Запит на отримання витяга з ЄДРПОУ. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма запиту на отримання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців затверджена наказом Міністерства юстиції України від 17.04.2013 №730/5 «Про затвердження форм заяв та повідомлень, надання (відправлення) яких встановлена Законом України« Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців».

Запит на отримання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців інформації, яка запитується, складається у разі необхідності підтвердження або спростування тієї чи іншої інформації щодо запитуваного суб’єкта господарювання. Запит має кілька видів, залежно від обсягу запитуваної інформації та виду господарюючого суб’єкта, тому може бути складений у вигляді:

  • Запиту на базовий витяг.
  • Запиту на розширений витяг.
  • Запиту на вибірковий витяг щодо юридичної особи.
  • Запиту на вибірковий витяг щодо фізичної особи — підприємця.
  • Запиту на вибірковий витяг щодо відокремленого підрозділу юридичної особи.

При складанні запиту в його шапці вказуються вихідний номер і дата, вказуються конкретні критерії запиту, які необхідно підтвердити або спростувати, вказується бажаний спосіб отримання даної інформації (на руки або поштою), наводиться інформація про те, хто складає даний запит. Разом з бланком подається квитанція про оплату державного мита за обробку і відповідь на даний запит.

Скачати бланк запиту на отримання витягу з ЄДР можна за посиланням нижче.

Запит на отримання витяга з ЄДРПОУ. Скачати бланк

Запит на отримання витяга з ЄДРПОУ. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *