Як правильно заповнити персональну інформацію в програмі OPZ Податкова звітність. Відео

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Привіт всім. Відео знято в рамках серії статей про формування та подання електронної звітності. Попереднє відео з цієї серії було у статті Як відправляти звітність через програму Соната. Відео. Якщо хтось цікавиться безкоштовною програмою Соната, раджу подивитися відео. Про цю програму буде ще багато статей.

Деякі інструкції та корисні посилання є під відео.

1. Заходимо в програму OPZ Податкова звітність.

2. Сервіс — Персональні параметри.

3. Код ДПІ та код за ЄДРПОУ ДПІ беремо у довіднику податкових інспекцій interbuh.com.ua/ru/documents/onemanuals/7208.

4. Поле «Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта» — більшість підприємців заповнює свій ІПН. Серію та номер паспорта заповнюють тільки ті, в кого немає ІПН.

5. Дублюємо дані підприємця у полях «ДРФО директора» та «ПІБ директора».

6. Обираємо шляхи збереження файлів заповнених звітів у себе на комп’ютері.

7. «Зберегти зміни».

8. «Обрати».

Дивимось, коментуємо, задаємо питання, додаємо щось своє. Деякі поля з Персональної інформації підтягуються у відповідні поля податкових звітів при їх заповненні. Тому, краще один раз правильно заповнити персональну інформацію, ніж потім весь час робити виправлення під час заповнення звітності.

И напоследок немного полезной информации: Начальный этап развития фирмы требует максимального концентрация усилий именно на развитие бизнеса. Бух учет и подача отчетности сильно отвлекает. Бухгалтерское сопровождение фирмы аутсорсинговой фирмой, в которой работают профессионалы сильно экономит время.

Як правильно заповнити персональну інформацію в програмі OPZ Податкова звітність. Відео
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00118 sec