Журнал реєстрації прибуткових і видаткових касових ордерів (форма № КО-3). Завантажити бланк форми

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма № КО-3 — журнал реєстрації прибуткових і видаткових касових ордерів, затверджений «Положенням про ведення касових операцій в Україні» № 637 від 15.12.2004 року, (далі Положення) і знаходиться в додатках до цього документа. Останній раз зміни до форми журналу були внесені Постановою НБУ від 29.04.2009 року № 252.

Відповідно до пункту 3.11 розділу 3 Положення, прибуткові та видаткові касові ордери до моменту передачі їх в касу підприємства реєструються касиром в цьому журналі. Журнал ведеться окремо за прибутковими та видатковими касовими операціями. Номери первинних касових документів повинні строго збігатися з номерами записів зроблених в журналі. Видаткові касові ордери, які виписані під відомість на видачу заробітної плати реєструються в цьому журналі після здійснення повної виплати.

Реєстрація касових ордерів і видаткових відомостей може здійснюватися за допомогою комп’ютерних засобів, які забезпечують формування і роздрукування потрібних касових документів. У той же час в документі «Вкладний лист журналу реєстрації прибуткових і видаткових касових ордерів», що формується та роздруковується за відповідний день, забезпечується також формування даних для обліку руху коштів.

Журнал регистрации приходных и расходных кассовых ордеров (форма №КО-3). Скачать бланк формы

Журнал реєстрації прибуткових і видаткових касових ордерів (форма № КО-3). Завантажити бланк форми
Оцініть статтю

One Response to Журнал реєстрації прибуткових і видаткових касових ордерів (форма № КО-3). Завантажити бланк форми

  1. Марина:

    Добрий день. В формі КО-3а в примітках обов»язково щось писати? На видачу зарплати робітникам обов»язково до платіжної відомості робити видатковий касовий ордер, якщо ні , то в журналі реєстрації пко, вко в графі «номер» будуть номери збігатись і повторюватись з вко і платіжними відомостями?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *