Як впливають КВЕДи на оподаткування фізичних осіб — підприємців?

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Вітаю читачів на своєму блозі. Сьогодні я постараюся якомога докладніше розписати питання вибору кодів видів економічної діяльності для фізичних осіб — підприємців. Стаття стосується всіх підприємців: як на загальній системі оподаткування, так і на єдиному податку.
Внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців КВЕДи дають підприємцю право займатися тим чи іншим видом діяльності. Я б навіть сказав трохи точніше, внесені до ЄДР КВЕДи дають підприємцю право оподатковувати доходи від таких видів діяльності за підприємницькими правилами, а не за правилами звичайних фізичних осіб, які не є підприємцями.

Також раджу почитати й інші статті з серії про державну реєстрацію фізичної особи — підприємця:

 1. Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП) від А до Я. Покрокова инструкція
 2. Приклад заповнення запиту на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку
 3. Приклад заповнення реєстраційної картки форми 10 на реєстрацію ФОП + скачати бланк
 4. Як правильно вибрати КВЕДи при реєстрації ФОП?
 5. Як впливають КВЕДи на оподаткування фізичних осіб — підприємців?
 6. Приклад заповнення заяви на єдиний податок (заява про вибір спрощеної системи оподаткування)
 7. Приклад заповнення розрахунку доходу за попередній календарний рік до заяви на єдиний податок
 8. Як вибрати групу платника єдиного податку? Порівняльна таблиця груп
 9. Як вибрати систему оподаткування для ФОП? Порівняння загальної системи та єдиного податку
 10. Звітність платника єдиного податку та строки сплати податків
 11. Звітність підприємців (ФОП) за найманих працівників, а також сплата податків та ЄСВ
 12. Звітність ФОП на загальній системі оподаткування та строки сплати податків

До чого може призвести відсутність потрібних КВЕД у підприємця?

Припустимо, підприємець займається наданням послуг зі створення інтернет сайтів. Даний вид діяльності відповідає наступному коду в класифікаторі:

62.01 Комп’ютерне програмування

Зовсім випадково, ФОП не встиг внести даний КВЕД до єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. При цьому, він отримав гроші за свої послуги.

Що загрожує підприємцю, який отримав дохід від виду діяльності, не внесеного до ЄДР? Відповідь на це питання варто розділити на відповіді для ФОП на єдиному податку та ФОП на загальній системі. За загальним правилом можна сказати, що якщо підприємець отримав дохід від виду діяльності, не зазначеному в Єдиному реєстрі, такий дохід оподатковується за правилами для звичайних фізичних осіб, які не є ФОП. У більшості випадків до такого доходу застосовується ставка 15/17% податку на доходи фізичних осіб.

ФОП на єдиному податку

Дані по підприємцям на спрощеній системі оподаткування, крім звичайного і всім звичного Єдиного державного реєстру юр.осіб та фіз.осіб підприємців зберігаються у ще одному реєстрі — реєстрі платників єдиного податку. В цей реєстр інформація про підприємця вноситься при переході на спрощену систему оподаткування.

Перелік інформації, яка вноситься до реєстру платників єдиного податку, наведено в пункті 299.7 Податкового кодексу. В даний момент нас цікавить підпункт 4, а саме в реєстрі платників ЄП зазначаються:

4) обрані фізічною особою — підприємцем першої та другої груп види господарської діяльності;

Чому це так важливо? А тому, що для єдинників першої і другої групи за здійснення діяльності, не внесеної до реєстру платників єдиного податку, передбачена доволі серйозна відповідальність.

 • По-перше, до такого доходу застосовується підвищена ставка єдиного податку в розмірі 15% згідно з пунктом 293.4 Податкового кодексу.
 • По-друге, відповідно до частини 7 пункту 298.2.3 ПКУ, отримання доходу, не вказаного в реєстрі платників єдиного податку зобов’язує підприємця перейти на загальну систему оподаткування.
 • По-третє, відповідно до частини 3 пункту 299.10 ПКУ це є підставою для анулювання реєстрації платника єдиного податку за ініціативою податкової служби з посиланням на все той же пункт 298.2.3.

В цьому випадку, для платників єдиного податку першої та другої групи передбачений ще один вид відповідальності — це 15/17% податку на доходи фізичних осіб. Адже вид діяльності не просто не внесений до реєстру платників єдиного податку. Він ще й не внесений до Єдиного державного реєстру юр.осіб та фіз.осіб, що робить такі доходи непідприємницькими.

Отже, маємо наступну ситуацію: порушення одне, а штрафу як би два:

 • 15% підвищеної ставки єдиного податку;
 • 15/17% ПДФО як до доходів, одержаних не від підприємницької діяльності.

Як то забагато для одного порушення. Я думаю, що з боку податкової служби, було б логічно застосовувати до доходу, отриманого від видів діяльності не внесених до ЄДР, ставку 15/17% податку на доходи фізичних осіб. А от якби КВЕД, за яким одержаний дохід, був би внесений до ЄДР, але не внесений до реєстру платників єдиного податку, тоді до нього би застосовувалася підвищена ставка єдиного податку. Як то так.

Що стосується платників єдиного податку третьої та п’ятої групи, то інформація про їх КВЕДи, виходячи зі змісту пункту 299.7 ПКУ, не вноситься до реєстру платників єдиного податку. Відповідно, підвищена ставка єдиного податку 15% і анулювання реєстрації платника єдиного податку їм не загрожує. Однак, звичайно ж, відсутність КВЕД, за яким одержаний дохід у Єдиному державному реєстрі юр.осіб і фіз.осіб тягне за собою виникнення зобов’язання 15/17% з податку на доходи фізичних осіб.

ФОП на загальній системі оподаткування

Підприємець на загальній системі оподаткування сплачує податок на доходи фізичних осіб. Тому, від наявності або відсутності в ЄДР якого-небудь КВЕДу залежатиме, чи буде такий підприємець мати право на «податкові витрати» чи не буде. У разі відсутності КВЕД в ЄДР про жодні «податкові витрати» не може бути й мови. Тому платити 15/17% потрібно буде не з прибутку, а з «валового» доходу.

Висновок

Дуже уважно ставтеся до вибору КВЕД і при зміні виду бізнесу не забувайте вносити нові КВЕДи до Єдиного реєстру юр.осіб та фіз.осіб а також до реєстру платників єдиного податку.

Як впливають КВЕДи на оподаткування фізичних осіб — підприємців?
3.6 (72.5%) 8 votes

85 Responses to Як впливають КВЕДи на оподаткування фізичних осіб — підприємців?

 1. Андрій_К:

  А для юридичної особи, 4 група, якщо вид діяльності відсутній в ЄДР і в свудоцтві єдиного податку?

 2. я ФОП на єдиному податку 2 група, займаюсь торгівлею деревяні вікна та двері іморт, доставка товарів з Польщі.Товар продається фізичним особам. В свідоцтві маю вписано такі види КВЕД: 46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. 47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах 47.59 Роздрібна торгівля меблями, освітлювальними приладдями та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах Чи підходять мені ці КВЕД? чи не виникнуть проблеми при перевірці? Що порадите робити?

 3. магазину для продажу я немаю

  • Здравствуйте. А где вы фактически осуществляете торговлю? Ведь вашим бизнесом, насколько я понял, трудно заниматься без какого то помещения.

 4. Удома є кілька виставкових вікон, але восновному завжди виїжаю на машині до клієнтів в їх офіс з виставковими варіантами, там же підписуємо договір та беру аванс. Більшість клієнтів купують вікна по рекомендації знайомих, також співпраця з архітекторами. У мене замовлень не так і багато, тому поки що немає можливості відкрити магазин чи салон.

 5. товар весь під замовлення, замовили, приїхав розмитнився та машина їде до клієнта на обєк там розвантажується.

 6. Добавьте еще вот этот КВЕД. Он как раз подходит к вашей деятельности.

  47.99
  Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

  Цей клас включає:
  інші види роздрібної торгівлі будь-якими товарами, не віднесеної до попередніх класів:
  пряму торгівлю або торгівлю за допомогою рознощиків (комівояжерів) шляхом обходу клієнтів
  торгівлю з використанням торговельних автоматів тощо
  пряму торгівлю паливом (пічним паливом, дровами тощо), що його доставляють безпосередньо споживачеві
  діяльність позамагазинних аукціонів з роздрібної торгівлі (крім подібної діяльності в мережі Інтернет)
  діяльність комісіонерів з роздрібної торгівлі поза магазинами

  И еще вот этот можно добавить по оптовой торговле. Потому что грань между оптовой и розничной торговлей очень тонкая.

  46.49
  Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення

  Цей клас включає:
  оптову торгівлю виробами з деревини, корка, бондарними виробами, плетеними виробами
  оптову торгівлю господарсько-побутовими металевими виробами
  оптову торгівлю велосипедами, деталями та приладдям до них
  оптову торгівлю канцелярським приладдям, книгами, журналами та газетами
  оптову торгівлю шкіряними та дорожніми виробами
  оптову торгівлю музичними інструментами, у т.ч. неелектричними
  оптову торгівлю іграми та іграшками
  оптову торгівлю спортивними товарами, у т.ч. числі спеціальним спортивним взуттям, таким як лижні черевики
  оптову торгівлю іншими товарами господарського призначення

 7. Євген:

  Чим загрожує для юридичної особи на загальній системі оподаткування (платник ПДВ), якщо вид діяльності відсутній в ЄДР?

  • Здравствуйте. Когда то изучал этот вопрос и пришел к выводу, что если вид деятельности есть в Уставе, то он может быть и не прописан в ЕДР и ответственности за это нет. Другой вопрос, если этого вида деятельности нет также и в Уставе, тогда налоговая служба может попытаться снять валовые расходы.
   Также читайте вот эту тему на бухфоруме buhforum.com/viewtopic.php?p=546

   • Андрій:

    А якщо в статуті передбачено «Інші види діяльності, які не забороненні чинним законодавством» чи дає це дозвіл займатись іншою діялністю? конкретно не прописану діяьлність

 8. Андрій:

  73.11 Рекламні агентства.
  Чи можна з таким видом діяльності реєструватись на спрощену систему оподаткування першої групи?

  • Здравствуйте.
   Этот вид деятельности для упрощенной системы налогообложения не запрещен.
   Однако вы не сможете заниматься им на первой группе. Для первой группы он не подходит.
   При условии что вы будете оказывать услуги предприятиям на общей системе налогообложения, вам подойдет третья группа.

 9. Светлана:

  Здравствуйте.Я ФОП ЕН 3 гр.,КВЕД:46.19 подходит чтобы купить и продать поддоны из дерева,или надо 46.13 и 46.73.Спасибо

 10. Yulia:

  Підкажіть будь ласка, які КВЕДИ потрібно вносити на торгівлю вживаним одягом на ринку?

 11. Любовь:

  Добрий день! Я хочу зареєструватись ФОП. Займаюсь дрібним оптом товарів побутовой хімії та миючими засобами для магазинів роздрібної торгівлі. На яку групу единого податку краще зареєструватися? Та які КВЕДИ потрібно вносит під час реєстрації? Буду дуже вдячна за повну та всебічну відповідь!

 12. Наталі:

  Здравствуйте. Подскажите какие «КВЕДы» нужно вносить при регистрации»ФОП» для торговли мягким мороженом(молокопродукты)? Какую выбрать систему налогообложения?
  Спасибо.

 13. ФОП КВЕД 93.19 Я можу на благодійні внески від організацій тримати футбольну команду?

 14. Анастасія:

  Добрий день. Допоможіть, будь ласка, підібрати коди КВЕД для 2 групи ФОП. Хочемо займатися роздрібною торгівлею пиломатеріалами та виробництвом виробів з дерева(стільки, лавочки, вироби декору і т. д.), все це буде знаходитись на ринку на точці. Дякую, чекаю відповіді.

 15. Елена:

  Добрый день,Помогите,пожалуйста,разобраться коды КВЕД для 2 групи ФОП.
  18.12, 31.01, 31.02, 31.09, 47.91, 47.59, 47.99, 46.76, 74.10, 74.20.
  Правильно ли я подобрала?
  Хотим заниматся полиграфия на стекле для шкафов-купе+ производство мебели и продажей через интернет,торговой точки нету,но в перспективе думаем об етом,
  Заранее благодарна за ответ

 16. Елена:

  извините,забыла уточнить
  Отримувати повідомлення про нові коментарі на e-mail

 17. Инна:

  Скажите пожалуйста можно ли платить налоги по упрощенной системе (4%, 3 группа), будучи зарегистрированным по КВЕД 70.10 и 70.22?
  Спасибо!

 18. Алексей:

  Здравствуйте !Скажите могу ли я торговать без кассового аппарата находясь на едином налоге являясь ФОП ?

 19. Світлана:

  Доброго дня.
  Яка система оподаткування підходить для цього виду КВЕД?
  45.2
  Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів
  45.3
  Торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів

 20. Артем:

  ФОП 3 групи для надання охороних послуг, або щось такого!

 21. юра:

  Якщо підприємець спонсірує футбольну команду.Що йому це дає?

 22. Лидия:

  Добрый день. Для проведения тренингов для подростков какой код КВЕД выбрать: 85.5 или 90? Какую систему налогообложения лучше выбрать? Заранее благодарю за ответ.

 23. Марина:

  Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, я хочу открыть магазин канцелярских товаров, книги, открытки , игрушки, возможно газеты и журналы, работать буду сама, доход буде явно меньше 150 тыс. грн. Подходит ли мне 1 группа? Какой вид налогообложения подходит? И правильно ли я выбрала КВЕДы 47.61 Роздрібна торгівля книгами в спеціалізованих магазинах, 47.62 Роздрібна торгівля газетами та канцелярськими товарами в спеціалізованих магазинах , 47.65Роздрібна торгівля іграми та іграшками в спеціалізованих магазинах. Еще один нюанс. нахожусь в відпусці по догляду за дитиною до 3 років, это влияет на откритие пп, и вид налогообложения?

 24. Валентина:

  Здравствуйте!
  Подскажите пожалуйста,если я ФОП на единому налоге на 2 группе работала с юр.лицами(продавала им товар), но не имела КВЭДа оптовой продажи, какие будут последствия и штрафы?

 25. едуард:

  день добрий підкажіть я 2 група чи маю я право здавати в оренду приміщення згідно договору по субаренді фопу на загальній системі і чи він може внести цю суму у витрати

 26. Доброго вечора!
  Підскажіть будь ласка, які документи потрібно для відкриття ФОП по продажу алкогольних,слабо алкогольних та тютюнових виробів і яку систему оподаткування обрати,та які КВЕДи оформляти???
  Дякую!!!

 27. Андрей:

  Добрый день!
  Подскажите пожалуйста, имею ли я право заниматься деятельностью по «59.13 Розповсюдження
  кіно- та відеофільмів, телевізійних програм» если я ФОП 3 группы на едином налоге?
  Спасибо!

 28. Любов:

  Доброго дня.
  Яка система оподаткування підходить для цього виду КВЕД?
  53. Поштова і курєрська діяльність?
  53.1. Діяльність національної пошти

 29. Надія:

  Зараз якраз визначаюся з кведами. Хочу відкрити магазин дитячого одягу, вибрала кведи 47.71, 47.72
  Але уже пів року здаю подобово квартиру батьків, і от хотіла б їх внести в ЄДР, потім по магазину понятно — буду вести журнал і подавати прибутки, а як з квартирою — з неї теж буде щось платитись???
  Чи краще не вказувати квед на квартиру і взагалі не вписувати цю мою діяльність

  дякую

 30. Юлія:

  А як впливають на оподаткування юридичної особи обрання КВЕДу?

  • Юлія, ставки оподаткування для юридичних осіб не залежать від КВЕДів, тому на оподаткування вони не впливають. Але я різні інші сфери де від юридичної особи будуть вимагати вказувати правильні кведи, наприклад ліцензування, або отримання права на застосування спрощенної системи оподаткування. Наприклад, той чи інший квед може бути заборонений для єдиного податку.

 31. Kaтя:

  Ми хочемо дома продавати комбикорм квіти вінки труни Які КВЕДи нам підібрати?

  • Катя, конкретного КВЕДу під ваш вид торгівля я не знайшов. Думаю вам підійде загальний КВЕД з розділу 47 класифікатору:
   47.1 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах
   47.5 Роздрібна торгівля іншими товарами господарського призначення в спеціалізованих магазинах
   47.7 Роздрібна торгівля іншими товарами в спеціалізованих магазинах
   47.8 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках
   47.9 Роздрібна торгівля поза магазинами

 32. Анастасия:

  Добрый день. Мы с мужем планируем открыть магазин европейских товаров (в аренду это помещение мы уже взяли), так же хотим продавать кофе и сандвичи, так как магазин находится над Шиномонтажом, и на трассе. Посетители могут перекусить, купить домой что то из бытовой химии, бакалеи, (возможно и авто товаров) хочу поставить полку с парфюмерией. Помогите пожалуйста с выбором КВЕДОВ и на какую систему налогообложения лучше стать. Зарание спасибо!

  • Анастасия, система оподаткування — єдиний податок, друга група. Але можна обрати і третю групу. Дуже детальну статтю про реєстрацію підприємця, обрання системи оподаткування та кведів, читайте у цій статті https://byhgalter.com/reyestraciya-fizichno%D1%97-osobi-pidpriyemcya-fop-vid-a-do-ya-pokrokova-instrukciya/
   Стаття про вибір КВЕДів тут https://byhgalter.com/yak-pravilno-vibrati-kvedi-pri-reyestraci%D1%97-fop/
   Вам підійдуть КВЕДи з розділу 47 Роздрібна торгівля, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами.

   • Анастасия:

    Спасибо большое за быстрый ответ. Алексей, подскажите пожалуйста, 1. нам надо будет кассовый аппарат для ведения предпринимательской деятельностью? 2. мы обязаны, хранить и предоставлять документы (чеки, накладные, квитанции)о покупке товаров, которые сами продаем?
    Некоторые товары мы заказали на интернет сайте, и нам не предоставили документов о покупке. Простите за назойливость, но хотелось бы все сделать правильно.

 33. Оля:

  Доброго дня, підкажіть, будь ласка, які КВЕДИ, правильно обрати?
  Хочу займатись виробництвом і продажем власного одягу (сама виробництва не маю, хочу шити на швейних цехах)
  Жіночий одяг з текстильних тканин і трикотажу. Також верхній одяг і аксесуари.
  Продавати буду через інтернет і співпрацювати з магазинами-шоурумами, через які за відсоток буду реалізовувати свій товар.

  Сама вибрала 3 кведи, але дуже хотіла б почути думку професіонала. Дякую!

 34. Дмитро:

  Доброго дня, Олексій!
  Підкажіть, будь ласка, які обрати КВЕДи, якщо орендуємо фітнес-зал для занять йогою та другими напрямками, а також є бажання здавати зал у суб-оренду. Заздалегідь вдячний за відповідь.

 35. Ольга:

  Доброго дня!
  Порадьте, будь ласка, які КВЕДи обрати, якщо планується надавати послуги з миття автомобілів та прання килимів, а також чистка м’яких меблів та килимів на дому у замовника. До якої групи платників єдиного податку ймовірно віднесуть?
  Заздалегідь вдячна за відповідь

 36. Наталія:

  Доброго дня! Хочу зареєструвати ФОП. Хочу надавати консультації з охорони праці на підприємстві (готувати їм інструкції з ОП та всі необхідні документи). Який вибрати КВЕД? Дуже дякую!

 37. андрій:

  доброго дня. продаю свій,друзів вживаний одяг в інтернеті чи потрібно оформляти ФОП. Якщо так то яка група?

 38. Олександр:

  Доброго дня, які КВЕДи потрібні для роздрібної торгівлі насінням та засобами захисту рослин і засобами боротьби зі шкідниками, а також для садового інструменту.

 39. Наталя:

  Добрий день!хочу зареєструватись фоп,взяти в оренду будку на ринку і торгувати одягом,колготками.Яку краще групу вибрати і які КВЕДИ.Дякую за відповідь

 40. Наталя:

  Добрий день!хочу зареєструватись фоп,взяти в оренду будку на ринку і торгувати одягом,колготками.Яку краще групу вибрати і які КВЕДИ.Дякую за відповідь))))))))))))))))))))))))))))

  • Наталя, торгівля на ринку це перша група єдиного податку.
   КВЕД 47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям
   З приводу будки, будь ласка зверніть увагу на це роз’яснення податкової служби. Треба чітко розрізняти будку, кіоск чи магазин. Від цього залежить група єдиного податку.
   Чи може ФОП, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, бути платником ЄП першої групи?
   Коротка:
   Фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи.
   Повна:
   Згідно з п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень.
   Згідно з п. 1.8 Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 12-торг «Про наявність і використання торгової мережі на ринках та реалізацію сільськогосподарської продукції на них», затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 26.07.2005 № 209, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.07.2005 за № 942/11222, торгове місце – площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо. До торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства.
   Отже, фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи.

 41. Анатолій:

  Добрий день! Підскажіть, будь ласка, ФОП загальна система, платник ПДВ продавав товар не по КВЕДУ, чим це загрожує покупцям?

  • Анатолій,
   177.8. Під час нарахування (виплати) фізичній особі — підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності, суб’єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою — підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності.
   Якщо виконаний цей пункт, то покупцям нічого не загрожує.
   Декілька років тому цей пункт мав дещо інший вигляд і тоді покупці би дійсно повинні були б утримати ПДФО з виплаченого доходу. Зараз такого немає.

 42. Анатолій:

  Мене цікавить що з податковим кредитом який надали нашим покупцям.

  • Анатолій, на мою думку з податковим кредитом нічого не буде. Правила формування податкового кредиту прописані у статті 198 Податкового кодексу. Ця стаття не ставить у залежність право на податковий кредит покупця від КВЕДів продавця.

 43. Анатолій:

  ДЯКУЮ!

 44. Лілія:

  Доброго дня У фопа (2 група) відкритий квед 43,99, він надав послуги які підпадають під квед 43,3. Чи повинні ми як податкові агенти утримати з його доходу ВЗ і ПДФО?

 45. Маргарита:

  Здравствуйте)
  я массажист. Влияют ли дополнительные кведы на группу? если я выбрала основной квед 96.02, а дополнительные 96.04 и 47.9 могу ли я работать на первой группе.
  я массажист. какие кведы лучше выбрать для работы на 1 группе.

 46. Татьяна Николаевна:

  Добрый день! Зарегистрировалась СПД-ФЛ 20.07.2017 г. Подала в налоговую на единый налог 1 группы, виды деятельности 96.02, 96.04, 96.09.
  Моя налоговая в г.Котовск Одесской области отказала в 1 группе, а моей сестре в Одессе с этими же видами дали свидетальство единоналожника 1й группы.
  Почему с этими видами деятельности я не могу получить 1ю группу ед.налог?
  Заранее благодарю!!!

 47. АННА:

  Доброго дня! Підкажить будь-ласка! ФОП єдинник планує укласти комісійний Договір з ТОВ. Предмет Договору — укладення комісіонерном від імені комітента договорів купівлі-прожажу програмного забезпечення з третіми особами. Які КВЕДи необхідно мати ФОПу. Дуже дякую!!!!

 48. Анна:

  Добрый день.я зарегистрирована,как ФОП 1 группа,упрощённая система налогообложения,торгую на рынке в арендованном лотке обувью и одеждой,могу ли осуществлять деятельность по 2м кведам47.82 и 47.89 ???

 49. Ххх:

  Який КВЕД обрати і яка буде група , якщо я займаюсь торгівлею через мережу Інтернет дитячих товарів???

 50. Наталія:

  Підкажіть, будь ласка. Якщо я займаюсь перекладацькими послугами на основі фрілансу, то яка група ФОП мені підійде і чи є відповідні КВЕДи в ЄДР для такого виду діяльності? Дякую!

 51. Леся:

  Добрий день. Підскажіть будь ласка для
  ремонту автомобілів і спец техніки (грузових машин, тракторів,комбайнів)
  Які потрібно відкривати КВЕди ?

 52. Доброго дня, Олексію! Маю ательє з пошиву жіночого верхнього одягу — КВЕД 14.13(воробництво іншого верхнього одягу), продаю через інтернет-магазин за КВЕДом 47.91 (розд.торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет…). Тепер зробила при ательє магазин, клієнтів залучаю через соц.мережі, а вони приходять в ательє, оплачують та заберають товар. Питання: чи треба додавати ще якийсь КВЕД?

 53. Леонида Чаусова:

  Добрый день Алексей! Хотела бы открыть магазин для продажи овощей, фруктов и цитрусов. Правильный ли я выбрала КВЕД:47.21? И еще дальше планирую открыть еще один но с разной бытовой мелочевкой(как магазины все по 3:)) Какой мне выбрать для этого КВЕД? Заранее спасибо!

 54. Наталя:

  Добрий день! Я єдинщик на другій групі. В мене запитання, я відкрила декілька видів діяльності в єдиному державному реєстрі, у витягу з цього реєстру всі ці КВЕДи прописуються,а у витягу з реєстру платників єдиного податку стоїть тількі один КВЕД, основний. Я можу працювати по всім цим КВЕДам? Чи не порахують це як то що я працюю не по КВЕДу? Чи попадають ці КВЕДи автоматично в реєстр платників єдиного податку? Чи мені потрібно писати заяву в податкову щоб вони всі ці КВЕДи включили в у витяг з РПЄд.Под.

 55. Наталья:

  Подскажите какой квед нужно при оптово-розничной торговле мяса, рыбы, овощи, фрукты продукты питания. Торговля в мафе.

 56. Инна:

  Добрый день! Я ФОП на 2 группе. У меня магазин-салон по розничной продаже металлопластиковых окон и дверей плюс еще продаем межкомнатные двери, жалюзи, входные двери. Еще есть оптовая торгавля стрейчевой пленкой. Правильные ли у меня КВЭД : 47.78 и 46,90. Может что еще добавить.

  За ранее спасибо.

 57. Екатерина:

  Добрый день !подскажите пожалуйста я ФОП на едином налоге 2 группа КВЕД 56,10.Могу ли язаниматься экспортом/импортом пиломатериалов ?и какой мне КВЕД подходит ?46.73?И могу ли язаключать сдоговора с нерезидентами для экспорта пиломатериалов?Спасибо

 58. Юрій:

  Добрий день. Займаюсь орендою і планую почати торгівлю(ЮР особа). Підкажіть чи може бути конфлікту між ПДВ з різних КВЕДів ? З

 59. Валентина:

  Добрый день, подскажите пожалуйста,

  Занимаюсь интернет торговлей через интернет — ортопедическая обувь, стельки, массажные коврики.
  Какие выбрать Кведи?
  Спасибо за подробный ответ)

 60. Аліна:

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка яку групу, систему опопдаткування та КВЕД обрати.
  Планується торгівля через інтернет та вдома, а в подальшому відкриття магазину. Одяг, взуття та аксесуари для військових, ремені, шиврони, пагони, окуляри, символіка та ін.

 61. Наталія:

  Добрий день! Займаюсь роздрібною торгівлею тютюнових виробів на 2 групі загальна система , маю вантажний автомобіль і отримав пропозицію на жнива перевозити зерно з поля чи маю я право цим займатися на 2 групі загальна система чи мені треба просто добавити квед 49.41

 62. Лариса:

  Доброго вечор! Планую відкрити ательє по ремонту і пошиттю одягу, підкажіть квед і яка система оподаткування, буду працювати сама. Дякую

 63. олександр:

  какой нужен квед на торговлю в магазине мобильными аксессуарами?

 64. Руслан:

  Доброго дня, які КВЕДи обрати для магазину швейної фурнітури?

 65. Наталія:

  Доброго вечора! Допоможіть розібратись з КВЕДами. Підприємець на 2 групій спрощеній системі оподаткування відкриває продуктовий магазин,де в майбутньому може ще торгувати бутербродами,тортами і тістечками власного виробництва,кава,чай з кавомашинки.
  47.11, 47.19, 47.21, 47.22, 47.24, 47.24, 47.29, 47.99, 10.71, 10.89, 10.85, 56.10, 56.29

 66. Олександр:

  Добрий день!Хочу спробувати відкрити продуктовий магазин,але зовсім не розбираюсь яка має бути група оподаткування,які КВЕД потрібні і як це все правильно і юридично оформити.Можливо щось порадите? Дякую!

 67. Ирина:

  Здравствуйте! Хочу открыть маленькую Багетную мастерскую. Изготовление рамок,натяжка холстов, вышивок. Зеркала. Подскажите пожалуйста какие КВЕДЫ выбрать,правильные. Заранее благодарю за ответ!

 68. Андрій:

  Доброго дня! В ТОВ відкритий КВЕД , який забороняє єдиний податок, але по цьому КВЕДУ не проводиться діяльність… чи означає відкритий КВЕД заборону оподатковуватись по єдиному? Дякую

 69. Андрій Й:

  В статуті передбачена діяльність з страхування ( що забороняє єдиний податок) і також в ЄДР відкритий КВЕД на страхування… діяльність з страхування не здійснюєтсья (просто колись відкрили, щоб зайвий раз не платити в разі чого…) тепер з податкової хочуть зняти єдиний податок. Тому питання:
  Чи достатньо скасувати КВЕД в ЄДР, чи потрібно міняти і СТАТУТ.
  і чи є різниця чи отримує ТОВ доходи з цього КВЕДУ чи він просто простоює. ДЯкую!

 70. Ярослаа:

  Доброго вечора!Я ФОП (архітектор) на 2-ій групі. КВЕД 71.11. Також є сайт з типовими проектами. Чи маю я право продавати комплект робочоі документаціі як товар юр.особам на загальній системі?Можливо це десь прописано?Чи це податкова все-одно вважає за послугу???Що ви порадите?Дякую!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.65MB/0.00059 sec