Фінанси > Депозити > Зняття грошей з «Копилки» Приватбанка. Як вигідніше?

Зняття грошей з «Копилки» Приватбанка. Як вигідніше?

Кожна людина хоче бути впевненою у завтрашньому дні. А впевненість, як відомо, будь-якій людині дає наявність певної кількості грошових коштів накопичених і відкладених для непередбачених витрат. На жаль, сучасні українські реалії не дозволяють більшості жителів країни регулярно відкладати більш-менш значні суми. Це відбувається з різних причин: одні — не мають достатнього рівня доходів, інші — користуються кредитними коштами і думають лише про те, як би швидше їх повернути.

У ситуації є тільки один вихід — почати відкладати регулярно незначні суми під максимальний відсоток. Таку послугу на даний момент надає один з лідерів серед українських банків — «Приватбанк». Ця послуга називається «Копилка», за своєю суттю вона є депозитом з вільним поповненням та зняттям коштів. Про те як скористатися цією послугою присвячена дана публікація.

Читайте также Як вплинула українська криза на світові фондові ринки?

Рахунок в Приватбанку

Для початку користування цією послугою потрібно бути клієнтом банку і мати хоча б один картковий рахунок в «Приватбанку». Це може бути будь-яка карта банку від кредитної до пенсійної або тієї, на яку перераховується зарплата клієнта. Підключити послугу можна у будь-якому відділенні банку, або скористатися терміналом самообслуговування або банкоматом. Якщо ж клієнт має вільний доступ до інтернету, то підключити послугу можна через систему електронного банку Приват — 24, або встановивши спеціальний додаток в своєму мобільному телефоні.

Умови відкриття депозиту «Копилка»

Загальні умови на яких банк відриває депозит такого роду виглядають наступним чином. Кошти від клієнтів приймаються на строк від 12 місяців і більше. Збирати гроші за допомогою цієї послуги можна тільки в гривнях. Річна процентна ставка на такі вкладення на даний момент складає 16 % річних. Відсотки виплачуються після закінчення терміну дії послуги. У разі, коли клієнт не знімає коштів, послуга автоматично вважається продовженою ще на 12 місяців, а належні відсотки в грошовому вираженні додаються до суми вкладу, таким чином відбувається так звана капіталізація відсотків.

Способи поповнення депозиту «Копилка»

Способів, за допомогою яких клієнт може відкладати досить багато і виглядають вони наступним чином:

• Кошти перераховуватимуться в «Копилку» при кожному зарахуванні коштів на карту або при кожній видаткової операції. Тобто коли на карту клієнта зараховується або знімається яка то сума, то частина коштів автоматично перераховується в «Копилку». Цю суму можна встановити як фіксованою, наприклад 10 або 20 грн., так і в процентному співвідношенні від суми надходження або зняття, наприклад 5 або 10 %.

• Можна округляти свої витрати до 1, 10 або 100 грн., а суму округлення перераховувати до «Копилки». Наприклад, якщо клієнт вибрав округлення до 10 грн. і зробив за допомогою підключеної до скарбничці карти покупку на 26 грн., то з його карти спишеться 30 грн. З них 26 — піде в рахунок оплати покупки, 4 — зарахується в «Копилку».

• І нарешті, можна встановити фіксовану суму, яка щомісяця буде зніматися з карти і перераховуватися в «Копилку». Наприклад, скажімо сума в 100 грн. перераховуватиметься до «Копилки» кожного 5 числа місяця, в день отримання пенсії чи зарплати.

Читайте также Кредитна карта Еволюція від Дельта Банку. Підводні камені і нюанси використання

Клієнт може вибрати один або кілька способів, підключити її до однієї або декількох своїми карткок. Єдиним винятком тут є кредитна карта. Для неї доступний лише один спосіб відрахування в «Копилку» — це округлення. У перебігу дії послуги клієнт може необмежену кількість разів змінювати способи поповнення своєї «Копилки».

Як бачимо способи поповнення досить різноманітні і клієнт навіть з дуже скромними доходами може собі дозволити почати відкладати гроші. Відсотки на гроші потрапляють в «скарбничку» починають нараховуватися на наступний після зарахування день. Єдиним обмеженням у даному випадку є сума в 20 тис. грн., яка є граничною межею для додаткових вкладень у Копилку на протязі одного місяця.

Контроль коштів на депозиті «Копилка»

Контролювати накопичення коштів клієнт може тими ж способами, що і при депозиті «Копилка». Тобто прийшовши безпосередньо у відділення банку, в будь-якому банкоматі або терміналі самообслуговування, за допомогою системи Приват — 24 або програми для мобільних телефонів. Додатково клієнт може скористатися послугою SMS — банкінг, що дозволяє за допомогою SMS — повідомлення отримувати електронну виписку про стан депозиту на свій мобільний телефон.

Зняття коштів з депозиту «Копилка»

Якщо ж клієнт захотів зняти накопичені гроші, то найкраще це йому зробити рівно через 12 місяців після відкриття такого депозиту. Оскільки наступного дня депозит, в сумі накопичених коштів плюс відсотки, буде продовжений ще на 12 місяців.

Способів, за допомогою яких можна зняти гроші накопичені в «скарбничці» теж існує декілька. При чому клієнт може зняти як всі кошти, так і їх частину. Розглянемо їх більш детально:

Читайте также Причини відмови у видачі кредиту

• За допомогою терміналу самообслуговування.

• Мобільного додатка «Копилка».

• Відвідавши сайт «Копилки за адресою www.kopi.pb.ua.

• Зайшовши в систему Приват — 24.

• У будь-якому відділенні Приватбанку.

• Зателефонувавши на телефонний номер 3700.

Для цього, в перших чотирьох випадках клієнтові потрібно зайти в розділ «Мої депозити» і вибрати «Копилка». У віконці ввести номер свого мобільного телефону. На нього прийде SMS — повідомлення з паролем доступу до персональних даних клієнта. Після введення пароля відкриється інформація, де буде вказана детальна інформація про «Копилку» клієнта, а саме: сума накопичених коштів і нарахованих відсотків, термін до закінчення дії депозиту, сума відсотків, які можуть бути втрачені, в разі дострокового зняття і номер картки клієнта куди будуть перераховані замовлені кошти з «Копилки». Клієнт натискає кнопку зняти гроші і вводить необхідну суму, після цього проводиться автоматичне перерахування коштів на «прив’язану» карту.

В останніх двох випадках клієнту потрібно мати при собі документ, який допоможе його ідентифікувати, а далі співробітники банку оформлять його заявку і зроблять електронний переказ коштів на карту зазначену клієнтом.

У разі, коли клієнт знімає не всю суму накопичену в «скарбничці», то на решту суми автоматично оформляється депозитний договір, з тими ж умовами, які діяли до зняття коштів. Його дія починається наступного дня після зняття коштів.

Дострокове зняття коштів з депозиту «Копилка»

Особливу увагу потрібно звернути на те, що якщо клієнт знімає гроші достроково (до закінчення 12 місяців), то відсотки за вкладом він отримує не повністю, а тільки частина з них. Залежно від того, який термін пройшов після відкриття депозиту до моменту зняття, процентна ставка множиться на певний коефіцієнт:

Читайте также Чим ризикує поручитель по кредиту?

• від початку до 3 -х місяців — 0,33.

• від 3 -х до 6 -ти місяців — 0,5.

• від 6 -ти до 12 -ти місяців — 0,67.

Само собою зрозуміло, що по закінченні 12 місяців цей коефіцієнт дорівнюватиме 1 і всі нараховані відсотки клієнт отримає цілком. Проте, життя є життя і на превеликий жаль ніхто з нас не застрахований від непередбачених витрат.

Зняття грошей з «Копилки» Приватбанка. Як вигідніше?
5 (100%) 1 vote

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.53MB/0.00050 sec