Заповнення декларації платників єдиного податку фізичних та юридичних осіб. Відео та приклади

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

декларація платника єдиного податкуДля платників єдиного податку фізичних та юридичних осіб прийшов час вперше подавати нову податкову декларацію. Форми декларацій єдинників затверджені Наказом Міністерства фінансів №1688 від 21.12.2011 року «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку».

Слід одразу звернути увагу, що затверджені тільки форми, інструкцій по заповненню досі немає. Однак декларація досить проста, та її заповнення не повинно викликати проблем. На блозі та на форумі вже з’явилося досить інформації, яка необхідна платникам єдиного податку як фізичним так і юридичним особам для заповнення та подання податкової декларації. У цьому пості я лише зберу все до купи.

Також вкінці поста є невеличка відеоінструкція по заповненню та поданню декларації до податкової служби. Відео знято спеціалістами компанії video-help.com.ua, яка займається наданням услуг по созданию видео уроков и видео инструкций. Раджу перейти на їх сайт та ознайомитися з їх послугами. Отже:

Бланк податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи можна скачати тут.

Бланк декларації платника єдиного податку юридичної особи можна скачати на цій сторінці.

На форумі є статті з прикладами заповнення декларацій окремо для фізичних осіб підприємців та для юридичних осіб. Якщо хтось вже встиг допустити помилки у декларації, то читаємо статтю про заповнення уточнюючого розрахунку до декларації платника єдиного податку.

Декларація фізичних осіб заповнюється на підставі даних з книги обліку доходів та витрат. Докладна стаття про її ведення також є на форумі.

Хто ще не зареєструвався на форумі, реєструємося та спілкуємося на теми бухгалтерського обліку, оподаткування та звітності в Україні.

А ось і обіцяне відео, зняте компанією video-help.com.ua.

Заповнення декларації платників єдиного податку фізичних та юридичних осіб. Відео та приклади
2.3 (46.67%) 3 votes

7 Responses to Заповнення декларації платників єдиного податку фізичних та юридичних осіб. Відео та приклади

 1. ира:

  Доброго дня.У мене така ситуація склалася, може в інших теж така проблема…При заповненні деклараці виникає помилка структури-невірні кведи.Я заповнюю по кведах 2005 р.(ще не змінила в реєстратора).Та все б ще нічого, але в мене в С-ві єдиного податку вказані тільки 2 кведи (2010!), а інші три(в заяві є) , як говорять податківці»не влізли » в бланк:)Я наполегливо просила їх внести всі види, але вони відмовили, мотивуючи тим, що С-во видається безстроково, а я можу змінювати види д-сті на протязі року і що тоді?Хто прав?Я то поміняю завтра в реєстратора кведи, а щр робити з Св-вом?Дякую

 2. Данило:

  Доброго дня!

  Не знайшов гілку куди краще оформити запитання.

  Чи змінюється сума сплати єдиного податку в зв»язку зі збільшенням мінімальної ЗП? Бо ситуація зовсім не певна, консультація податкової в Києві каже, що сума 215грн.(для 2 категорії) незмінна протягом року. А місцева ДПІ стверджує, що необхідно спалачувати більше. Проясніть будь ласка .

  Дякую.

 3. Надія:

  В декларації платники єдиного податку 2 групи вказують не сплачені авансові внески, а нараховані. тобто ті, що потрібно було сплатити.

 4. Руслана:

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, я підприємець ІІІ групи, зареєструвалася у лютому місяці 2012 року. За лютий — березень 2012 р. доходу у мене не було. Що писати у декларації? Дякую щиро

 5. Руслана, ставите нулі. В чому проблема.

 6. Вітаю! Я, підприємець другої групи, здав податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи, помилково вписавши суму річного виторгу в рядок 16. Внаслідок чого, програма нарахувала 7 % податку з вписаної суми. Зі слів інспектора, уточнюючу декларацію програма не захотіла прийняти. Інспектор запропонувала здати нову декларацію, правильно заповнену, та заплатити штраф 170 грн. Що я і зробив. Тепер в мене вимагають сплатити штрафну санкцію, нараховану на 7% податку.Будь ласка, допоможіть розібратися в цій ситуації. Чи повинен я платити цей штраф? Якщо ні – якими мають бути мої подальші дії? Дякую

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *