Головна > Податки > Бланки звітності > Журнал реєстрації прибуткових і видаткових касових ордерів (форма № КО-3). Завантажити бланк форми

Журнал реєстрації прибуткових і видаткових касових ордерів (форма № КО-3). Завантажити бланк форми

Форма № КО-3 — журнал реєстрації прибуткових і видаткових касових ордерів, затверджений «Положенням про ведення касових операцій в Україні» № 637 від 15.12.2004 року, (далі Положення) і знаходиться в додатках до цього документа. Останній раз зміни до форми журналу були внесені Постановою НБУ від 29.04.2009 року № 252.

Відповідно до пункту 3.11 розділу 3 Положення, прибуткові та видаткові касові ордери до моменту передачі їх в касу підприємства реєструються касиром в цьому журналі. Журнал ведеться окремо за прибутковими та видатковими касовими операціями. Номери первинних касових документів повинні строго збігатися з номерами записів зроблених в журналі. Видаткові касові ордери, які виписані під відомість на видачу заробітної плати реєструються в цьому журналі після здійснення повної виплати.

Реєстрація касових ордерів і видаткових відомостей може здійснюватися за допомогою комп’ютерних засобів, які забезпечують формування і роздрукування потрібних касових документів. У той же час в документі «Вкладний лист журналу реєстрації прибуткових і видаткових касових ордерів», що формується та роздруковується за відповідний день, забезпечується також формування даних для обліку руху коштів.

Журнал регистрации приходных и расходных кассовых ордеров (форма №КО-3). Скачать бланк формы

Олексій Абліцов

О Олексій Абліцов

написал 378 статей в своем блоге.

Приветствую всех читателей на своем блоге. Меня зовут Алексей Аблицов и я пишу о налогообложении, бухгалтерском учете и отчетности в Украине. Вы можете задать мне вопросы в комментариях к моим статьям или в специальном разделе сайта http://byhgalter.com/answers/.

Схожі записи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


5 + = двенадать

WordPress: 70.19MB | MySQL:161 | 2,688sec