяви на податкову соціальну пільгу. А також скачати бланкКолись я писав пост про заяву на застосування податкової соціальної пільги. Тоді це було дуже актуальне питання, оскільки тільки но вступив в силу Податковий кодекс України та багато чого змінилося у податковому законодавстві. Головне, що втратив силу Закон «Про податок на доходи фізичних осіб» №889-IV від 22.05.2003, який до 2011 року регулював питання застосування податкової соціальної пільги. Втратили силу і всі підзаконні акти, що регулювали порядок надання податкової соціальної пільги. Про які саме підзаконні акти йде мова, можна почитати у вищезазначеній статті.

Нагадаємо, що Державна податкова адміністрація України, тимчасово, до затвердження нової форми заяви, дозволила писати заяви на право застосування податкової соціальної пільги у довільній формі. При чому, за зразок, було дозволено брати форму заяви, що була затверджена Наказом ДПАУ вiд 30.09.2003 № 461. Необхідно було лише поміняти пункти Закону «Про податок на доходи фізичних осіб» на відповідні пункти Податкового кодексу.

З того часу пройшло більше ніж пів року, проте затверджувати форму заяви на податкову соціальну пільгу ніхто не поспішає. У мене, наприклад, виникла підозра, що її зовсім не затвердять. Можливо це так, а можливо скоро платники податків все ж таки дочекаються нової форми. В будь якому разі, поки цього не відбулося, заяву треба складати самостійно.

Багато людей шукають форму заяви для застосування податкової соціальної пільги в інтернеті, а цей блог, для того і існує, щоб люди могли знаходити на ньому потрібну інформацію. Тому викладую зразок заяви на податкову соціальну пільгу. Її можна скачати за цим посиланням.

Що я зробив? Я всього лише видалив у верхній правій частині інформацію, про те, що форма заяви затверджена Наказом ДПАУ №461. Фразу «пункту 6.1 статті 6 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» (далі — Закон).» замінив на відповідний пункт Податкового кодексу, а саме «пункту 169.1 статті 169 Податкового кодексу України №2755-VI від 02.12.2010 (далі — Податковий кодекс)».

Ну і, звичайно, фразу «Мені відомо, що згідно з підпунктом 6.3.1 пункту 6.3 статті 6 Закону податкова соціальна пільга застосовується виключно за одним місцем нарахування (виплати) місячного доходу у вигляді заробітної плати» замінив на «Мені відомо, що згідно з підпунктом 169.2.1 пункту 169.2 статті 169 Податкового кодексу податкова соціальна пільга застосовується виключно за одним місцем нарахування (виплати) місячного доходу у вигляді заробітної плати».

От і все, зразок заяви на застосування податкової соціальної пільги готовий. Скачуємо бланк, друкуємо та застосовуємо у роботі.

Зразок заяви на податкову соціальну пільгу. А також скачати бланк
2 (40%) 3 votes

30 Responses to Зразок заяви на податкову соціальну пільгу. А також скачати бланк

 1. ivan:

  Щиро дякую за форму пригодилась;)

 2. леся:

  прошу надіслати зразок заяви на податкову пільгу

 3. Леся, посилання на скачування є вкінці статті.

 4. Катерина:

  Прошу выслать бланк

 5. Вика:

  Почему не могу скопировать текст в Word&

 6. інна:

  прошу надіслати зразок заяви на податкову пільгу

 7. олег:

  Скиньте будь ласка зразок мені на пошту. По Вашому посиланню відкривається ехе файл. Звістно його качати ніхто не буде — навіщо нам віруси:)

 8. Посилання змінив. Тепер проблем зі скачуванням виникнути не повинно.

 9. Оксана:

  які документи потрібно додавати до заяви для отримання ПСП?

 10. Перелік документів для кожної категорії платників затверджено Постановою КМУ №1227 від 29.12.10 «Про затвердження Порядку подання документів для застосування податкової соціальної пільги»

 11. Марина:

  Я державний службовець, працюю з 2005 року, маю 2 дітей 10 та 3 років, з/плата нарахована 1800-1900 грн. Чоловік не працює, чи маю право на соціальну пільгу, та чи потрібно довідку про те, що чоловік не працює? Дякую.

 12. Ви маєте право на податкову соціальну пільгу по 100% на кожну дитину. У вашій бухгалтерії вас попросять надати підтвердження того, що ваш чоловік не користується такою пільгою.

 13. Юлія Фіногєєва:

  Чи маю право на додаткову пльгу

 14. Юлія Фіногєєва:

  как скачать бланк про додаткову пільгу

 15. Ольга:

  как скачать бланк про додаткову пільгу
  Ссылка на источник: http://byhgalter.com/zrazok-zayavi-na-podatkovu-socialnu-pilgu-a-takozh-skachati-blank/

 16. віра:

  зразок заяви на податкову соціальну пільгу.Скачати бланк

 17. Людмила:

  Можно напечатать бланк, а работник только подпишется? или он всё должен сам писать? спасибо.

 18. Дар'я:

  вельми дякую) стала в нагоді 😉

 19. Галина:

  Просьба поделиться бланком Заявления.

 20. Елена:

  Дякую за роз»яснення і бланк.Дуже стало в нагоді.

 21. Юлія:

  Наперед дякую!

 22. Лєна:

  Скажіть, будь ласка, чи потрібно кожного року писати заяву на застосування податкової соціальної пільги постійним працівникам?

 23. Новое заявление каждый год писать не нужно.
  Скачать бланк заявления вы можете по ссылке в статье

 24. Ірина:

  Скажіть будь ласка чи писати ідентифікаційний номер підприємця чи працівника

 25. Алена:

  Скажіть будь ласка, заява подається робітником одноразово,чи необхідно писати нову щороку?

 26. Алена:

  Вибачте, знайшла відповідь у попередніх коментарях

 27. Рома:

  Допоможіть знайти довідку про то, що я не отримую ПСП.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend

MAXCACHE: 0.94MB/0.00078 sec