Податки > Різне > Як правильно вибрати КВЕДи при реєстрації ФОП?

Як правильно вибрати КВЕДи при реєстрації ФОП?

Олексій

Олексій

написал(а) 378 статей в своем блоге.

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Думаю, що люди, які прочитали мою попередню статтю Як впливають КВЕДи на оподаткування фізичних осіб — підприємців?, отримали певне розуміння важливості вибору правильних КВЕД при реєстрації фізичною особою — підприємцем, а також про важливість своєчасного внесення чи зміни КВЕД при зміні напрямки бізнесу. Тим, хто не читав статтю, раджу почитати.

Отже, коди видів економічної діяльності зазначаються у реєстраційній картці форми 10, яка подається державному реєстратору при реєстрації ФОП. Як їх вибрати? Раджу приділити цьому моменту побільше часу і, за наявності можливості, порадитися із знаючими людьми, щоб бути на 100% впевненими.

Також раджу почитати інші статті з серії про державну реєстрацію фізичної особи — підприємця:

 1. Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП) від А до Я. Покрокова инструкція
 2. Приклад заповнення запиту на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку
 3. Приклад заповнення реєстраційної картки форми 10 на реєстрацію ФОП + скачати бланк
 4. Як правильно вибрати КВЕДи при реєстрації ФОП?
 5. Як впливають КВЕДи на оподаткування фізичних осіб — підприємців?
 6. Приклад заповнення заяви на єдиний податок (заява про вибір спрощеної системи оподаткування)
 7. Приклад заповнення розрахунку доходу за попередній календарний рік до заяви на єдиний податок
 8. Як вибрати групу платника єдиного податку? Порівняльна таблиця груп
 9. Як вибрати систему оподаткування для ФОП? Порівняння загальної системи та єдиного податку
 10. Звітність платника єдиного податку та строки сплати податків
 11. Звітність підприємців (ФОП) за найманих працівників, а також сплата податків та ЄСВ
 12. Звітність ФОП на загальній системі оподаткування та строки сплати податків

Нам допоможе сайт http://kved.ukrstat.gov.ua/, на якому наведено класифікатор видів економічної діяльності КВЕД-2010 з детальними поясненнями по кожному пункту.

Скільки КВЕДів можна вибрати?

Тут потрібно почати з практики. Державні реєстратори зазвичай не дозволяють вписувати в реєстраційну картку більше 5-6 КВЕД. Чим вони керуються, я не знаю. Скажу тільки лише те, що в законодавстві обмежень щодо даного питання немає. Тому, за законом, можна вписати скільки завгодно КВЕД і по ним працювати. Навіть якщо ви не збираєтеся по ним працювати, можна вписати про всяк випадок, щоб потім, в разі потенціальної можливості заробити гроші, в екстреному порядку не додавати ці нові КВЕДи.

Є одна невелика проблемка — реєстраційна картка форми 10 не гумова і навряд чи вмістить більше 6 КВЕДів. Тому, якщо у вас їх більше 6, або у вас їх менше 6, але вони мають дуже довгу назву і не влазять у картку, друкуємо ще одну сторінку реєстраційної картки, на якій вказуються коди, і дописуємо, скільки вам потрібно.

Звичайно ж, ніхто не застрахований від того, що державний реєстратор не прийме таку «розширену» картку. У цьому випадку є два шляхи: скандалити і змушувати реєстратора приймати пакет документів і давати вам опис прийнятих документів, або ж додати КВЕДи потім, вже після реєстрації ФОП (для цього потрібно буде подати реєстраційну картку форми 11).

Нижче я приведу відповіді на два, напевно, найпопулярніші питання, які виникають у майбутніх підприємців, які починають вивчати класифікатор для вибору КВЕД для себе.

Чим відрізняється оптова торгівля від роздрібної?

З цього питання є дуже багато інформації в інтернеті — статті, офіційні роз’яснення якихось держ. органів, і просто думки фахівців. На мою суб’єктивну думку, оскільки єдиний суттєвий момент, на який впливають КВЕДи — це оподаткування, то єдиний державний орган, чиє роз’яснення повинно мати для нас значення — це податкова служба.

Офіційних роз’яснень податкової служби (ті, які з номером і датою і підписані високопоставленим податківцем) я не зустрічав. Я зустрічав тільки роз’яснення податкової служби в Базі Знань ЗІР. З ним ви можете ознайомитися тут //byhgalter.com/forum/?mingleforumaction=viewtopic&t=71.

Якщо коротко переказати роз’яснення, то оптова торгівля — це коли товар продається іншому суб’єкту господарювання, який потім збирається його перепродати; роздрібна торгівля — це коли товар продається громадянам або іншим кінцевим споживачам для їх особистого споживання.

Зауважте, немає ніяких прив’язок до кількості проданого товару.

Яка різниця між спеціалізованим і неспеціалізованим магазином?

Відповідь на це питання наведено на сайті Держстату http://kved.ukrstat.gov.ua/qa.html.

Під спеціалізованим магазином розуміють магазин, який спеціалізується на продажі певної групи товарів (м’ясо або риба, овочі, фрукти, або речі). В неспеціалізованих магазинах продають широкий асортимент товарів без певної спеціалізації.

Якщо у вас є питання з приводу вибору КВЕД, прошу задавати їх у коментарях до цієї статті, на форумі //byhgalter.com/forum/ або ж в рубриці безкоштовних консультацій //byhgalter.com/answers/ . Постараємося вам допомогти.

При поддержке: Строительство — это очень сложный процесс, в котором должны идеально работать все звенья. Поставка оборудования один из важнейших моментов. Предприятие по изготовлению гидравлических шлангов поможет обеспечить ваше строительство бесперебойными поставками.

126 Responses to Як правильно вибрати КВЕДи при реєстрації ФОП?

 1. Николай:

  Подскажите какой выбрать КВЭД
  при разработке,продаже и обслуживании Мобильного Приложения ?

 2. Я бы добавлял вот это все. Внимательно посмотрите на kved.ukrstat.gov.ua, что означает каждый квед и определите для себя, все ли там есть, чем вы будете заниматься.

  62.01 Комп’ютерне програмування
  58.29 Видання іншого програмного забезпечення
  63.11
  Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність
  18.20
  Тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення
  47.41
  Роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах

 3. Доброго дня!

  Спасибі за статтю. Підкажіть, будь ласка, які КВЕДи краще обрати (3 група платників єдиного податку).

  Займаюсь печворком (клаптиковим шиттям). Шию усілякі текстильні сумки, торбинки, чохли, серветки, прихватки, фартухи, покривала, ковдри, чохли на подушки і т.п.
  У майбутньому планую ще зайнятися виготовленням аксесуарів (брошки, намиста, браслети, пояси і т.д.) з текстилю, фетру, бісеру, намистин, інших матеріалів і заготовок для біжутерії без використання дорогоцінних металів і каменів.

  Дякую!

 4. Сергей:

  Подскажите какой выбрать КВЭД. В действующий магазин хочу приглашать специалистов для проведения мастер-классов, то есть :
  — предоставлять им место для работы с моими товарами
  — проведение мастер-классов с сопутствующими товарами.

  • Я думаю, что вот этот

   63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.

   Поскольку то, что вы описали, по сути, является информационными услугами.

   • Галина:

    Олексію, скажіть, будь ласка, а чому Ви не відповіли на моє запитання, задане ще 1 грудня?

    • Был завален работой в тот период. Поэтому ваш комментарий просто затерялся.
     Среди всего прочего, КВЕДы для ваших видов деятельности будут зависеть еще и от того, кому вы будете продавать свои изделия.

     32.13
     Виробництво біжутерії та подібних виробів
     47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах
     47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

     По пошиву одежды и других изделий смотрите в разделе 14 КВЕД kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/14/KVED10_14.html

     • Галина:

      Дякую за відповідь.

      Не зовсім розумію, чому Ви рекомендуєте КВЕДИ із 47-го розділу, оскільки у мене буде ВІДСУТНІЙ перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів. Планується продаж товарів ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА або кінцевому споживачу (населенню), або постачання під реалізацію іншим СПД, як ФО, так і юридичним особам.
      Також НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ пошиття одягу, тому 14 розділ мені також незрозумілий.
      Будь ласка, поясніть детальніше.

      Ті КВЕДИ, до яких схиляюсь я:
      13.92 Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу;
      15.12 Виробництво дорожніх виробів, сумок, лимарно-сідельних виробів зі шкіри та інших матеріалів;
      32.13 Виробництво біжутерії та подібних виробів
      і, можливо, ще 13.99 Виробництво інших текстильних виробів, н.в.і.у., оскільки у цей клас включено виробництво виробів текстильних стьобаних.

      Дякую.

     • Я придерживаюсь точки зрения — чем больше тем лучше. Потому что, как показывает практика, налоговики слишком вольно трактуют виды экономической деятельности, которые относятся к тому или иному КВЕДу. Когда то, на этом сайте даже был комментарий, что налоговики говорили, что в КВЕД по производству чего либо, не входит торговля производимыми товарами. Вот почему, я написал те КВЕДы.

 5. олена:

  порадьте, будь ласка, які кведи додати до основного, що вже маю-спеціалізована діяльність із дизайну(74.10),потрібно додати, 3 група, не маю ні магазину, ні орендованого приміщення, а при розробці дизайну продаю також все, що потрібно в приміщенні(наприклад актовий зал)- штори, та елементи монтажу штор, крісла для залів, освітлення, також деколи шию штори,що ви думаєте про квед 47.9 та про 46.19,

  • Если вы не нашли своих видов деятельности в других КВЕДах, то номер 47.99 — это правильный вариант.
   46.90 тоже часто выбирают, если торгуют разными группами товаров.

 6. Валерия:

  Добрый день! Подскажите пожалуйста какой КВЕД подойдет для деятельность связаную с консультациями по получению кредита,только консультации без сопровождения.

 7. Олег:

  Підскажіть які вибрати КВЕДи, якщо я в майбутньому збираюсь зайнятись переробкою макулатури(збір та переробка макулатури)?
  Чекаю від вас відповіді Олексій.

 8. Підскажіть, будь ласка, для вибору коду КВЕД користуватись останнім КВЕД-2010?
  Чи буде правильно, якщо при реєстрації підприємства я вкажу більше кодів, ніж займатимусь цього року? а для майбутнього лишнім не буде…

 9. Уляна:

  Доброго дня. Підкажіть, який КВЕД вибрати для пекарні. ФОП 2 група. Буду дуже вдячна за відповідь.

 10. Добрий день. Зареєструвалася підприємцем 2 група, маю інтернет-магазин. Вибрала квед 47.71 Роздрібна торгівля одягу в спеціалізованих магазинах. Чи треба ще добавляти 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет? Чекаю на відповідь.

 11. Таня:

  Добрий день, підкажіть будь ласка який обрати КВЕД: підприємець 3 гр. єдиного податку хоче займатись перепродажем різного товару закордон. Дякую.

 12. герані:

  Добрий день. Зареєструвався підприємцем 2 група. хочу відкрити пункт для збирання речей. для хімчистки. в мене хімчистки немає.який потрібен квед: гарно дякую чекаю на відповідь

 13. Галина:

  Добрий день! торгівля будівельними матеріалами і сантехніка, який КВЕД відкрити?47.52

 14. Здравствуйте, подскажите пожалуйста, хочу открыть интернет-магазин товаров для детей, с точкой выдачи, пока не знаю или точка на рынке, ролет в метро, либо магазинчик отдельный или в торговом центре. Ассортимент в начале — игрушки, канцтовары, детская литература, книги для родителей, карточки-пособия для игр с детьми. Является ли это специализированным магазином с таким ассортиментом? Позже со временем планирую добавлять мебель для детских, коляски, одежду, обувь и тд, но пока планирую регистрировать то что буду продавать в первый момент. Также интересует, зависит ли размер налога от количества КвеДОв? Благодарю! Всех благ!

 15. Здравствуйте, подскажите пожалуйста, хочу открыть интернет-магазин товаров для детей, с точкой выдачи, пока не знаю или точка на рынке, ролет в метро, либо магазинчик отдельный или в торговом центре. Группа 2, единый налог. Ассортимент в начале — игрушки, канцтовары, детская литература, книги для родителей, карточки-пособия для игр с детьми. Является ли это специализированным магазином с таким ассортиментом? Позже со временем планирую добавлять мебель для детских, коляски, одежду, обувь и тд, но пока планирую регистрировать то что буду продавать в первый момент. Также интересует, зависит ли размер налога от количества КвеДОв? Благодарю! Всех благ!

 16. Ольга:

  Доброго дня, Олексій! Підкажіть, які види діяльності можна підібрати для ФОП, який займається наданням послуг у сфері обслуговування абонетів кабельного оператора, шляхом надання абонентам інформації стосовно каналів, пакетів каналів, розцінок і т.д., а також займається обслуговуванням кінцевого обладнання абонента ( налаштування телеприймача на прийом сигналу оператора тощо). Але потрібно так підібрати КВЕДи, щоб ФОП був на спрощеній системі оподаткування. Заздалегідь дякую.

 17. Elena:

  Здравствуйте! замечательная статья, спасибо за информацию. Подскажите пожалуйста, какие виды деятельности выбрать, если я хочу заняться продажей свежей рыбы в киоске на рынке, и через пару месяцев открыть рыбный магазин? я выбрала такие:
  47.23 Роздрібна торгівля рибою, ракоподібними та молюсками вспец. магазинах;
  47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
  47.81 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами,
  напоями та тютюновими виробами
  Посоветуйте пожалуйста что еще можно добавить?

 18. Dina:

  Подскажите, пожалуйста, какие КВЕДы лучше всего выбрать, если планируется творческая (литературная) деятельность на заказ — написание текстов песен, написание сценариев для праздников (детские Дни рождения, корпоративы, свадьбы и т.д.). В том числе планируется издание авторских (своих) книг для продажи. Так же написание статей для сайтов (копирайтинг) и ведение своих разноплановых блогов с коммерческой целью. Как это все объединить, чтобы максимально учесть все пункты?

 19. Иван:

  Я утепляю дома ,и другие строительные работы без лицензии.Какие выбрать кведы?

 20. Наталья Вишневская:

  Доброго дня!

  Підкажіть будь ласка Кведи для такої діяльності — «Консультування в галузі гуманного поводження із тваринами».

  Дякую.

 21. Оля:

  Доброго дня!
  Підскажіть які КВЕДи слід обрати,якщо я хочу займатись такою діяльністю: роздруківка,сканування, підшивкою десертацій, дипломних робіт,лагодити комп’ютерну, мобільну техніку??
  Щиро дякую!

 22. Здравствуйте!
  Очень давно регистрировал ФОП, а теперь он мне понадобился для того, чтобы выставить счет по безналичному расчету за создание сайтов. В свидетельстве плательщика единого налога указана сфера продажи и аренды недвижимости.
  Вопрос таков:
  Можно ли принять плату за разработку сайта, указав, что это аренда недвижимого имущества (знаю, что лучше так не делать).
  И как добавить еще один вид деятельности так, чтобы он облагался единым налогом?
  Заранее признателен за Ваш ответ.

 23. Оксана:

  Підскажіть будь-ласка єдинщик 1 групи хоче відкрити магазин будівельних матеріалів та магазин продуктовий з алкоголем та тютюном. Яку систему краще обрати? Які КВЕДИ?

 24. Игорь:

  Добрый день! Помогите в определении КВЕДа.
  ФОП единщик 2 группы является производителем медицин.оборудования- КВЕД 26.60.
  Также он реализует медицинский товар и оборудование других производителей, в КВЕДах оптовую розничную торговлю медицинским оборудованием и товарами найти не можем.К какому КВЕДу относится оптовая и розничная торговля оборудованием и товарами медицинского предназначения?
  Заранее признателен за Ваш ответ.

 25. Ольга:

  Предприниматель — плательщик единого налога- 2 й группы ,планирует заняться переработкой сельхозпродукции ( соломы , отходов подсолнечник и т.д.) в брикеты с дальнейшей их продажей . Какой вид деятельности можно присвоить этим работам? Нужна ли лицензия на производство этих брикетов? И не относится ли эта продукция к продукции повышенной опасности при перевозках?

 26. Ольга:

  Здраствуйте. я хочу зарегистрировать общественную организацию по защите прав инвалидов. подскажите пожалуйста какой лучше выбрать КВЭД.

 27. Оля:

  Здраствуйте. я хочу открыть благотворительный фонд для детей инвалидов. подскажите пожалуйста какой лучше выбрать КВЭД.

 28. як ФОП маю намір відкрити дитячий садок Який КВЕД вибрати? Дякую

 29. Андрій:

  Доброго дня!! підскажіть будь-ласка який потрібно зазначити КВЕД для кальяної справи??

 30. Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи може ФОП поєднувати різні види діяльності, такі як роздрібна торгівля підакцизними видами товарів (в торгівлі будуть наймані працівники)і діяльність у сфері освіти 85.60 (цю діяльність здійснювати самому)?

 31. Елена:

  Добрый день!
  Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД лучше выбрать для открытия СПД 2 группы, планируем заниматься продажей пил. Заранее спасибо.

 32. ЛОРА:

  КАКОЙ НУЖЕН КВЕД ПРИ ПРОИЗВОДСТВЕ ТА РЕАЛИЗАЦИИ ОРГАНИЧЕСКОГО УДОБРЕНИЯ

 33. Подскажите КВЕДы на интернет торговлю
  Написал 47.91
  Этого хватит.Или нужно написать дополнительные для одежды,продуктов питания и тд?

 34. Владимир:

  Добрый день! Подскажите пожалуйста какой КВЕД подойдет для продажи с последующий установкой
  1. светопрозрачных конструкций (окна, двери, балконы, перегородки)
  2. корпусная и встроенная мебель
  Заранее спасибо.

 35. Наталія:

  Добрий вечір в нас ФОП 3група ми займаємось перевезеннями,підскажіть який КВЕД потрібно для того щоб займатись експедиторством?Дякую!!!

 36. Юлія:

  Допоможіть , будь ласка, розібратись.Планую зареєструватись як ФОП, діяльність планується таким чином: замовник надає метал і з нього отримує вироби, які виготовляє 3-є підприємство. при цьому ФОП в цьому ланцюжку виступає посередником. під який КВЕД це підпадає , і якого плану договори мають бути (ФОП має бути дилерим, посередником… ). 2. якщо обрати КВЕД , повязаний з послугами, як в цьому випадку провернути поставка готових виробів без наявних виробничих потужностей у самого ФОП-а? 3. якщо операції проходять виключно по безналу навіщо касовий апарат і чи не можна працювити без нього і без штрафів?

 37. Юлія:

  Допоможіть , будь ласка, розібратись.Планую зареєструватись як ФОП, діяльність планується таким чином: замовник надає метал і з нього отримує вироби, які виготовляє 3-є підприємство. при цьому ФОП в цьому ланцюжку виступає посередником. під який КВЕД це підпадає , і якого плану договори мають бути (ФОП має бути дилерим, посередником… ). 2. якщо обрати КВЕД , повязаний з послугами, як в цьому випадку провернути поставка готових виробів без наявних виробничих потужностей у самого ФОП-а?

 38. Допоможіть будь-ласка обрати КВЕД. Планую займатись продажем запчастин до автотехніки, с/г техніки та засобами кріплення ( болти вітчизняного ви-ва та імпортного). Дякую

 39. Ольга:

  Підкажіть будь-ласка, який КВЕД вибрати. Хочу займатись посередництвом щодо відправлення людей за кордон на навчання і навпаки, — іноземців на навчання в Україну, відправляти громадян України за кодон на лікування; перевезення тварин із-за кордону. Буду займатись самим процесом організації вищевказаних напрямків діяльності.

 40. oleh:

  Не можу оприділитись з кведом. Допоможіть, будь ласка. Я займаюсь візами до польщі: Консультування з візових питань, заповнення документів на візу, підготовка необхідних документів, допомога в зібранні документів… Заздалегідб дякую за відповідь!

 41. татьяна:

  здравствуйте.подскажите какой выбрать квед при экспедиторских услугах?

 42. Кристина:

  Здравствуйте! Планирую открыть шоу рум ( квартира без вывески и входа с улицы), буду продавать косметику, одежду. Какие КВЭДы нужно указать. Также буду работать как интернет магазин.

 43. Ирина:

  Добрый день! Подскажите пожалуйста, какие КВЕДы еще добавить , если занимаемся международными грузовыми перевозками автомобильным транспортом, хочу еще добавить — експедирование, что еще ? У нас открыт только пока один -49.41.

 44. Вікторія:

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, який обрати квед ФОП надання послуг трактором сільському господарству.

 45. name:

  Добрый день! Подскажите пожалуйста какой квед выбрать! ФОП 2 группа хочу заняться изготовлением мелких изделий из бетона например цветочные горшки и последующей реализацией их в розничную сеть

 46. Людмила:

  Прошу підкажіть, який вибрати КВЕД, демонтаж та монтаж обладнання на заводах харчової промисловості
  З повагою Лбдмила

 47. Людмила:

  Прошу підкажіть, який вибрати КВЕД, демонтаж та монтаж обладнання на заводах харчової промисловості
  З повагою Людмила

 48. Ольга:

  Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста, если в Свидетельстве указаны коды КВЕД 45.31 и 45.32 могу ли я продавать моторные масла в фасовке 1литр? Спасибо за ответ

 49. Іванна:

  Доброго дня!Підкажіть як правильно оформити підприємництво і вибрати КВЕД,якщо я хочу відкрити магазин взуття та одягу.Дякую

 50. Олександра:

  скажіть будь-ласка, хочу зареєструватися ФОП, буду займатися оцінкою нерухомості. Які КВЕД вибрати? Дякую

 51. Александр:

  День добрый, хочу открыть ЧП по ремонту и обслуживанию компьютеров и переферии. Так же для продажи мобильных телефонов и комплектующих для переферийных устройств и компьютеров. Но при этом чтобы я мог взаимодействовать с государственныи учреждениями. Помогите выбрать какой именно КВЕД мне нужен.Спасибо

 52. Валентина:

  Добрый день!
  Подскажите КВЕДЫ для проведения
  1. ксерокопирования и ламинации
  2.музыкальное сопровождения торжеств
  Спасибо

 53. ВОЛОДИМИР:

  ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ! ЯКИЙ КВЕД БУДЕ ПРАВИЛЬНИМ, ДЛЯ ВІДКРИТТЯ КАВОВОГО ОСТРІВКА В ТОРГОВОМУ ЦЕНТРІ ?

 54. Алексей, добрый день.
  Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД выбрать для производства дымоходов из листовой нержавеющей стали? Вроде бы ближе всего 25.61, но все равно это не оно 🙁

 55. Евгений:

  Добрый день, подскажите какие КВЭДЫ нужно мне, я ремонтиру Apple продукцию, хочу еще продавать аксессуары, и заниматься терминалами самообслуживания.
  Какие мне для этого нужно правильно вписать квэды.

 56. Елена:

  здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, КВЕД 2010 для экспедиторских услуг.Спасибо.

 57. Сергей:

  Здравствуйте Алексей. С рождеством Вас.
  Хочу открыть магазин по продаже Строй материала, сантехники, в общем что-то вроде 1000 мелочей. и также иметь возможность предоставлять услуги по монтажу водопровода , канализации. электрооборудования и прочие ремонтно строительные работы.
  также интересует квед для открытия МАФА с возможностью торговать продуктами питания, алкогольными напитками , сигаретами

 58. Таятьна:

  Добрый день, Алексей .
  Поскажите, пожалуйста, КВЕД для курсов для беременных. ФОП 2я группа.
  Спасибо большое заранее

 59. Анастасия:

  Здравствуйте. Подскажите какой квед может подойти для курсов шитья?

 60. Леся:

  Здравствуйте.Подскажите КВЕД для ФОП 3 группы если предоставляются услуги закупок (специалист по закупкам),консультационные услуги? спасибо

 61. Юля:

  ДОброго дня.
  Порадьте будь-ласка щодо такої ситуації.
  При реєстрації ФОП обрано основним видом діяльності — 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет
  цим на даний момент і займаюсь
  Але планую відкрити відділ в пасажі з продажу дитячого одягу.
  В мене є ще 2 види діяльності як додаткові які були внесені при реєстрації ФОп:
  47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;
  47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям;
  Чи потрібно мені ще щось змінювати. Бо в податковій сказали що потрібно додавати вид діяльності.
  І яким чином місце діяльності слід реєструвати. По інтернету в мене діяльність по Україні. Де вказати адресу відділу, що буде відкриватись.

 62. Влад:

  Добрый день, мучаюсь не могу найти правильный КВЕД, у меня интернет магазин и я хотел бы сам доставлять товар клиенту на своем авто, подскажите КВЕД пожалуйста, а то уже крыша едет

 63. Виктория:

  Добрый день. Подскажите,пожалуйста, какой выбрать КВЕД для ФЛП 3 группы ,если сфера деятельность-оказание посреднических услуг в получении разрешительной документации (заключение СЭС,сертификаты соответствия….), написание ТУ?

 64. Ирина:

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста,какой выбрать КВЕД для ФОП 3 группы, предоставление услуг питания, мобильное кафе (продажа кофе, хотдогов и т.д., алкоголь не будет продаваться). Большое спасибо.

 65. Добрый день!
  Подскажите какие КВЕДы вообще выбрать для брачного агенства?
  Так что бы на единый налог желательно.

  п.с.
  Спасибо огромное:)

 66. добрий день! порадьте, будь ласка, які потрібні кведи 2 група. Планую зайнятися продажом будівельних матеріаліл та виконяння робіт з утеплення фасадів будинків ,ремонт сантехніки та інший дрібний ремонт. Дякую.

 67. Добрий вечір!!!
  Порадьте будь ласка, які КВЕДи обрати, якщо я планую відкриття продуктового магазину та 80% товару буду возити з Польщі???
  А також здавати 40% площі в суборенду. І в якій групі реєструвати єдиний податок???
  Дякую!!!

 68. Татьяна:

  подскажите, как выбрать квед для чп для реализации пакетов, товаров народного потребления бытовой химии из Европы. Как относится законодательство Украины к розничной реализации товаров из Европы на рынке или в магазине (для чп)?

 69. Евгения:

  Здравствуйте, какие КВЕДы на торговлю металопластиковыми конструкциями, их установку.

 70. Катерина:

  Подскажите, пожалуйста, какой выбрать КВЕД для обучению танцам детей и взрослых (танцевальная школа) и для проведения различных танцевальных фестивалей и подобных мероприятий?

 71. Степан:

  Добрий день.
  Підскажіть будь-ласка,ми хочемо відкрити магазинчик підвального приміщення на діючому заводі у м.Львів — роздрібної торгівлі автозапчастинами.
  Скажіть який Кведи вибрати для даного виду і який Фоп краще взяти в Єдр.
  Дякую.

 72. Спасибо за статью!!

  Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД выбрать для ФЛП 1 категории, при продаже подгузников и детских смесей, соков, пюре через интернет-магазин. Спасибо заранее!

 73. Добрый день.
  Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД выбрать для розничной продажи мебели (возможно изготовление под заказ).Региструем ФЛП,2 группу единого налога.

 74. Добрый день! Подскажите пожалуйста какой КВЕД подойдет для деятельность связанную с открытием ларечка кофе на вынос,1-я группа единщик.

 75. Катерина:

  Добрий вечір! Підкажіть кведи для торгівлі мобільними телефонами,аксесуарами, стартовими пакетами, картками поповнення в магазині мобільного зв’язку?

 76. Анна:

  Здравствуйте, подскажите пожалуйста КВЕД для открытия модельного агентства, буду очень благодарна!!!

 77. Катерина:

  Доброго дня!Підскажіть, будь ласка, КВЕД для роздрібної торгівлі дитячим одягом і товарами.

 78. Наталя:

  Доброго дня.
  Скажіть , будь ласка, маю на меті зареєструватися як ФОП і продавати підприємствам підшипники, і схоже. Який КВЕД вибрати ?? І чи потрібно подавати реєстратору заяву про реєстрацію платником ПДВ, якщо я обиратиму 3 групу ЄП, яка передбачає сплату ПДВ?

 79. Олена:

  Доброго дня.Підкажіть будьласка, я ФОП 2групи КВЕД 68.20 надання в аренду нерухомого майна, хочу ще додати торгівлю галантереєю через інтернет-сайти. Магазину не маю.Який КВЕД обрати і чи не буде претензій, що різні види діяльності. Дякую!

 80. Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, под какой код подпадает вид деятельности — розничная торговля электронными сигаретами? (согласно нашему законодательству, они не приравниваются к табачным изделиям) Заранее благодарна за дельные советы.

 81. Дмитрий:

  Здраствуйте!Подскажите пожалуйста.Открываем садовый центр , собираемся торговать на участке под ОСГ (магазина нет) декоративными растениями , цветами , декоративным камнем , корой , изделиями из керамики , агроволокном.Какие КВЕДЫ нам подойдут?Заранее спасибо!

 82. Людмила:

  Здравствуйте,занимаемся продажей мебели, сейчас КВЕД 47.59 . В планах есть продажа окон,дверей,подоконников,отливов. Какой КВЕД указать? Можно ли осуществлять монтаж окон с помощью КВЕДА(также какой указать),или необходимы спец.разрешения? Изменится ли сумма налога? И как в таком случае будет подавать декларацию ,если выписка была оформлена 15.02.2016 года и сейчас изменит КВЕД?Спасибо.

 83. Виктор:

  Я произвожу гончарные изделия из глины,посоветуйте какой мне выбрать КВЕД ?

 84. Александр:

  Подскажите квэд на продажу электроламп.Заранее спасибо!

 85. Наталия:

  Добрий день! Підкажіть які краще КВЕДИ треба вибрати для продажу новорічних скляних кульок, новорічних іграшок (ФОП 2 група)

 86. Ольга:

  Доброго дня. Підкажіть КВЕДи для 1-ї групи ФОП продаж одягу та взуття. На скільки я розумію 1-а група — це продаж на території ринку, а чи можливий КВЕД 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет чи тоді потрібно обирати 2-гу групу ФОП?

  • Ольга, якщо ви вкажете цей КВЕД у заяві на застосування спрощеної системи оподаткування для першої групи, то скоріше за все вам відкажуть, оскільки дійсної цей квед для першої групи не підходить. Для другої і третьої підходить.

   • Ольга:

    Зрозуміло.Дякую за відповідь. Але все таки підкажіть КВЕДи для 1-ї групи ФОП продаж одягу та взуття.

   • Ольга:

    Взуття буде продаватись уживане(б/у).

    • Ольга, подивіться такі КВЕДи:
     47.72 Роздрібна торгівля взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах
     47.71 Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах
     47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям
     47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами
     47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

 87. Ангеліна:

  Доброго дня!
  Підскажіть, збираюсь відкрівати ФОП для работи в сфері краси (ногтьова естетика (манікюр і т.д.)
  Зі списку КВЕДів підходить наче розділ 96
  Але може я помиляюсь?

  І яка це група ФОПу?
  Заздалегіть дякую.

 88. Кирило:

  Вітаю!
  Підкажіть будь-ласка, вид діяльності 96.02 зустрічається в усіх трьох группах платників єдиного податку, а 47.19 зустрічається як в 2 так і 3 группах. То яким чином мені визначиться до якої группи я буду відноситись якщо буду здійснювати обидва види діяльності.
  Дякую

  • Кирило, якщо ви надаєте послуги, то на другій групі ви маєте право надавати послуги тільки населенню та іншим платникам єдиного податку. Якщо надаєте послуги комусь іншому, наприклад, суб’єктам господарювання на загальній системі оподаткування, то вам підійде тільки третя група. Також вибір групи залежить від декількох інших факторів. В цьому вам допоможе порівняльна таблиця груп платників єдиного податку на цій сторінці https://byhgalter.com/porivnyalna-tablicya-grup-platnikiv-yedinogo-podatku-i-iii-grup/ . Ця таблиця була складена у тому році. Тому не вся інформація у ній може бути актуальною. Але для вибору групи вона підійде.

 89. Кирило:

  Дякую!
  Не вірно сформулював запитання. До якою группи відноситись я також можу обрати сам виходячи з особливостей та кведів? Тобто можу обрати 2 або 3?

 90. Катєріна:

  Доброго дня. Планується організація фестивалю. Потрібнне буде оформлення договорів оренди приміщення, договори про співпрацю з музичними группами, договори з тех підрядниками, та на оренду фудкортів. Є відкритий КВЕД 47.19 ІНші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах, 93.29 Організування інших видів відпочинку та розваг, 93.21 Функціювання атракціоніви і тематичних парків. Які ще КВЕДИ було б доцільно відкрити?

 91. ВІКТОР:

  Логічно думаючи,Стоматологічна практика — це медичні послуги лікаря-стоматолога. А як Закон трактує КВЕД «Стоматологічна практика»: послуга, чи просто діяльність? Дякую.

  • Віктор, у податковому законодавстві є тільки два терміни: постачання послуг та постачання товарів. Все що не є постачанням товарів, то є постачання послуг. Тобто, в цілях оподаткування стоматологічна практика це послуги.

 92. Олександр:

  Добрий день!

  Допоможіть будь-ласка визначити КВЕД для роздрібної торгівлі квітами.
  Торгуємо квітами не на базарі, в договорі на аренду вказано що це «Пассаж» (не зазначено що це ринок),
  але на вигляд це критий павільйон з невеликими магазинчиками всередині.

  З повагою, Олександр!

  • Олександр, подивіться ці кведи
   47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах
   47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

 93. Мар'яна:

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, які кведи краще обрати, якщо діяльність полягатиме у пошитті дитячого одягу і аксесуарі та реалізації виготовленої продукції.
  Попередньо думаю що :
  14.1 Виробництво одягу, крім хутряного;
  14.3 Виробництво трикотажного та в’язаного одягу;
  14.14 Виробництво спіднього одягу
  14.19 Виробництво іншого одягу й аксесуарів
  13.92 Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу;
  13.99 Виробництво інших текстильних виробів
  47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах
  47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами
  47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет
  47.71 Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах
  Не дуже розумію які кведи додати по оптовій торгівлі ?

  • Мар’яна, ось цей КВЕД підходить під отптову торгівлю:

   46.42 Оптова торгівля одягом і взуттям

   Цей клас включає:
   оптову торгівлю одягом, у т.ч. спортивним
   оптову торгівлю аксесуарами одягу, такими як рукавички, краватки та підтяжки
   оптову торгівлю взуттям
   оптову торгівлю хутряними виробами
   оптову торгівлю парасольками

   Цей клас не включає:
   оптову торгівлю ювелірними виробами, див. 46.48
   оптову торгівлю шкіряними виробами, див. 46.49
   оптову торгівлю спеціалізованим спортивним устаткованням та інвентарем, а також взуттям, зокрема лижними черевиками, див. 46.49

 94. Ирина:

  Добрый день. Какие выбрать КВЕД для реализации стеклянных перегородок и зеркал. Магазина нет, пока интернет-магазина тоже. Заказы беру по знакомым и их рекомендациям.

  • Ирина, для вас підійде:
   47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами
   На майбутнє:
   47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет
   Спеціального КВЕДу, який би відповідав за торгівлю дзеркалами чи скляними перегородками я не знайшов.

 95. Наталия:

  Добрый день!
  Подскажите, у меня уже открыт КВЭД 47.19 «Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах». Можно ли с этим КВЭДом торговать продуктами питания? У меня магазинчик канцтоваров, хочу завести детские сладости. Продукты питания не будут преобладать, максимум 5% от общего кол-ва товара в магазине. Или нужно открывать еще какой-то КВЭД?
  Заранее благодарна за помощь!

  • Наталия, якщо уважно продивитись на розділ 47 Роздрібна торгівля, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами, то можна зробити висновок, що начебто вам не треба додавати новий КВЕД, оскільки у всіх КВЕДах по роздрібній торгівлі мова йде про «переважну» торгівлю продуктами харчування.
   Але враховуючи штрафи, що податкова служба може накласти за неправильний КВЕД у платників єдиного податку, та дуже часте вільне тлумачення законодавства працівниками податкової служби, я б радив вам додати відповідні КВЕДи про всяк випадок.

   • Наталия:

    Олексій, про вільне тлумачення, це сто відсотків! В моїй місцевій податковій мені взагалі сказали шукайте підходящий КВЕД самі в інтернеті! 🙁 Може підкажете який КВЕД краще, чи навіть правильніше, додати? 47.11 «Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами» ? Але ж в мене не буде переваги продуктів харчування. Чи можливо підкажете куди можна подати офіційний запит з цього приводу, щоб в разі чого можна було показати офіційного листа. Буду дуже вдячна за допомогу!

    • Оскільки систему КВЕДів розробляє Державна служба статистики, то офіційний запит вам подавати краще туди. КВЕД 47.11 вам підходить найбільше з усіх.

 96. Андрій:

  Доброго дня,мені необхідна ваша порада.Я займаюсь візами до польщі та чехії: консультування з візових питань, заповнення документів на візу, підготовка необхідних документів, допомога в зібранні документів,реєстрації у посольстві.Який вибрати квед для цього виду діяльності.Заздалегідь дякую)

  • Андрій, конкретного кведу спеціально під ваш вид діяльності я не знайшов. Тому я думаю, що вам підійде:
   63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.
   69.10 Діяльність у сфері права

 97. Іра:

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, який КВЕД вибрати для онлайн-маркетингу? Діяльність включає пошук клієнтів онлайн і їх подальше обслуговуванняю
  ДЯкую!

  • Іра, спеціального КВЕДу для такого виду діяльності немає. Я думаю, що тут вирішальний фактор це те, як ваші послуги будут названі у договорі про надання послуг з вашим замовником, для якого и будете шукати клієнтів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 1.06MB/0.00085 sec