Запит на отримання виписки з ЄДР. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма запиту на отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців затверджена наказом Міністерства юстиції України від 17.04.2013 №730/5 «Про затвердження форм заяв та повідомлень, надання (відправлення) яких встановлено Законом України« Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців».

Запит на отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців складається для отримання інформації про юридичну або фізичну особу. Може бути складений за підписом адміністрації підприємства або приватного підприємця або уповноваженої особи (за дорученням). Разом з бланком Запиту на отримання виписки подається квитанція про сплату державного мита за надання цієї послуги. У разі якщо в бланку запиту вказано, що виписку заявник хоче отримати на руки, вона роздруковується і видається негайно. Другим варіантом отримання виписки є надсилання його поштою.

Бланк запиту на отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців складається з п’яти розділів, в яких вказується наступна інформація:

  • У першому розділі зазначається, щодо кого хотілося б отримати виписку (юридична або фізична особа, орган державної влади або відокремлений підрозділ).
  • У другому розділі вказується найменування господарюючого суб’єкта та його код або паспортні дані.
  • У третьому вибирається спосіб отримання виписки.
  • В четвертому вказуються дані того, хто звернувся із запитом.
  • В п’ятому розділі державний реєстратор ставить службові відмітки.

У шапці запиту ставиться дата складання документа та вихідний номер.

Скачати бланк запиту на отримання виписки з Єдиного державного реєстру можна за посиланням нижче.

Запит на отримання виписки з ЄДР. Скачати бланк

Запит на отримання виписки з ЄДР. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *