Заява на отримання податкової соціальної пільги. Приклад заповнення

При поддержке: На начальном этапе бизнеса бухгалтерское обслуживание целесообразно доверить аутсорсинговой фирме. Чтобы посмотреть цены, вы можете сделать переход на цены бухгалтерских услуг и ознакомиться с вариантами обслуживания и пакетами услуг, которые в них входят.

Платник податку, тобто працівник подає роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги.

Як правило, працівником подається заява на застосування ПСП, а якщо є право на отримання більшого розміру податкової соціальної пільги подаються відповідні документи, про що в обов’язковому порядку слід зазначити у цій же заяві.

Як правильно заповнити заяву на податкову соціальну пільгу?

Перелік підтвердних документів та порядок їх надання визначено Порядком подання документів для застосування податкової соціальної пільги, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1227. В цьому ж порядку у другому пункті зазначається, що платник податку подає роботодавцю заяву про обрання місця застосування податкової соціальної пільги за встановленою Державною податковою службою формою.

Наказ ДПА України від 30.09.2003 № 461 «Щодо затвердження форм заяв і повідомлення з питань отримання (застосування) податкової соціальної пільги, а також порядку інформування платників податку», яким була затверджена форма заяви про застосування пільги, втратив чинність 31.01.2011 року. Та 19.04.2013 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 07.03.2013 року № 384 «Про затвердження Порядку інформування роботодавців платника податку про нявність порушень застосування податкової соціальної пільги, позбавлення платника податку або про відновлення його права на податкову соціальну пільгу та форми Повідомлення про наявність порушень», яким затверджено форму Повідомлення про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги, позбавлення платника податку або про відновлення його права на податкову соціальну пільгу. Та з якихось, невідомих причин цим наказом не була затверджена форма заяви про застосування ПСП.

Таким чином, можна заяву на застосування ПСП подавати в довільні формі або ж для зручності можна подавати таку заяву за формою, що була затверджена наказом № 461. Саме на такому варіанті і зупинимося детальніше.

Покрокове заповнення заяви на застосування ПСП

Із зразком заповненої заяви Ви можете ознайомитися внизу статті. В першу чергу працівник має визначитися на який розмір ПСП він має право й зібрати відповідні документи (докладніше про норми застосування ПСП читайте у статті Податкова соціальна пільга 2015. Хто має право, як отримати, які документи. Питання та відповіді). Перейдемо безпосередньо до заповнення:

1. В заголовній частині працівник має заповнити :

  • назву підприємства, на якому бажає отримувати ПСП;
  • своє прізвище ім’я та по батькові;
  • ідентифікаційний код;
  • назву посади

2. В основній частині зазначається:

  • — стаття Податкового кодексу України, відповідно до якої буде отримуватися ПСП;
  • — перелік додаткових документів для застосування ПСП

3. В заключній частині вказується:

  • Дата подання заяви на застосування ПСП;
  • Підпис працівника.

Після цих кроків, працівник подає в бухгалтерію заяву, копії документів й з моменту подання має право на застосування ПСП.

Приклад заповнення заяви про застосування податкової соціальної пільги дивіться тут.

Заява на отримання податкової соціальної пільги. Приклад заповнення
2.2 (44%) 25 votes

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00044 sec