Як правильно вибрати КВЕДи при реєстрації ФОП?

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Думаю, що люди, які прочитали мою попередню статтю Як впливають КВЕДи на оподаткування фізичних осіб — підприємців?, отримали певне розуміння важливості вибору правильних КВЕД при реєстрації фізичною особою — підприємцем, а також про важливість своєчасного внесення чи зміни КВЕД при зміні напрямки бізнесу. Тим, хто не читав статтю, раджу почитати.

Отже, коди видів економічної діяльності зазначаються у реєстраційній картці форми 10, яка подається державному реєстратору при реєстрації ФОП. Як їх вибрати? Раджу приділити цьому моменту побільше часу і, за наявності можливості, порадитися із знаючими людьми, щоб бути на 100% впевненими.

Також раджу почитати інші статті з серії про державну реєстрацію фізичної особи — підприємця:

 1. Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП) від А до Я. Покрокова инструкція
 2. Приклад заповнення запиту на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку
 3. Приклад заповнення реєстраційної картки форми 10 на реєстрацію ФОП + скачати бланк
 4. Як правильно вибрати КВЕДи при реєстрації ФОП?
 5. Як впливають КВЕДи на оподаткування фізичних осіб — підприємців?
 6. Приклад заповнення заяви на єдиний податок (заява про вибір спрощеної системи оподаткування)
 7. Приклад заповнення розрахунку доходу за попередній календарний рік до заяви на єдиний податок
 8. Як вибрати групу платника єдиного податку? Порівняльна таблиця груп
 9. Як вибрати систему оподаткування для ФОП? Порівняння загальної системи та єдиного податку
 10. Звітність платника єдиного податку та строки сплати податків
 11. Звітність підприємців (ФОП) за найманих працівників, а також сплата податків та ЄСВ
 12. Звітність ФОП на загальній системі оподаткування та строки сплати податків

Нам допоможе сайт http://kved.ukrstat.gov.ua/, на якому наведено класифікатор видів економічної діяльності КВЕД-2010 з детальними поясненнями по кожному пункту.

Скільки КВЕДів можна вибрати?

Тут потрібно почати з практики. Державні реєстратори зазвичай не дозволяють вписувати в реєстраційну картку більше 5-6 КВЕД. Чим вони керуються, я не знаю. Скажу тільки лише те, що в законодавстві обмежень щодо даного питання немає. Тому, за законом, можна вписати скільки завгодно КВЕД і по ним працювати. Навіть якщо ви не збираєтеся по ним працювати, можна вписати про всяк випадок, щоб потім, в разі потенціальної можливості заробити гроші, в екстреному порядку не додавати ці нові КВЕДи.

Є одна невелика проблемка — реєстраційна картка форми 10 не гумова і навряд чи вмістить більше 6 КВЕДів. Тому, якщо у вас їх більше 6, або у вас їх менше 6, але вони мають дуже довгу назву і не влазять у картку, друкуємо ще одну сторінку реєстраційної картки, на якій вказуються коди, і дописуємо, скільки вам потрібно.

Звичайно ж, ніхто не застрахований від того, що державний реєстратор не прийме таку «розширену» картку. У цьому випадку є два шляхи: скандалити і змушувати реєстратора приймати пакет документів і давати вам опис прийнятих документів, або ж додати КВЕДи потім, вже після реєстрації ФОП (для цього потрібно буде подати реєстраційну картку форми 11).

Нижче я приведу відповіді на два, напевно, найпопулярніші питання, які виникають у майбутніх підприємців, які починають вивчати класифікатор для вибору КВЕД для себе.

Чим відрізняється оптова торгівля від роздрібної?

З цього питання є дуже багато інформації в інтернеті — статті, офіційні роз’яснення якихось держ. органів, і просто думки фахівців. На мою суб’єктивну думку, оскільки єдиний суттєвий момент, на який впливають КВЕДи — це оподаткування, то єдиний державний орган, чиє роз’яснення повинно мати для нас значення — це податкова служба.

Офіційних роз’яснень податкової служби (ті, які з номером і датою і підписані високопоставленим податківцем) я не зустрічав. Я зустрічав тільки роз’яснення податкової служби в Базі Знань ЗІР. З ним ви можете ознайомитися тут //byhgalter.com/forum/?mingleforumaction=viewtopic&t=71.

Якщо коротко переказати роз’яснення, то оптова торгівля — це коли товар продається іншому суб’єкту господарювання, який потім збирається його перепродати; роздрібна торгівля — це коли товар продається громадянам або іншим кінцевим споживачам для їх особистого споживання.

Зауважте, немає ніяких прив’язок до кількості проданого товару.

Яка різниця між спеціалізованим і неспеціалізованим магазином?

Відповідь на це питання наведено на сайті Держстату http://kved.ukrstat.gov.ua/qa.html.

Під спеціалізованим магазином розуміють магазин, який спеціалізується на продажі певної групи товарів (м’ясо або риба, овочі, фрукти, або речі). В неспеціалізованих магазинах продають широкий асортимент товарів без певної спеціалізації.

Якщо у вас є питання з приводу вибору КВЕД, прошу задавати їх у коментарях до цієї статті, на форумі //byhgalter.com/forum/ або ж в рубриці безкоштовних консультацій //byhgalter.com/answers/ . Постараємося вам допомогти.

Як правильно вибрати КВЕДи при реєстрації ФОП?
3.2 (64.44%) 18 votes

312 Responses to Як правильно вибрати КВЕДи при реєстрації ФОП?

 1. Николай:

  Подскажите какой выбрать КВЭД
  при разработке,продаже и обслуживании Мобильного Приложения ?

 2. Я бы добавлял вот это все. Внимательно посмотрите на kved.ukrstat.gov.ua, что означает каждый квед и определите для себя, все ли там есть, чем вы будете заниматься.

  62.01 Комп’ютерне програмування
  58.29 Видання іншого програмного забезпечення
  63.11
  Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність
  18.20
  Тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення
  47.41
  Роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах

 3. Доброго дня!

  Спасибі за статтю. Підкажіть, будь ласка, які КВЕДи краще обрати (3 група платників єдиного податку).

  Займаюсь печворком (клаптиковим шиттям). Шию усілякі текстильні сумки, торбинки, чохли, серветки, прихватки, фартухи, покривала, ковдри, чохли на подушки і т.п.
  У майбутньому планую ще зайнятися виготовленням аксесуарів (брошки, намиста, браслети, пояси і т.д.) з текстилю, фетру, бісеру, намистин, інших матеріалів і заготовок для біжутерії без використання дорогоцінних металів і каменів.

  Дякую!

 4. Сергей:

  Подскажите какой выбрать КВЭД. В действующий магазин хочу приглашать специалистов для проведения мастер-классов, то есть :
  — предоставлять им место для работы с моими товарами
  — проведение мастер-классов с сопутствующими товарами.

  • Я думаю, что вот этот

   63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.

   Поскольку то, что вы описали, по сути, является информационными услугами.

   • Галина:

    Олексію, скажіть, будь ласка, а чому Ви не відповіли на моє запитання, задане ще 1 грудня?

    • Был завален работой в тот период. Поэтому ваш комментарий просто затерялся.
     Среди всего прочего, КВЕДы для ваших видов деятельности будут зависеть еще и от того, кому вы будете продавать свои изделия.

     32.13
     Виробництво біжутерії та подібних виробів
     47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах
     47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

     По пошиву одежды и других изделий смотрите в разделе 14 КВЕД kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/14/KVED10_14.html

     • Галина:

      Дякую за відповідь.

      Не зовсім розумію, чому Ви рекомендуєте КВЕДИ із 47-го розділу, оскільки у мене буде ВІДСУТНІЙ перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів. Планується продаж товарів ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА або кінцевому споживачу (населенню), або постачання під реалізацію іншим СПД, як ФО, так і юридичним особам.
      Також НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ пошиття одягу, тому 14 розділ мені також незрозумілий.
      Будь ласка, поясніть детальніше.

      Ті КВЕДИ, до яких схиляюсь я:
      13.92 Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу;
      15.12 Виробництво дорожніх виробів, сумок, лимарно-сідельних виробів зі шкіри та інших матеріалів;
      32.13 Виробництво біжутерії та подібних виробів
      і, можливо, ще 13.99 Виробництво інших текстильних виробів, н.в.і.у., оскільки у цей клас включено виробництво виробів текстильних стьобаних.

      Дякую.

     • Я придерживаюсь точки зрения — чем больше тем лучше. Потому что, как показывает практика, налоговики слишком вольно трактуют виды экономической деятельности, которые относятся к тому или иному КВЕДу. Когда то, на этом сайте даже был комментарий, что налоговики говорили, что в КВЕД по производству чего либо, не входит торговля производимыми товарами. Вот почему, я написал те КВЕДы.

 5. олена:

  порадьте, будь ласка, які кведи додати до основного, що вже маю-спеціалізована діяльність із дизайну(74.10),потрібно додати, 3 група, не маю ні магазину, ні орендованого приміщення, а при розробці дизайну продаю також все, що потрібно в приміщенні(наприклад актовий зал)- штори, та елементи монтажу штор, крісла для залів, освітлення, також деколи шию штори,що ви думаєте про квед 47.9 та про 46.19,

  • Если вы не нашли своих видов деятельности в других КВЕДах, то номер 47.99 — это правильный вариант.
   46.90 тоже часто выбирают, если торгуют разными группами товаров.

   • Кристина:

    добрый вечер!сняла в аренду помещение хочу открыть магазин секон хенд и ксерокс, продавать буду вещи и обувь кожаную и чучуть канцтовары.Какие кведы мне нужны?Спасибо большое за ранее!

 6. Валерия:

  Добрый день! Подскажите пожалуйста какой КВЕД подойдет для деятельность связаную с консультациями по получению кредита,только консультации без сопровождения.

 7. Олег:

  Підскажіть які вибрати КВЕДи, якщо я в майбутньому збираюсь зайнятись переробкою макулатури(збір та переробка макулатури)?
  Чекаю від вас відповіді Олексій.

 8. Підскажіть, будь ласка, для вибору коду КВЕД користуватись останнім КВЕД-2010?
  Чи буде правильно, якщо при реєстрації підприємства я вкажу більше кодів, ніж займатимусь цього року? а для майбутнього лишнім не буде…

 9. Уляна:

  Доброго дня. Підкажіть, який КВЕД вибрати для пекарні. ФОП 2 група. Буду дуже вдячна за відповідь.

 10. Добрий день. Зареєструвалася підприємцем 2 група, маю інтернет-магазин. Вибрала квед 47.71 Роздрібна торгівля одягу в спеціалізованих магазинах. Чи треба ще добавляти 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет? Чекаю на відповідь.

 11. Таня:

  Добрий день, підкажіть будь ласка який обрати КВЕД: підприємець 3 гр. єдиного податку хоче займатись перепродажем різного товару закордон. Дякую.

 12. герані:

  Добрий день. Зареєструвався підприємцем 2 група. хочу відкрити пункт для збирання речей. для хімчистки. в мене хімчистки немає.який потрібен квед: гарно дякую чекаю на відповідь

 13. Галина:

  Добрий день! торгівля будівельними матеріалами і сантехніка, який КВЕД відкрити?47.52

 14. Здравствуйте, подскажите пожалуйста, хочу открыть интернет-магазин товаров для детей, с точкой выдачи, пока не знаю или точка на рынке, ролет в метро, либо магазинчик отдельный или в торговом центре. Ассортимент в начале — игрушки, канцтовары, детская литература, книги для родителей, карточки-пособия для игр с детьми. Является ли это специализированным магазином с таким ассортиментом? Позже со временем планирую добавлять мебель для детских, коляски, одежду, обувь и тд, но пока планирую регистрировать то что буду продавать в первый момент. Также интересует, зависит ли размер налога от количества КвеДОв? Благодарю! Всех благ!

 15. Здравствуйте, подскажите пожалуйста, хочу открыть интернет-магазин товаров для детей, с точкой выдачи, пока не знаю или точка на рынке, ролет в метро, либо магазинчик отдельный или в торговом центре. Группа 2, единый налог. Ассортимент в начале — игрушки, канцтовары, детская литература, книги для родителей, карточки-пособия для игр с детьми. Является ли это специализированным магазином с таким ассортиментом? Позже со временем планирую добавлять мебель для детских, коляски, одежду, обувь и тд, но пока планирую регистрировать то что буду продавать в первый момент. Также интересует, зависит ли размер налога от количества КвеДОв? Благодарю! Всех благ!

 16. Ольга:

  Доброго дня, Олексій! Підкажіть, які види діяльності можна підібрати для ФОП, який займається наданням послуг у сфері обслуговування абонетів кабельного оператора, шляхом надання абонентам інформації стосовно каналів, пакетів каналів, розцінок і т.д., а також займається обслуговуванням кінцевого обладнання абонента ( налаштування телеприймача на прийом сигналу оператора тощо). Але потрібно так підібрати КВЕДи, щоб ФОП був на спрощеній системі оподаткування. Заздалегідь дякую.

 17. Elena:

  Здравствуйте! замечательная статья, спасибо за информацию. Подскажите пожалуйста, какие виды деятельности выбрать, если я хочу заняться продажей свежей рыбы в киоске на рынке, и через пару месяцев открыть рыбный магазин? я выбрала такие:
  47.23 Роздрібна торгівля рибою, ракоподібними та молюсками вспец. магазинах;
  47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
  47.81 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами,
  напоями та тютюновими виробами
  Посоветуйте пожалуйста что еще можно добавить?

 18. Dina:

  Подскажите, пожалуйста, какие КВЕДы лучше всего выбрать, если планируется творческая (литературная) деятельность на заказ — написание текстов песен, написание сценариев для праздников (детские Дни рождения, корпоративы, свадьбы и т.д.). В том числе планируется издание авторских (своих) книг для продажи. Так же написание статей для сайтов (копирайтинг) и ведение своих разноплановых блогов с коммерческой целью. Как это все объединить, чтобы максимально учесть все пункты?

 19. Иван:

  Я утепляю дома ,и другие строительные работы без лицензии.Какие выбрать кведы?

 20. Наталья Вишневская:

  Доброго дня!

  Підкажіть будь ласка Кведи для такої діяльності — «Консультування в галузі гуманного поводження із тваринами».

  Дякую.

 21. Оля:

  Доброго дня!
  Підскажіть які КВЕДи слід обрати,якщо я хочу займатись такою діяльністю: роздруківка,сканування, підшивкою десертацій, дипломних робіт,лагодити комп’ютерну, мобільну техніку??
  Щиро дякую!

 22. Ярослав:

  Здравствуйте!
  Очень давно регистрировал ФОП, а теперь он мне понадобился для того, чтобы выставить счет по безналичному расчету за создание сайтов. В свидетельстве плательщика единого налога указана сфера продажи и аренды недвижимости.
  Вопрос таков:
  Можно ли принять плату за разработку сайта, указав, что это аренда недвижимого имущества (знаю, что лучше так не делать).
  И как добавить еще один вид деятельности так, чтобы он облагался единым налогом?
  Заранее признателен за Ваш ответ.

 23. Оксана:

  Підскажіть будь-ласка єдинщик 1 групи хоче відкрити магазин будівельних матеріалів та магазин продуктовий з алкоголем та тютюном. Яку систему краще обрати? Які КВЕДИ?

 24. Игорь:

  Добрый день! Помогите в определении КВЕДа.
  ФОП единщик 2 группы является производителем медицин.оборудования- КВЕД 26.60.
  Также он реализует медицинский товар и оборудование других производителей, в КВЕДах оптовую розничную торговлю медицинским оборудованием и товарами найти не можем.К какому КВЕДу относится оптовая и розничная торговля оборудованием и товарами медицинского предназначения?
  Заранее признателен за Ваш ответ.

 25. Ольга:

  Предприниматель — плательщик единого налога- 2 й группы ,планирует заняться переработкой сельхозпродукции ( соломы , отходов подсолнечник и т.д.) в брикеты с дальнейшей их продажей . Какой вид деятельности можно присвоить этим работам? Нужна ли лицензия на производство этих брикетов? И не относится ли эта продукция к продукции повышенной опасности при перевозках?

 26. Ольга:

  Здраствуйте. я хочу зарегистрировать общественную организацию по защите прав инвалидов. подскажите пожалуйста какой лучше выбрать КВЭД.

 27. Оля:

  Здраствуйте. я хочу открыть благотворительный фонд для детей инвалидов. подскажите пожалуйста какой лучше выбрать КВЭД.

 28. як ФОП маю намір відкрити дитячий садок Який КВЕД вибрати? Дякую

 29. Андрій:

  Доброго дня!! підскажіть будь-ласка який потрібно зазначити КВЕД для кальяної справи??

 30. Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи може ФОП поєднувати різні види діяльності, такі як роздрібна торгівля підакцизними видами товарів (в торгівлі будуть наймані працівники)і діяльність у сфері освіти 85.60 (цю діяльність здійснювати самому)?

 31. Елена:

  Добрый день!
  Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД лучше выбрать для открытия СПД 2 группы, планируем заниматься продажей пил. Заранее спасибо.

 32. ЛОРА:

  КАКОЙ НУЖЕН КВЕД ПРИ ПРОИЗВОДСТВЕ ТА РЕАЛИЗАЦИИ ОРГАНИЧЕСКОГО УДОБРЕНИЯ

 33. Подскажите КВЕДы на интернет торговлю
  Написал 47.91
  Этого хватит.Или нужно написать дополнительные для одежды,продуктов питания и тд?

 34. Владимир:

  Добрый день! Подскажите пожалуйста какой КВЕД подойдет для продажи с последующий установкой
  1. светопрозрачных конструкций (окна, двери, балконы, перегородки)
  2. корпусная и встроенная мебель
  Заранее спасибо.

 35. Наталія:

  Добрий вечір в нас ФОП 3група ми займаємось перевезеннями,підскажіть який КВЕД потрібно для того щоб займатись експедиторством?Дякую!!!

 36. Юлія:

  Допоможіть , будь ласка, розібратись.Планую зареєструватись як ФОП, діяльність планується таким чином: замовник надає метал і з нього отримує вироби, які виготовляє 3-є підприємство. при цьому ФОП в цьому ланцюжку виступає посередником. під який КВЕД це підпадає , і якого плану договори мають бути (ФОП має бути дилерим, посередником… ). 2. якщо обрати КВЕД , повязаний з послугами, як в цьому випадку провернути поставка готових виробів без наявних виробничих потужностей у самого ФОП-а? 3. якщо операції проходять виключно по безналу навіщо касовий апарат і чи не можна працювити без нього і без штрафів?

 37. Юлія:

  Допоможіть , будь ласка, розібратись.Планую зареєструватись як ФОП, діяльність планується таким чином: замовник надає метал і з нього отримує вироби, які виготовляє 3-є підприємство. при цьому ФОП в цьому ланцюжку виступає посередником. під який КВЕД це підпадає , і якого плану договори мають бути (ФОП має бути дилерим, посередником… ). 2. якщо обрати КВЕД , повязаний з послугами, як в цьому випадку провернути поставка готових виробів без наявних виробничих потужностей у самого ФОП-а?

 38. Допоможіть будь-ласка обрати КВЕД. Планую займатись продажем запчастин до автотехніки, с/г техніки та засобами кріплення ( болти вітчизняного ви-ва та імпортного). Дякую

 39. Ольга:

  Підкажіть будь-ласка, який КВЕД вибрати. Хочу займатись посередництвом щодо відправлення людей за кордон на навчання і навпаки, — іноземців на навчання в Україну, відправляти громадян України за кодон на лікування; перевезення тварин із-за кордону. Буду займатись самим процесом організації вищевказаних напрямків діяльності.

 40. oleh:

  Не можу оприділитись з кведом. Допоможіть, будь ласка. Я займаюсь візами до польщі: Консультування з візових питань, заповнення документів на візу, підготовка необхідних документів, допомога в зібранні документів… Заздалегідб дякую за відповідь!

 41. татьяна:

  здравствуйте.подскажите какой выбрать квед при экспедиторских услугах?

 42. Кристина:

  Здравствуйте! Планирую открыть шоу рум ( квартира без вывески и входа с улицы), буду продавать косметику, одежду. Какие КВЭДы нужно указать. Также буду работать как интернет магазин.

 43. Ирина:

  Добрый день! Подскажите пожалуйста, какие КВЕДы еще добавить , если занимаемся международными грузовыми перевозками автомобильным транспортом, хочу еще добавить — експедирование, что еще ? У нас открыт только пока один -49.41.

 44. Вікторія:

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, який обрати квед ФОП надання послуг трактором сільському господарству.

 45. name:

  Добрый день! Подскажите пожалуйста какой квед выбрать! ФОП 2 группа хочу заняться изготовлением мелких изделий из бетона например цветочные горшки и последующей реализацией их в розничную сеть

 46. Людмила:

  Прошу підкажіть, який вибрати КВЕД, демонтаж та монтаж обладнання на заводах харчової промисловості
  З повагою Лбдмила

 47. Людмила:

  Прошу підкажіть, який вибрати КВЕД, демонтаж та монтаж обладнання на заводах харчової промисловості
  З повагою Людмила

 48. Ольга:

  Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста, если в Свидетельстве указаны коды КВЕД 45.31 и 45.32 могу ли я продавать моторные масла в фасовке 1литр? Спасибо за ответ

 49. Іванна:

  Доброго дня!Підкажіть як правильно оформити підприємництво і вибрати КВЕД,якщо я хочу відкрити магазин взуття та одягу.Дякую

 50. Олександра:

  скажіть будь-ласка, хочу зареєструватися ФОП, буду займатися оцінкою нерухомості. Які КВЕД вибрати? Дякую

 51. Александр:

  День добрый, хочу открыть ЧП по ремонту и обслуживанию компьютеров и переферии. Так же для продажи мобильных телефонов и комплектующих для переферийных устройств и компьютеров. Но при этом чтобы я мог взаимодействовать с государственныи учреждениями. Помогите выбрать какой именно КВЕД мне нужен.Спасибо

 52. Валентина:

  Добрый день!
  Подскажите КВЕДЫ для проведения
  1. ксерокопирования и ламинации
  2.музыкальное сопровождения торжеств
  Спасибо

 53. ВОЛОДИМИР:

  ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ! ЯКИЙ КВЕД БУДЕ ПРАВИЛЬНИМ, ДЛЯ ВІДКРИТТЯ КАВОВОГО ОСТРІВКА В ТОРГОВОМУ ЦЕНТРІ ?

 54. Алексей, добрый день.
  Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД выбрать для производства дымоходов из листовой нержавеющей стали? Вроде бы ближе всего 25.61, но все равно это не оно 🙁

 55. Евгений:

  Добрый день, подскажите какие КВЭДЫ нужно мне, я ремонтиру Apple продукцию, хочу еще продавать аксессуары, и заниматься терминалами самообслуживания.
  Какие мне для этого нужно правильно вписать квэды.

 56. Елена:

  здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, КВЕД 2010 для экспедиторских услуг.Спасибо.

 57. Сергей:

  Здравствуйте Алексей. С рождеством Вас.
  Хочу открыть магазин по продаже Строй материала, сантехники, в общем что-то вроде 1000 мелочей. и также иметь возможность предоставлять услуги по монтажу водопровода , канализации. электрооборудования и прочие ремонтно строительные работы.
  также интересует квед для открытия МАФА с возможностью торговать продуктами питания, алкогольными напитками , сигаретами

 58. Таятьна:

  Добрый день, Алексей .
  Поскажите, пожалуйста, КВЕД для курсов для беременных. ФОП 2я группа.
  Спасибо большое заранее

 59. Анастасия:

  Здравствуйте. Подскажите какой квед может подойти для курсов шитья?

 60. Леся:

  Здравствуйте.Подскажите КВЕД для ФОП 3 группы если предоставляются услуги закупок (специалист по закупкам),консультационные услуги? спасибо

 61. Юля:

  ДОброго дня.
  Порадьте будь-ласка щодо такої ситуації.
  При реєстрації ФОП обрано основним видом діяльності — 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет
  цим на даний момент і займаюсь
  Але планую відкрити відділ в пасажі з продажу дитячого одягу.
  В мене є ще 2 види діяльності як додаткові які були внесені при реєстрації ФОп:
  47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;
  47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям;
  Чи потрібно мені ще щось змінювати. Бо в податковій сказали що потрібно додавати вид діяльності.
  І яким чином місце діяльності слід реєструвати. По інтернету в мене діяльність по Україні. Де вказати адресу відділу, що буде відкриватись.

 62. Влад:

  Добрый день, мучаюсь не могу найти правильный КВЕД, у меня интернет магазин и я хотел бы сам доставлять товар клиенту на своем авто, подскажите КВЕД пожалуйста, а то уже крыша едет

 63. Виктория:

  Добрый день. Подскажите,пожалуйста, какой выбрать КВЕД для ФЛП 3 группы ,если сфера деятельность-оказание посреднических услуг в получении разрешительной документации (заключение СЭС,сертификаты соответствия….), написание ТУ?

 64. Ирина:

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста,какой выбрать КВЕД для ФОП 3 группы, предоставление услуг питания, мобильное кафе (продажа кофе, хотдогов и т.д., алкоголь не будет продаваться). Большое спасибо.

 65. Добрый день!
  Подскажите какие КВЕДы вообще выбрать для брачного агенства?
  Так что бы на единый налог желательно.

  п.с.
  Спасибо огромное:)

 66. добрий день! порадьте, будь ласка, які потрібні кведи 2 група. Планую зайнятися продажом будівельних матеріаліл та виконяння робіт з утеплення фасадів будинків ,ремонт сантехніки та інший дрібний ремонт. Дякую.

 67. Добрий вечір!!!
  Порадьте будь ласка, які КВЕДи обрати, якщо я планую відкриття продуктового магазину та 80% товару буду возити з Польщі???
  А також здавати 40% площі в суборенду. І в якій групі реєструвати єдиний податок???
  Дякую!!!

 68. Татьяна:

  подскажите, как выбрать квед для чп для реализации пакетов, товаров народного потребления бытовой химии из Европы. Как относится законодательство Украины к розничной реализации товаров из Европы на рынке или в магазине (для чп)?

 69. Евгения:

  Здравствуйте, какие КВЕДы на торговлю металопластиковыми конструкциями, их установку.

 70. Катерина:

  Подскажите, пожалуйста, какой выбрать КВЕД для обучению танцам детей и взрослых (танцевальная школа) и для проведения различных танцевальных фестивалей и подобных мероприятий?

 71. Степан:

  Добрий день.
  Підскажіть будь-ласка,ми хочемо відкрити магазинчик підвального приміщення на діючому заводі у м.Львів — роздрібної торгівлі автозапчастинами.
  Скажіть який Кведи вибрати для даного виду і який Фоп краще взяти в Єдр.
  Дякую.

 72. Спасибо за статью!!

  Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД выбрать для ФЛП 1 категории, при продаже подгузников и детских смесей, соков, пюре через интернет-магазин. Спасибо заранее!

 73. Добрый день.
  Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД выбрать для розничной продажи мебели (возможно изготовление под заказ).Региструем ФЛП,2 группу единого налога.

 74. Добрый день! Подскажите пожалуйста какой КВЕД подойдет для деятельность связанную с открытием ларечка кофе на вынос,1-я группа единщик.

 75. Катерина:

  Добрий вечір! Підкажіть кведи для торгівлі мобільними телефонами,аксесуарами, стартовими пакетами, картками поповнення в магазині мобільного зв’язку?

 76. Анна:

  Здравствуйте, подскажите пожалуйста КВЕД для открытия модельного агентства, буду очень благодарна!!!

 77. Катерина:

  Доброго дня!Підскажіть, будь ласка, КВЕД для роздрібної торгівлі дитячим одягом і товарами.

 78. Наталя:

  Доброго дня.
  Скажіть , будь ласка, маю на меті зареєструватися як ФОП і продавати підприємствам підшипники, і схоже. Який КВЕД вибрати ?? І чи потрібно подавати реєстратору заяву про реєстрацію платником ПДВ, якщо я обиратиму 3 групу ЄП, яка передбачає сплату ПДВ?

 79. Олена:

  Доброго дня.Підкажіть будьласка, я ФОП 2групи КВЕД 68.20 надання в аренду нерухомого майна, хочу ще додати торгівлю галантереєю через інтернет-сайти. Магазину не маю.Який КВЕД обрати і чи не буде претензій, що різні види діяльності. Дякую!

 80. Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, под какой код подпадает вид деятельности — розничная торговля электронными сигаретами? (согласно нашему законодательству, они не приравниваются к табачным изделиям) Заранее благодарна за дельные советы.

 81. Дмитрий:

  Здраствуйте!Подскажите пожалуйста.Открываем садовый центр , собираемся торговать на участке под ОСГ (магазина нет) декоративными растениями , цветами , декоративным камнем , корой , изделиями из керамики , агроволокном.Какие КВЕДЫ нам подойдут?Заранее спасибо!

 82. Людмила:

  Здравствуйте,занимаемся продажей мебели, сейчас КВЕД 47.59 . В планах есть продажа окон,дверей,подоконников,отливов. Какой КВЕД указать? Можно ли осуществлять монтаж окон с помощью КВЕДА(также какой указать),или необходимы спец.разрешения? Изменится ли сумма налога? И как в таком случае будет подавать декларацию ,если выписка была оформлена 15.02.2016 года и сейчас изменит КВЕД?Спасибо.

 83. Виктор:

  Я произвожу гончарные изделия из глины,посоветуйте какой мне выбрать КВЕД ?

 84. Александр:

  Подскажите квэд на продажу электроламп.Заранее спасибо!

 85. Наталия:

  Добрий день! Підкажіть які краще КВЕДИ треба вибрати для продажу новорічних скляних кульок, новорічних іграшок (ФОП 2 група)

 86. Ольга:

  Доброго дня. Підкажіть КВЕДи для 1-ї групи ФОП продаж одягу та взуття. На скільки я розумію 1-а група — це продаж на території ринку, а чи можливий КВЕД 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет чи тоді потрібно обирати 2-гу групу ФОП?

  • Ольга, якщо ви вкажете цей КВЕД у заяві на застосування спрощеної системи оподаткування для першої групи, то скоріше за все вам відкажуть, оскільки дійсної цей квед для першої групи не підходить. Для другої і третьої підходить.

   • Ольга:

    Зрозуміло.Дякую за відповідь. Але все таки підкажіть КВЕДи для 1-ї групи ФОП продаж одягу та взуття.

   • Ольга:

    Взуття буде продаватись уживане(б/у).

    • Ольга, подивіться такі КВЕДи:
     47.72 Роздрібна торгівля взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах
     47.71 Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах
     47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям
     47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами
     47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

 87. Ангеліна:

  Доброго дня!
  Підскажіть, збираюсь відкрівати ФОП для работи в сфері краси (ногтьова естетика (манікюр і т.д.)
  Зі списку КВЕДів підходить наче розділ 96
  Але може я помиляюсь?

  І яка це група ФОПу?
  Заздалегіть дякую.

 88. Кирило:

  Вітаю!
  Підкажіть будь-ласка, вид діяльності 96.02 зустрічається в усіх трьох группах платників єдиного податку, а 47.19 зустрічається як в 2 так і 3 группах. То яким чином мені визначиться до якої группи я буду відноситись якщо буду здійснювати обидва види діяльності.
  Дякую

  • Кирило, якщо ви надаєте послуги, то на другій групі ви маєте право надавати послуги тільки населенню та іншим платникам єдиного податку. Якщо надаєте послуги комусь іншому, наприклад, суб’єктам господарювання на загальній системі оподаткування, то вам підійде тільки третя група. Також вибір групи залежить від декількох інших факторів. В цьому вам допоможе порівняльна таблиця груп платників єдиного податку на цій сторінці https://byhgalter.com/porivnyalna-tablicya-grup-platnikiv-yedinogo-podatku-i-iii-grup/ . Ця таблиця була складена у тому році. Тому не вся інформація у ній може бути актуальною. Але для вибору групи вона підійде.

 89. Кирило:

  Дякую!
  Не вірно сформулював запитання. До якою группи відноситись я також можу обрати сам виходячи з особливостей та кведів? Тобто можу обрати 2 або 3?

 90. Катєріна:

  Доброго дня. Планується організація фестивалю. Потрібнне буде оформлення договорів оренди приміщення, договори про співпрацю з музичними группами, договори з тех підрядниками, та на оренду фудкортів. Є відкритий КВЕД 47.19 ІНші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах, 93.29 Організування інших видів відпочинку та розваг, 93.21 Функціювання атракціоніви і тематичних парків. Які ще КВЕДИ було б доцільно відкрити?

 91. ВІКТОР:

  Логічно думаючи,Стоматологічна практика — це медичні послуги лікаря-стоматолога. А як Закон трактує КВЕД «Стоматологічна практика»: послуга, чи просто діяльність? Дякую.

  • Віктор, у податковому законодавстві є тільки два терміни: постачання послуг та постачання товарів. Все що не є постачанням товарів, то є постачання послуг. Тобто, в цілях оподаткування стоматологічна практика це послуги.

 92. Олександр:

  Добрий день!

  Допоможіть будь-ласка визначити КВЕД для роздрібної торгівлі квітами.
  Торгуємо квітами не на базарі, в договорі на аренду вказано що це «Пассаж» (не зазначено що це ринок),
  але на вигляд це критий павільйон з невеликими магазинчиками всередині.

  З повагою, Олександр!

  • Олександр, подивіться ці кведи
   47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах
   47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

 93. Мар'яна:

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, які кведи краще обрати, якщо діяльність полягатиме у пошитті дитячого одягу і аксесуарі та реалізації виготовленої продукції.
  Попередньо думаю що :
  14.1 Виробництво одягу, крім хутряного;
  14.3 Виробництво трикотажного та в’язаного одягу;
  14.14 Виробництво спіднього одягу
  14.19 Виробництво іншого одягу й аксесуарів
  13.92 Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу;
  13.99 Виробництво інших текстильних виробів
  47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах
  47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами
  47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет
  47.71 Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах
  Не дуже розумію які кведи додати по оптовій торгівлі ?

  • Мар’яна, ось цей КВЕД підходить під отптову торгівлю:

   46.42 Оптова торгівля одягом і взуттям

   Цей клас включає:
   оптову торгівлю одягом, у т.ч. спортивним
   оптову торгівлю аксесуарами одягу, такими як рукавички, краватки та підтяжки
   оптову торгівлю взуттям
   оптову торгівлю хутряними виробами
   оптову торгівлю парасольками

   Цей клас не включає:
   оптову торгівлю ювелірними виробами, див. 46.48
   оптову торгівлю шкіряними виробами, див. 46.49
   оптову торгівлю спеціалізованим спортивним устаткованням та інвентарем, а також взуттям, зокрема лижними черевиками, див. 46.49

 94. Ирина:

  Добрый день. Какие выбрать КВЕД для реализации стеклянных перегородок и зеркал. Магазина нет, пока интернет-магазина тоже. Заказы беру по знакомым и их рекомендациям.

  • Ирина, для вас підійде:
   47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами
   На майбутнє:
   47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет
   Спеціального КВЕДу, який би відповідав за торгівлю дзеркалами чи скляними перегородками я не знайшов.

 95. Наталия:

  Добрый день!
  Подскажите, у меня уже открыт КВЭД 47.19 «Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах». Можно ли с этим КВЭДом торговать продуктами питания? У меня магазинчик канцтоваров, хочу завести детские сладости. Продукты питания не будут преобладать, максимум 5% от общего кол-ва товара в магазине. Или нужно открывать еще какой-то КВЭД?
  Заранее благодарна за помощь!

  • Наталия, якщо уважно продивитись на розділ 47 Роздрібна торгівля, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами, то можна зробити висновок, що начебто вам не треба додавати новий КВЕД, оскільки у всіх КВЕДах по роздрібній торгівлі мова йде про «переважну» торгівлю продуктами харчування.
   Але враховуючи штрафи, що податкова служба може накласти за неправильний КВЕД у платників єдиного податку, та дуже часте вільне тлумачення законодавства працівниками податкової служби, я б радив вам додати відповідні КВЕДи про всяк випадок.

   • Наталия:

    Олексій, про вільне тлумачення, це сто відсотків! В моїй місцевій податковій мені взагалі сказали шукайте підходящий КВЕД самі в інтернеті! 🙁 Може підкажете який КВЕД краще, чи навіть правильніше, додати? 47.11 «Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами» ? Але ж в мене не буде переваги продуктів харчування. Чи можливо підкажете куди можна подати офіційний запит з цього приводу, щоб в разі чого можна було показати офіційного листа. Буду дуже вдячна за допомогу!

    • Оскільки систему КВЕДів розробляє Державна служба статистики, то офіційний запит вам подавати краще туди. КВЕД 47.11 вам підходить найбільше з усіх.

 96. Андрій:

  Доброго дня,мені необхідна ваша порада.Я займаюсь візами до польщі та чехії: консультування з візових питань, заповнення документів на візу, підготовка необхідних документів, допомога в зібранні документів,реєстрації у посольстві.Який вибрати квед для цього виду діяльності.Заздалегідь дякую)

  • Андрій, конкретного кведу спеціально під ваш вид діяльності я не знайшов. Тому я думаю, що вам підійде:
   63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.
   69.10 Діяльність у сфері права

 97. Іра:

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, який КВЕД вибрати для онлайн-маркетингу? Діяльність включає пошук клієнтів онлайн і їх подальше обслуговуванняю
  ДЯкую!

  • Іра, спеціального КВЕДу для такого виду діяльності немає. Я думаю, що тут вирішальний фактор це те, як ваші послуги будут названі у договорі про надання послуг з вашим замовником, для якого и будете шукати клієнтів.

 98. Галина:

  Олексій доброго дня. Порадьте будь ласка КВЕДИ для роботи магазин товарів для дому (урни, резинове покриття для підлоги, постільна білизна, все для прибирання, все для дому, саду, меблі для відпочинку (шезлонги, набори для відпочинку. Є ще і інтернет магазин.Дякую

  • Якщо інтернет магазин, то це однозначно 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет
   Також можете розглянути:
   47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами
   47.51 Роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах
   47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах
   47.53 Роздрібна торгівля килимами, килимовими виробами, покриттям для стін і підлоги в спеціалізованих магазинах
   47.54 Роздрібна торгівля побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах
   47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах

 99. Владимир:

  Здравствуйте, подскажите, хочю заниматься кальянами, а именно, приготовкой их в барах, кафе… Но не своих кафе.

  • Володимире, цікавий бізнес. Щоб відповісти на ваше питання треба знати:
   1. Кому ви будете надавати послуги? Тобто, від кого ви будете отримувати гроші? Від власників кафе чи напряму від відвідувачів кафе?
   2. Чий буде табак? Тобто, хто його буде продавати відвідувачам? Ви чи власник кафе?

 100. Бизнес по продаже горячих напитков с помощью кофематов. Какие нужны коды КВЕД? Благодарю за ответ!

  • Юрась, подивіться оцей КВЕД:
   47.99
   Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

   Цей клас включає:
   інші види роздрібної торгівлі будь-якими товарами, не віднесеної до попередніх класів:
   пряму торгівлю або торгівлю за допомогою рознощиків (комівояжерів) шляхом обходу клієнтів
   торгівлю з використанням торговельних автоматів тощо
   пряму торгівлю паливом (пічним паливом, дровами тощо), що його доставляють безпосередньо споживачеві
   діяльність позамагазинних аукціонів з роздрібної торгівлі (крім подібної діяльності в мережі Інтернет)
   діяльність комісіонерів з роздрібної торгівлі поза магазинами

 101. Елена:

  подскажите хочу открыть ателье сама на себя работать, без наёмных работников, 1-ая група ед. налога подходит ? Если проводить мастер класы, можно на 1-ой групе ?

  • Добрий день, якщо будете шити одяг, то перша група вам підходить оскільки ці послуги підпадають під 291.7 Податкового кодексу:
   291.7. Для цілей цієї глави під побутовими послугами населенню, які надаються першою та другою групами платників єдиного податку, розуміються такі види послуг:
   3) виготовлення швейних виробів за індивідуальним замовленням;
   4) виготовлення виробів із шкіри за індивідуальним замовленням;
   5) виготовлення виробів з хутра за індивідуальним замовленням;
   6) виготовлення спіднього одягу за індивідуальним замовленням;
   7) виготовлення текстильних виробів та текстильної галантереї за індивідуальним замовленням;

   Проведення майстер класів не підпадає під першу групу:
   291.4. Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:
   1) перша група — фізичні особи — підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень;

 102. Лина:

  хочу заняться фильтрацией воды и ее продачей в чистом виде. А также продажей кофе из кофемашины. Из КВЕДом не могу определиться Подскажите, пожалуйста

  • Щодо води можете розглянути цей КВЕД:
   11.07 Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки
   Щодо кави розгляньте цей КВЕД:
   47.81 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами
   Про цей КВЕД зокрема йдеться у роз’ясненнях Укрстату kved.ukrstat.gov.ua/qa.html
   Продаж на вагу та приготування кави та чаю у пластикових стаканчиках у пересувних засобах
   47.81 “Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами”

 103. Катерина:

  Доброго вечора, проконсультуйте будь ласка, для торгівлі в Інтернет-магазині та в ательє в якому шиється товар, плануємо продавати як оптом так і в роздріб, які необхідні КВЕД ?
  Для створення етикеток, бірок, магазину зі своєю назвою ТМ ХХХХХ треба якісь дозволи ?

  • Для інтернет магазину 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет

   Щодо пошиття одягу дивіться розділ 14 КВЕДу:
   14 Виробництво одягу
   Цей розділ включає пошиття (серійне та за індивідуальним замовленням) усіх видів одягу зі шкіри, тканин, трикотажного полотна тощо (верхнього та спіднього одягу для чоловіків, жінок і дітей; робочого, офісного одягу або повсякденного одягу тощо) й аксесуарів. У розділі не вирізняють одяг для дорослих і для дітей, а також сучасний і традиційний одяг.
   Цей розділ також включає хутряну промисловість (виробництво хутра й одягу з нього).

   Щодо оптової та роздрібної торгівлі обягом дивіться:
   47.71 Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах
   Цей клас включає:
   роздрібну торгівлю одягом
   роздрібну торгівлю хутряними виробами
   роздрібну торгівлю доповненнями до одягу, такими як рукавички, краватки, підтяжки тощо
   Цей клас не включає:
   роздрібну торгівлю текстильними виробами, див. 47.51

   та

   46.42 Оптова торгівля одягом і взуттям
   Цей клас включає:
   оптову торгівлю одягом, у т.ч. спортивним
   оптову торгівлю аксесуарами одягу, такими як рукавички, краватки та підтяжки
   оптову торгівлю взуттям
   оптову торгівлю хутряними виробами
   оптову торгівлю парасольками
   Цей клас не включає:
   оптову торгівлю ювелірними виробами, див. 46.48
   оптову торгівлю шкіряними виробами, див. 46.49
   оптову торгівлю спеціалізованим спортивним устаткованням та інвентарем, а також взуттям, зокрема лижними черевиками, див. 46.49

   • Катерина:

    Дуже вдячна за повноцінну відповідь, але по 2-гому питанню так в мене і нема відповіді, буду дуже вдячна, в інтернеті не змогла знайти відповіді (

 104. Миайло:

  доброго дня.
  якщо я бажаю відкрити магазин біля навчального закладу, де продаватимуться канцтовари, здійснюватиметься друк та копії для студентів і робитиметься фото на документи, то які саме КВЕДи я повинен обрати?
  дякую за відповідь.

  • Щодо торгівлі канцелярськими товарами:
   47.62
   Роздрібна торгівля газетами та канцелярськими товарами в спеціалізованих магазинах

   Цей клас також включає:
   роздрібну торгівлю журналами
   роздрібну торгівлю офісними приналежностями, такими як ручки, олівці, папір тощо

   Щодо копіювання та фото:
   82.19
   Фотокопіювання, підготування документів та інша спеціалізована допоміжна офісна діяльність

   Цей клас включає різноманітні роботи з копіювання, підготування документів та іншу спеціалізовану допоміжну офісну діяльність. Роботи з копіювання та друку, включені до цього класу, відносять тільки до короткострокового виду друкарських робіт.
   Цей клас включає:
   підготовку документів
   редагування та перевірку документів
   набір та електронне оброблення тексту
   секретарські допоміжні послуги
   переписування документів та інші секретарські послуги
   написання листів та резюме
   надання в оренду поштових скриньок або інші поштові та кур’єрські послуги, такі як попереднє сортування, адресація тощо
   копіювання
   виготовлення дублікатів
   світлокопіювання
   інші документально-копіювальні послуги (без надання друкарських послуг, таких як офсетний, швидкий, цифровий друк, додрукарська підготовка)
   Цей клас не включає:
   друкування документів (офсетне, швидке друкування тощо), див. 18.12
   послуги з підготовки до друку, див. 18.13
   розроблення й організацію поштових рекламних кампаній, див. 73.11
   спеціалізовані стенографічні послуги, такі як стенографування в суді, див. 82.99
   громадські стенографічні послуги, див. 82.99

 105. Людмила:

  Добрий день. Який квед вибрати 2 група, кіоск з продажем мобільний телефонів, аксесуарів, картки поповнення! Дякую

  • Добрий день,
   Щодо продажу скреч карт та стартових пакетів:
   82.99
   Надання інших допоміжних комерційних послуг, н.в.і.у.
   Цей клас включає:
   забезпечення стенографічного документування та стенографічного запису судових засідань і транскрипцію (переписування) записаних матеріалів, таких як:
   судові доповіді або послуги зі стенографування
   громадські стенографічні послуги
   уведення титрів між кадрами в реальному часі, тобто одночасно із трансляцією телевізійних програм, зустрічей, засідань, конференцій
   послуги з нанесення кодів адрес
   послуги з нанесення штрих-кодів
   діяльність організацій зі збирання коштів на благодійні потреби, що їх здійснюють за винагороду або на основі контракту
   послуги з вилучення коштів за несплату
   послуги зі збирання грошей за паркування автомобілів
   діяльність незалежних аукціоністів
   адміністрування програм лояльності
   перепродаж стартових пакетів і скретч-карт поповнення рахунку мобільного зв’язку без активації послуги зв’язку
   іншу допоміжну діяльність, яку надають підприємствам, не віднесену до інших угруповань

   Щодо продажу мобільних телефонів та аксесуарів:
   47.42
   Роздрібна торгівля телекомунікаційним устаткованням у спеціалізованих магазинах
   Цей клас також включає:
   роздрібну торгівлю телефонними апаратами, апаратами мобільного зв’язку

 106. Дмитро:

  Підкажіть будь ласка. ФОП 2 група хоче надавати послуги з роборки та фасування одягу безпосередньо в магазині одягу іншого ФОП. Крім КВЕД 82.99 нічого не можу підібрати. Чи вірно вибрано КВЕД?

 107. Тетяна:

  Доброго дня))Ми організація,яка займається видавництвом і виготовленням книги.
  У нас є перелік КВЕДІВ у нашій діяльності -це :
  КВЕД-2010
  58.11
  63.12
  63.11
  62.01
  ?4.10
  74.30
  Допоможіть обрати КВЕД для «Організації фестивалів»(що включатите дозвіл на продаж книг,оплат гонорарів,надання трансферу,розрахунок картками і т.д)

  • Є такий КВЕД який на мою думку вам підходить:
   82.30
   Організування конгресів і торговельних виставок
   Цей клас включає організування, просування і/або проведення різних подій, таких як бізнес-покази, збори, конференції та зустрічі, з організацією та наданням персоналу для роботи в місцях проведення подібних заходів або без надання персоналу.

 108. Добрый день,какой КВЕД нужно выбрать для регистрации СТО.И если можно подскажите где можно больше прочитать информации конкретно касаемо регистрации СТО.

  • Добрий день,
   вам підійде цей квед:
   45.20
   Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів

   Цей клас включає:
   технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів:
   механічні ремонт
   ремонт електричних систем автотранспортних засобів
   ремонт електронних систем упорскування палива
   поточне обслуговування
   ремонт кузовів
   ремонт запчастин автотранспортних засобів
   миття, полірування тощо
   напилення та фарбування
   ремонт лобового скла та вікон
   ремонт сидінь автотранспортних засобів
   ремонт шин і камер, їх установлення або заміну
   антикорозійне оброблення
   установлення деталей і приладдя, яке не є складовою процесу виробництва автотранспортних засобів
   Цей клас також включає:
   переобладнання автотранспортних засобів для роботи на газових сумішах
   Цей клас не включає:
   відновлення протектора шин і капітальний ремонт шин, див. 22.11
   буксирування і технічну допомогу на шляхах за винагороду, див. 52.21

 109. Юлия:

  Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, какие выбрать КВЕДы, если я хочу заниматься преподавательской деятельностью. Конкретно — преподавание иностранного языка, в группах и индивидуально. Спасибо большое за помощь!

  • Добрий день,
   Вам підійде
   85.59
   Інші види освіти, н.в.і.у.
   Цей клас включає:
   освіту, не обумовлену будь-якими рівнями
   академічне навчання
   діяльність навчальних центрів, які пропонують курси з корекції (додаткової підготовки з певної дисципліни)
   діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації
   навчання мовам і навичкам спілкування
   навчання комп’ютерній грамоті
   релігійне навчання
   Цей клас також включає:
   навчання рятувальників на воді
   діяльність шкіл виживання
   навчання ораторському мистецтву
   навчання швидкісному читанню

 110. Ольга:

  Добрый день, подскажите пожалуйста КВЕД для комиссионного магазина. Магазин оказывает услуги комиссии одежды, обуви. Думаю сделать свой сайт и размещать объявления на торговых площадках. Зараннее благодарна

  • Ольга,
   Щодо комісійного магазину це:
   47.79
   Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах
   Цей клас включає:
   роздрібну торгівлю букіністичними книгами
   роздрібну торгівлю іншими уживаними товарами
   роздрібну торгівлю антикваріатом
   діяльність аукціонних будинків (роздрібних)

   та

   46.16
   Діяльність посередників у торгівлі текстильними виробами, одягом, хутром, взуттям і шкіряними виробами
   Цей клас не включає:
   оптову торгівлю від власного імені, див. 46.2, 46.9
   роздрібну торгівлю, яку здійснюють комісіонери поза магазинами, див. 47.99

   Інтернет магазин це 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет

 111. Сергей:

  Добрый день,подскажите пожалуйста. Хочу оформить флп по предоставлению кровельных услуг и продаже кровельных материалов,что для этого необходимо и какие нужны кведы? + если Донецкая прописка, есть ли проблемы с этим?

  • Сергій,
   Якщо у вас оптова торгівля то, цей квед:
   46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням
   Цей клас включає:
   оптову торгівлю необробленою деревиною
   оптову торгівлю продукцією первинного оброблення деревини
   оптову торгівлю лаками та фарбами
   оптову торгівлю будівельними матеріалами: піском, гравієм тощо
   оптову торгівлю шпалерами та покриттям для підлоги (паркетом, лінолеумом, ламінатом тощо)
   оптову торгівлю листовим склом
   оптову торгівлю санітарно-технічним обладнанням: ваннами, раковинами, умивальниками, унітазами тощо
   оптову торгівлю спорудами зі збірних елементів

   Якщо роздрібна торгівля, то цей
   47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах
   Цей клас включає:
   роздрібну торгівлю залізними виробами
   роздрібну торгівлю фарбами, лаками й емаллю
   роздрібну торгівлю листовим склом
   роздрібну торгівлю іншими будівельними матеріалами, такими як цегла, деревина, сантехнічне устатковання
   роздрібну торгівлю матеріалами й устаткованням для самостійного виконання будівельних або ремонтних робіт у домашніх умовах

   Якщо у вас донецька прописка, вказуєте адресу, за якою ви проживаєте на даний момент. За поточним законодавством для людей з зони АТО прописка не обов’язкова. Вимагати підтвердження того, що ви проживаєте за адресою, що вказуєте у вас не мають права.

  • КВЕД по покрівельним роботам:
   43.91
   Покрівельні роботи

   Цей клас включає:
   монтаж і встановлення дахів
   укладання покрівель
   Цей клас не включає:
   оренду будівельної техніки без оператора, див. 77.32

 112. Оля:

  21.03.2017 в 10:21 пп
  Доброго дня, підкажіть, будь ласка, які КВЕДИ, правильно обрати?
  Хочу займатись виробництвом і продажем власного одягу (сама виробництва не маю, хочу шити на швейних цехах)
  Жіночий одяг з текстильних тканин і трикотажу. Також верхній одяг і аксесуари.
  Продавати буду через інтернет і співпрацювати з магазинами-шоурумами, через які за відсоток буду реалізовувати свій товар.

  Сама вибрала 3 кведи, але дуже хотіла б почути думку професіонала. Дякую!

  Ответить

 113. Оля:

  21.03.2017 в 10:21 пп
  Доброго дня, підкажіть, будь ласка, які КВЕДИ, правильно обрати?
  Хочу займатись виробництвом і продажем власного одягу (сама виробництва не маю, хочу шити на швейних цехах)
  Жіночий одяг з текстильних тканин і трикотажу. Також верхній одяг і аксесуари.
  Продавати буду через інтернет і співпрацювати з магазинами-шоурумами, через які за відсоток буду реалізовувати свій товар.

  Сама вибрала 3 кведи, але дуже хотіла б почути думку професіонала. Дякую!

 114. Антон:

  Доброго дня, підкажіть будь-ласка, підприємство збирається купувати товари на території України та продавати їх за кордон, товари загалом харчового призначення, можливо також одяг. Чи можна просто обрати КВЕД 46.4 «Оптова торгівля товарами господарського призначення», та не перелічувати в реєстраційній заяві 46.41,46.42 та так далі?
  Або в нашому випадку потрібно обирати 46.1 «Оптова торгівля за винагороду чи на основі контракту «, в чому різниця?

 115. Людмилп:

  Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, какие квэды для предоставления услуг: наращивание ресниц и эпиляции. В 96.02 таких услуг нет. К чему их привязать и можно с ними на 1 группу?. Если надумаю проводить мастер-классы по этим услугам, 1я группа уже не подойдет? Спасибо.

 116. Людмила:

  Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, какие квэды для предоставления услуг: наращивание ресниц и эпиляции. В 96.02 таких услуг нет. К чему их привязать и можно с ними на 1 группу?. Если надумаю проводить мастер-классы по этим услугам, 1я группа уже не подойдет? Спасибо.

 117. Елена:

  Добрый день. ФЛП-3 группа, работаем с квэд 79.11, 82.99, 79.90. Какой выбрать квэд для покупки авиабилетов для туристов? Спасбо.

 118. Елена:

  Добрый день. ФЛП-3 группа, работаем с квэд 79.11, 82.99, 79.90. Какой выбрать квэд для покупки авиабилетов для туристов? Спасибо. Как турагент работаем по агентским договорам с туроператорами, но иногда или в турпакете нет билетов или туристы обращаются к нам за билетами и страховкой. Помогите определиться с КВЭД.

 119. Алексей:

  подскажите какой выбрать КВЕД для того чтобы арендовать помещение под автомойку и там же предоставлять услуги по мойке авто. плюс торговать автокосметикой и химией рознично. плюс торговля всевозможный оборудованием в данной отрасли! огромнейшее спасибо заранее

 120. ivan:

  Добрый вечер! Подскажите какой КВЭД выбрать если я хочу заниматься грузоперевозками и какую группу. Заранее спасибо!

 121. Валентина:

  Я хочу открыть СПД на строительные работы без лицензии.Какие выбрать кведы?

 122. ЛЮДМИЛА:

  какой КВЕД НЕОБХОДИМО ПРИМЕНИТЬ ПРИ ТОРГОВЛЕ ДЕТАЛЯМИ(ЗАП.ЧАСТЯМИ) К СТРОЙ ОБОРУДОВАНИЮ, МОЖЕТ ЛИ ИМИ ТОРГОВАТЬ ЧП 2 ГР.

 123. Юра:

  Які кведи потрібні для торгівлі безалкогольними напоями (квас, лимонад), коктейлями з вмісстом алкоголю, продуктами харчування (снеки, сендвічі, смаколики). Чи потрібні документи на товари(фрукти, овочі, мясо, алкоголь) з яких будуть готуватися вищевказані товари? Дякую!

 124. Татьяна:

  Олексій, прочитала все ваши ответы, нигде не нашла сдача в аренду готового интернет магазина, может можете подсказать какой квед можно использовать для этой цели

 125. Людмила:

  Доброго дня, підкажіть будь-ласка, який КВЕД обрати для виготовлення та продажу біляшів та пиріжків на ринку, щоб бути на 1 групі та платити меншу суму ЄСВ

 126. Валентина:

  Доброго дня. Планую відкрити дитячу ігрову кімнату для проведення днів народжень,майстер-класів,з доглядом дітей на кілька годин,а також супутнім продажем соків,водички та різних батончиків та цукерок для дітей. Допоможіть оприділитися з КВЕДами.

 127. Светлана:

  я частный предприниматель на 2 группе, хочу оказывать услуги по реализации товара другому предпринимателю, какой квед?

 128. Людмила:

  Здравствуйте. Помогите пожалуйста подобрать КВЕДы для магазина авто запчастей (розничная торговля авто запчастями и маслами). 2 группа упрощенная система налогообложения. Спасибо за ответ.

 129. Евгений:

  Здравствуйте! помогите выбрать квед по продаже и установке солнечных панелей

 130. Михайло:

  Доброго дня!

  Спасибі за безкорисливу допомогу.
  Бажаю відкрити ФОП по наданню інформаційно-консультаційних послуг та послуг перекладу.
  Підкажіть, будь ласка, які КВЕДи краще обрати (3 група платників єдиного податку) для надання інформації по підготовці необхідного пакету документів для відкриття візи, надання інформації щодо перебігу співбесіди та процедури подачі документів у Консульський відділ Посольства та Пунктів Прийому Візових Анкет, а також надання послуг перекладу документів, складання Резюме та виставлення його на сайтах компаній, фірм по працевлаштуванню…
  Сподіваюся на швидку, обґрунтовану відповідь.
  Дякую!

 131. Алексей:

  Підскажіть будьласка що краще відкрити 5 ФОПів чи один ФОП і 4 наймантх працівника ?

  • Олексію, занадто мало інформації ви надали, щоб відповісти на ваше запитання. Все залежить від декількох факторів:
   1. На якій системі оподаткування та на якій групі єдиного податку будуть фопи.
   2. Чим вони будуть займатися.
   3. Яку заробітну плату ви будете їм платити у разі використання праці найманих працівників.
   4. Якщо вони фактично будуть працівниками а юридично фопами, то які є ризики виявлення цієї ситуації з боку податкової служби.
   Треба рахувати та оцінювати всі ризики перш ніж приймати рішення.

 132. Михайло:

  Доброго дня!

  Спасибі за безкорисливу допомогу.
  Бажаю відкрити ФОП по наданню інформаційно-консультаційних послуг та послуг перекладу.
  Підкажіть, будь ласка, які КВЕДи краще обрати (3 група платників єдиного податку) для надання інформації по підготовці необхідного пакету документів для відкриття візи, надання інформації щодо перебігу співбесіди та процедури подачі документів у Консульський відділ Посольства та Пунктів Прийому Візових Анкет, а також надання послуг перекладу документів, складання Резюме та виставлення його на сайтах компаній, фірм по працевлаштуванню…
  Сподіваюся на швидку, обґрунтовану відповідь.
  Дякую!

  • Михайло,
   Для інформаційних послуг зазвичай використовують 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.
   Переклад: 74.30 Надання послуг перекладу
   Щодо працевлаштування подивіться оці кведи:
   78.1 Діяльність агентств працевлаштування
   78.2 Діяльність агентств тимчасового працевлаштування
   78.3 Інша діяльність із забезпечення трудовими ресурсами

   • Михайло:

    Я дуже вдячний Вам за консультацію!!!
    Якщо відкрити ФОП (3 група платників єдиного податку), то чи дійсно я можу використати КВЕДи:
    78.1 Діяльність агентств працевлаштування
    78.2 Діяльність агентств тимчасового працевлаштування
    78.3 Інша діяльність із забезпечення трудовими ресурсами.
    Адже я не маю на увазі працевлаштування, я маю на увазі тільки надання послуг консультації по підготовці необхідного пакету документів для відкриття візи…
    Дуже вдячний за допомогу!!!

    • Михайло, ці кведи не заборонені для спрощенної системи оподаткування. Тому їх можна викорстовувати. На мою думку, при виборі кведів треба керуватися принципом «чим більше тим краще».
     Консультації у вас покриваються цим кведом 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.
     Я також знайшов такий КВЕД:
     74.90 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.

     Цей клас включає діяльність із надання широкого переліку послуг, що їх зазвичай надають комерційним клієнтам. До них відносять ті види діяльності, які потребують високого професійного, наукового й технічного рівня, але не включають поточні, рутинні функції і які зазвичай не потребують багато часу.
     Цей клас включає:
     діяльність брокерів (посередників) з організації купівлі та продажу для підприємств малого та середнього бізнесу, з урахуванням професійно прийнятої практики, але крім діяльності брокерів у сфері операцій з нерухомим майном
     діяльність патентних брокерів з організування угод щодо купівлі та продажу патентів
     діяльність з оцінювання, крім оцінювання нерухомого майна й об’єктів страхування (антикваріат, коштовності тощо)
     інформування щодо аудіювання векселів і вантажних тарифів
     прогнозування погоди
     консультування з питань безпеки
     консультування з питань агрономії, консультаційна діяльність фахівців з економіки сільського господарства
     консультування у сфері навколишнього середовища
     консультування з інших технічних питань
     діяльність консультантів, окрім діяльності консультантів у сферах архітектури, інжинірингу та керування
     діяльність інженерів-кошторисників

     • Михайло:

      Безмежно вдячний!!!

     • Михайло:

      Шановний пане Олексію!
      Якщо буде Ваша ласка якось простіше пояснити, якою діяльністю можна займатися за КВЕДами 63.11 та 63.12.
      Дуже вдячний!

     • Михайло,
      63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність Детальне роз’яснення наведене на сайті http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/63/KVED10_63_11.html
      Цей клас включає:
      надання інфраструктури для розміщення (хостингу), оброблення даних і пов’язану із цим діяльність
      надання спеціалізованих послуг з розміщення (хостингу), такі як:
      веб-хостинг
      потокові послуги
      надання простору для розміщення програмних додатків
      надання веб-послуг із доставки програмних додатків
      надання центральних ЕОМ клієнтам
      оброблення даних:
      повне оброблення даних, отриманих від клієнта
      складання спеціалізованих звітів на основі даних, отриманих від клієнта
      надання послуг з уведення даних
      Цей клас не включає:
      діяльність, коли постачальник даних використовує комп’ютер тільки як інструмент (класифікують відповідно до виду наданих послуг)

      63.12 Веб-портали Детальне роз’яснення http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/63/KVED10_63_12.html
      Цей клас включає:
      керування веб-сайтами, які використовують пошукові механізми задля створення та підтримки великих баз даних Інтернет-адрес і контенту в зручному для пошуку форматі
      керування іншими веб-сайтами, що функціонують як портали в мережі Інтернет, таких як медійні сайти, що періодично поновлюють інформаційний контент
      Цей клас не включає:
      публікацію книг, газет, журналів, у т.ч. в мережі Інтернет, див. розділ 58
      мовлення у мережі Інтернет, див. розділ 60

 133. Михайло:

  Безмежно вдячний!

 134. Василий:

  Добрый вечер! Подскажите какой КВЭД выбрать для продажи программного обеспечения и антивирусов.

  • Добрий день, подивіться наступні КВЕДи:
   47.41 Роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах
   Цей клас включає:
   роздрібну торгівлю комп’ютерами
   роздрібну торгівлю периферійним устаткованням
   роздрібну торгівлю приставками для відеоігор
   роздрібну торгівлю програмним забезпеченням, крім виготовленого за замовленням, у т.ч. відеоіграми
   та
   46.51 Оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням
   Цей клас включає:
   оптову торгівлю комп’ютерами та периферійним устаткованням
   оптову торгівлю програмним забезпеченням

 135. Олександр:

  Підкажть, будь ласка, який КВЕД обрати для магазину електронних сигарет?
  2 група ФОП, единий податок

  • Олександр, оскільки торгівля електроними сигаретами прямо не входить до якогось конкретного кведу, то можна спробувати оцей:
   47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах

   Цей клас включає:
   роздрібну торгівлю фотографічним, оптичним і точним устаткованням
   діяльність оптиків зі складання (підбору) та ремонту окулярів
   роздрібну торгівлю сувенірами, виробами народних майстрів і товарами релігійного призначення
   діяльність комерційних картинних галерей
   роздрібну торгівлю паливом для комунально-побутового призначення, газом у балонах, вугіллям та паливною деревною
   роздрібну торгівлю зброєю та боєприпасами
   роздрібну торгівлю монетами та марками
   роздрібну торгівлю непродовольчими товарами, не віднесеними до інших угруповань

 136. Людмила:

  Здравствуйте. Подскажите пожалуйста,я на 2 группе единого налога, упрощенная система налогообложения, хочу себе добавить КВЕД 47.30, в налоговой мне сказали, что в решении горсовета этого КВЕДа нету, поэтому я должна сходить в горсовет, написать заявление на добавление этого вида деятельности, они на сессии его добавят к решению, этот документ отправят в налоговую, а потом только я смогу КВЕД добавить у госрегистратора. Я читала в интернете, чтобы добавить КВЕД нужно сходить к госрегистратору, а потом в налоговую, скажите пожалуйста, мне правильно сказали в налоговой и без заявления в горсовет я не смогу добавить КВЕД?

  • Людмила, на мою думку, податкова служба в цьому випадку перекладає відповідальність міськради на вас. Оскільки цього кведу немає у рішення міськради, податкова вам просто не може визначити ставку єдиного податку. Але, на мою думку, ніхто їм не заважає встановити вам максимальну ставку.
   Я би на вашому випадку:
   1. Вніс КВЕД у державний реєстр відвідавши державного реєстратора.
   2. Подав би письмову заяву на додання кведу у реєстр платників єдиного податку до податкової служби. Обов’язково отримайте відмітку про прийняття на своєму екземплярі. Після цього чекайте письмової відповіді. Вони вам або відкажуть (в чому я сумніваюся, але все можливо) або внесуть квед до реєстру платників єдиного податку.

   • Людмила:

    А налоговая мне откажет, что мне тогда делать, идти в горсовет и писать заявление на добавление вида деятельности?

    • Ну в такому випадку є два шляхи:
     1. Йти у міськраду та писати заяву.
     2. Йти до суду.
     До міськради до речі вам ніхто не заважає одразу сходити про всяк випадок що не витрачати потім час.

 137. Ольга:

  Здравствуйте.Подскажите, пожалуйста, имею ли я продавать картриджи на принтер, если у меня код вида деятельности КВЕД 47.19

  • Олексій Олексій:

   Ольга, якщо ви торгуєте у магазині товарами різного асортименту в тому числі і картриджами для принтерів, то я думаю, що маєте право.

 138. Светлана:

  Добрый день!Подскажите,пожалуйста, какие КВЭДы выбрать по следующим направлениям: торговля горячими и холодными напитками с окна павильона плюс выпечка-слойка(выпекаться будет в этом же павильоне из полуфабрикатов). Обслуживание и ремонт кофемашин. Продажа и аренда б/у кофемашин. Торговля кофем, зарчастями и средствами по уходу за кофемашинами. Заранее спасибо.

  • Светлана, подивіться оці КВЕДи
   47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
   10.71 Виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання
   33.12 Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення
   Цей квед серед багатьох інших включає:
   ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання для виготовлення харчових продуктів і напоїв, перероблення тютюну
   ремонт і технічне обслуговування торгівельних автоматів

   46.69 Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням
   Оптова торгівля тому, що я припускаю, що продавати кофемашини ви будете іншим суб’єктам господарювання. Якщо будете продавати також і фізичним особам, треба також додавати і квед для роздрібної торгівлі.

   51.37.0 Оптова торгівля кавою, чаєм, какао та прянощами

   • DaryVitk:

    Добрый день, планирую зарегистрироваться как ФЛП,помогите пожалуйста выбрать виды деятельности по КВЭД, планируется торговля бытовые электротоварами через интернет.
    Спасибо)

    • Добрий день, для торгівлі через інтернет є такий КВЕД:
     47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет

     Цей клас включає роздрібну торгівлю за допомогою компаній поштового замовлення або мережі Інтернет, тобто діяльність із роздрібної торгівлі, де покупець здійснює свій вибір, засновуючись на рекламних оголошеннях, каталогах, інформації веб-сайтів чи будь-якій іншій рекламній продукції, та здійснює замовлення поштою, телефоном або через мережу Інтернет (зазвичай за допомогою спеціальних засобів, розміщених на веб-сайті). Товар, який купується, може бути або безпосередньо завантажений з Інтернет-сайту, або доставлений покупцеві.
     Цей клас включає:
     роздрібну торгівлю будь-якими товарами за допомогою компаній поштового замовлення
     роздрібну торгівлю будь-якими товарами в мережі Інтернет
     Цей клас також включає:
     пряму торгівлю за допомогою телебачення, радіо та за телефоном
     діяльність з роздрібної торгівлі Інтернет-аукціонів
     Цей клас не включає:
     роздрібну торгівлю автотранспортними засобами, а також деталями та приладдям для них у мережі Інтернет, див. групи 45.1, 45.3
     роздрібну торгівлю мотоциклами, а також деталями та приладдям для них у мережі Інтернет,

 139. Добрий день, планую зареєструватись ФОП поможіть правильно вибрати КВЕДИ
  діяльність: вирощування та збут равликів оптом та в роздріб + експорт.

 140. Алла:

  Планую зареєструватись ФОП поможіть правильно вибрати КВЕДИ
  діяльність: вирощування та збут равликів оптом та в роздріб + експорт.

  • Алла, э такий квед:
   01.49 Розведення інших тварин

   Цей клас включає:
   вирощування та розведення напівсвійських та інших тварин:
   страусів
   інших видів птиці, наприклад перепелів
   комах
   кролів та інших хутрових тварин з цінним хутром
   одержування шкур хутрових сільськогосподарських тварин, шкіри плазунів і птахів у результаті діяльності з їх розведення на фермах
   діяльність ферм із розведення хробаків, равликів, молюсків тощо
   розведення шовкопряда, одержування коконів шовкопряда
   бджільництво, одержування меду та бджолиного воску
   вирощування та розведення домашніх тварин (крім рибок):
   котів і собак
   птахів, таких як довгохвості папуги тощо
   хом’яків тощо
   розведення інших видів тварин
   Цей клас також включає:
   одержування сирої шкури свиней
   одержування вовни верблюдів та інших тварин родини верблюдячих

   Щодо торгівлі, то є ще такі кведи
   46.23 Оптова торгівля живими тваринами

   Щодо роздрібної торгівлі дивіться Розділ 17 та обирайте квед в залежності від того, яким чином збираєтесь торгувати вроздріб: на ринку, у спеціалізованому магазині, у неспеспеціалізованому магазині чи поза магазинами.

 141. Сергій:

  Доброго дня!
  Підкажіть будь-ласка. Працюю як ФОП. Розробив додаток для мобільних телефонів через який люди можуть шукати найзручніші для них місця відпочинку. Який я маю вказувати КВЕД?

  • Сергій, щоб відповісти на ваше питання, треба знати на чому ви заробляєте гроші. Ви заробляєте тільки на рекламі? Чи користувачі вам ще платять якісь гроші?

 142. Оксана:

  Доброго дня. Вже кiлька рокiв мрiю про студiю раньного розвитку. Не можу визначитися з кведами щоб уникнути лiцензування.Окрiм розвитку дiтей займаюсь репетиторством англ.мови окремо i в групi. Будьте ласкавi допоможiть. Щиро вдячна.

 143. Ларисаа:

  Підскажіть будь-ласка, які КВЕДи можна обрати для діяльності з ремонту побутових насосів ??

  • Лариса,
   Подивіться оцей КВЕД:
   33.19
   Ремонт і технічне обслуговування інших машин і устатковання

   Цей клас включає ремонт і технічне обслуговування інших машин і устатковання, не віднесеного до інших угруповань.
   Цей клас включає:
   ремонт, у т.ч. штопання, рибальських сіток
   ремонт канатів, такелажу, брезенту
   ремонт мішків для зберігання добрив і хімічних речовин
   ремонт або реставрацію дерев’яних піддонів, суднових барабанів, ящиків для пакування товарів, бочок тощо
   ремонт автоматів для гри в пінбол та інших ігрових автоматів, які працюють від опускання монети або жетону
   реставрацію органів та інших старовинних музичних інструментів

   Також зверніть увагу на інші КВЕДи з групи 33.11

 144. Артем:

  Здравствуйте,подскажите какой квэд выбрать для компьютерного клуба?

  • Добрий день,
   Прямий квед для цього виду діяльності відсутній. Тому подивіться оці кведи:
   72.60 — інша діяльність, пов’язана з використанням інформаційних технологій та обчислювальної техніки;
   93.05 — надання інших персональних послуг;
   74.84 — надання інших послуг.

 145. мирослава:

  я хочу відкрити косметологічний кабінет.Підкажіть,будь ласка,по якій групі мені реєструватися.Працюватиму без найманих працівників.

 146. Міла:

  Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи можу я на єдиному податку, спрощена система оподаткування, торгівля автозапчастинами, додати КВЕД 47.30, читала в інтернеті, що це заборонений вид діяльності для єдиного податку. Мої знайомі кажуть, що можу, тільки треба в податковій в дужках вказати роздрібна торгівля паливно-мастильними матеріалами в тарі до 20 літрів. Якщо я так зроблю, як мені радять, мене податкова в подальшому не покарає?

 147. Міла, сама по собі наявність КВЕДу не є порушенням обмежень спрощеної системи оподаткування. Порушенням є зайняття тим чи іншим забороненим видом діяльності.
  Аналогію можна провести к КВЕДом «Бухгалтерський облік і аудит». Аудит — заборонена діяльність. Бухгалтерський облік — не заборонений.
  Те, що ці два види діяльності у одному КВЕДі не означає, що підприємець на спрощенній системі оподаткування не може додати цей КВЕД.

 148. Ілона:

  Добрий день. Підскажіть будь-ласка, які КВЕДи підійдуть для укладки бруківки (ФЕМ)на тротуари, доріжки.

  • Ілона, можливо вам підійде цей квед

   42.11
   Будівництво доріг і автострад

   Цей клас включає:
   будівництво автострад, вулиць, доріг, інших транспортних і пішохідних доріжок
   укладання поверхонь вулиць, доріг, автострад, мостів або тунелів:
   асфальтування доріг
   фарбування та маркування доріг
   установлення аварійних загороджень, світлофорів та іншого подібного устатковання
   будівництво злітно-посадкових смуг

   • Ілона:

    Дякую за відповідь, а підскажіть ще будь-ласка чи може виконувати роботи по укладанню бруківки ФО-П 3 групи на єдиному податку і чи необхідна йому ліцензія?

 149. Ілона, з точки зору податкового законодавства, фоп на третій групі може виконувати такі роботи. З точки зору ліцензування, питання не зовсім для цього сайту.

 150. Юлія:

  Добрий день. Відкриваю інтернет-магазин з продажу дитячих товарів (одяг, мякі іграшки власного виробництва).Буду реєструвати фоп 3 групу. Підскажіть, будь-ласка, чи правильно я розібралась з квед. Для магазину вибрала 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет.
  Для дитячого одягу
  14.19 Виробництво іншого одягу й аксесуарів ;
  14.39 Виробництво іншого трикотажного та в’язаного одягу ;
  46.42 Оптова торгівля одягом і взуттям
  Для іграшок
  32.40 Виробництво ігор та іграшок
  46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення

 151. Володимир:

  Доброго дня, підкажіть будь ласка яку гупу ФОПпотрібно зареєструвати для відкриття кальянної та які кведи потрібно вписати? Дякую

 152. Володимир:

  Підкажіть будь ласка куди йти реєструвати ФОП якщо я проживаю в селі

 153. Олексій Олексій:

  Добрий день, для кальянної потрібна ліцензія на торгівлю тютюном. Тютюн є підакцизним товаром. Торгівля підакцизними товарами на спрощеній системі оподаткування заборонена.
  Ви можете бути тільки на загальній системі оподаткування. На цій системі немає груп.

 154. Валентина:

  Чи можу я обрати КВЕД денний догляд за дітьми — якщо я не маю педагогічної освіти, але працюю нянькою та хочу оформити все офіційно. Який краще квед обрати, якщо не цей?

 155. Михаил:

  Добрый день, пожалуйста, подскажите можно ли вписать наименование групп, как 62 и 63 или нужно указывать только конечные пункты классов (62.01 + 62.02 + 62.09 + 63… и т.д.)?

  • Добрий день Михайло, законодавчо затвердженої інструкції щодо заповнення реєстраційної картки на КВЕДи немає. На практиці, можу сказати, що державний реєстратор не прийме у вас картку або відмовить у внесенні КВЕДів у вигляді груп.

  • Михаил:

   Уже разобрался — нужно указывать конечные классы, т.к. при регистрации заявления об открытии ФЛП через сайт минюста технически не возможно указать номера разднлов или групп (только классов).

 156. Наталья:

  Підкажіть будь-ласка який обрати квед для перевезення пасажирів при цюому організовується відпочинок,тобто нерегулярні перевезення людей на моря, та перевезення вантажним транспортом + ремон даного транспорту тобто СТО

  • Наталя,

   49.39
   Інший пасажирський наземний транспорт, н.в.і.у.

   Цей клас включає:
   інші види пасажирських перевезень автодорожнім транспортом:
   послуги з перевезення на далекі відстані рейсовими автобусами
   чартерні перевезення, екскурсійні й туристичні перевезення
   перевезення автобусами до аеропорту та з аеропорту
   перевезення конвеєрами, фунікулерами, гірськолижними та канатними підйомниками, якщо вони не входять до складу системи міських і приміських транспортних перевезень
   Цей клас також включає:
   перевезення шкільними та службовими автобусами
   пасажирські перевезення транспортними засобами з використанням людської або тваринної сили
   Цей клас не включає:
   перевезення автомобілями швидкої допомоги, див. 86.90

   ———————————————-
   49.41
   Вантажний автомобільний транспорт

   Цей клас включає:
   усі види перевезень вантажним автомобільним транспортом:
   перевезення лісоматеріалів
   перевезення великогабаритних вантажів
   рефрижераторні перевезення
   перевезення великовагових вантажів
   перевезення непакованих вантажів (навалом або наливом), включаючи перевезення автоцистернами, у т.ч. збирання молока на фермах
   перевезення автомобілів
   перевезення відходів і брухту без діяльності щодо їх збирання або утилізації
   Цей клас також включає:
   оренду вантажних автомобілів з водієм
   вантажні перевезення транспортними засобами з використанням людської або тваринної сили
   надання послуг водія без власного вантажного автотранспортного засобу
   Цей клас не включає:
   перевезення лісоматеріалів у межах лісу як частина лісозаготівельної діяльності, див. 02.40
   постачання води вантажівками, див. 36.00
   послуги терміналів з транспортного оброблення вантажів, див. 52.21
   пакувальні роботи, пов’язані з організацією перевезень вантажів, див. 52.29
   поштова та кур’єрська діяльність, див. 53.10, 53.20
   транспортування відходів як складова діяльності зі збирання відходів, див. 38.11, 38.12

   ————————————————————————
   45.20
   Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів

   Цей клас включає:
   технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів:
   механічні ремонт
   ремонт електричних систем автотранспортних засобів
   ремонт електронних систем упорскування палива
   поточне обслуговування
   ремонт кузовів
   ремонт запчастин автотранспортних засобів
   миття, полірування тощо
   напилення та фарбування
   ремонт лобового скла та вікон
   ремонт сидінь автотранспортних засобів
   ремонт шин і камер, їх установлення або заміну
   антикорозійне оброблення
   установлення деталей і приладдя, яке не є складовою процесу виробництва автотранспортних засобів
   Цей клас також включає:
   переобладнання автотранспортних засобів для роботи на газових сумішах
   Цей клас не включає:
   відновлення протектора шин і капітальний ремонт шин, див. 22.11
   буксирування і технічну допомогу на шляхах за винагороду, див. 52.21

 157. Ілона:

  Добрий день. Підскажіть будь-ласка Кведи для таких робіт:

  1. Монтаж гіпсокартонних перегородок
  2. Цементна стяжка підлоги, стін
  3. Бетонна стяжка підлоги, стін
  4. Утеплення фасадів

 158. Ангеліна:

  Доброго дня, підскажіть будь ласка, я хочу відкрити ФОП на себе, але не можу визначитись з КВЕД. Займатись буду масажем, а також послуги з нарощування вій. Чи можу я обрати КВЕД-2010 Клас 96.04 «Діяльність із забезпечення фізичного комфорту» та Клас 96.02 «Надання послуг перукарнями та салонами краси» та бути на 1 групі платників єдиного податку.

  • Ангеліна, КВЕДи начебто підходять. На першій групі ви бути не маєте права оскільки послуг масажу немає у пункті 291.7 Податкового кодексу. Перукарня є, масажу немає.

   • Ангеліна:

    Дякую вам за відповідь, я так саме і гадала, але хотілось знайти шлях як залишитись на першій.

 159. Елена:

  Как выбрать КВЕДы для копирайтера? Копирайтер или автор текстов — это специалист, который пишет тесты на заказ — статьи для блогов, тексты для сайтов, для социальных сетей, и т.п.

  • Прямого КВЕДу немає, тому пропонує вам розглянути такі кведи:
   74.90 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.
   63.99 | Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.

 160. Анна:

  Добрый день, я занимиюсь предоставлением услуг по огненному шоу на свадьбах и корпоративах. Скажите какой нужно иметь квэд для такой деятельности?

  • 93.29
   Організування інших видів відпочинку та розваг

   Цей клас включає діяльність, пов’язану з організуванням відпочинку та розваг (крім парків розваг і тематичних парків), н.в.і.у.:
   експлуатацію ігрових автоматів
   діяльність парків відпочинку (без пансіону)
   надання транспортних засобів для розважальних цілей, наприклад, човнів
   діяльність гірськолижних треків
   прокат устатковання для дозвілля та відпочинку як невід’ємну частину розважальних комплексів
   ярмарки та шоу, які мають відношення до відпочинку
   діяльність пляжів, у т.ч. оренду приміщень, таких як лазні, купальні, приміщень із шафками із замками, стільцями тощо
   роботу танцювальних майданчиків
   Цей клас також включає:
   діяльність продюсерів або підприємців у сфері мистецтва з певними приміщеннями або без них
   прокат більярдних столів для населення

 161. Юлия:

  ПОдскажите пожалуйста как правильно выбрать КВЕД , 2група ФОП
  Продажа мебельной фурнитуры опт и розница

  • 47.59
   Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах

   46.49
   Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення

   Цей клас включає:
   оптову торгівлю виробами з деревини, корка, бондарними виробами, плетеними виробами
   оптову торгівлю господарсько-побутовими металевими виробами
   оптову торгівлю велосипедами, деталями та приладдям до них
   оптову торгівлю канцелярським приладдям, книгами, журналами та газетами
   оптову торгівлю шкіряними та дорожніми виробами
   оптову торгівлю музичними інструментами, у т.ч. неелектричними
   оптову торгівлю іграми та іграшками
   оптову торгівлю спортивними товарами, у т.ч. числі спеціальним спортивним взуттям, таким як лижні черевики
   оптову торгівлю іншими товарами господарського призначення

 162. Ирина:

  Здравствуйте, помогите выбрать КВЕД,я открываю танцевальную школу где буду проводить групповые и индивидуальные занятия,участвовать в соревнованиях и в будущем проводить свои соревнования,также в танцевальной студии будет продаваться танцевальная форма. Также хотела проконсультироваться какую группу выбрать(2 или 3),первая я так поняла не подходит.Заранее спасибо

  • Ірина, якщо ви не будете надавати послуги суб’єктам господарювання на загальній системі оподаткування (наприклад платити за навчання буде якесь підприємство), то вам підійде або третя або друга група. Якщо будете надавати послуги СПД на загальній системі, то тільки третя група.
   КВЕДи:

   85.52
   Освіта у сфері культури

   Цей клас включає навчання мистецтвам, драмі та музиці. Установи, що надають такий вид навчання, можуть бути названі «школами», «студіями», «класами» тощо. Вони надають певні знання, в основному як хобі, для відпочинку та саморозвитку, але таке навчання не передбачає одержування професійного диплома, ступеня бакалавра або магістра.
   Цей клас включає:
   послуги викладачів-піаністів та інше музичне навчання
   навчання мистецтву
   навчання танцям у танцювальних студіях
   діяльність драматичних шкіл (крім академічних)
   діяльність шкіл образотворчого мистецтва (крім академічних)
   діяльність шкіл театрального мистецтва (крім академічних)
   діяльність шкіл фотографії (крім комерційних)

   47.99
   Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

   Цей клас включає:
   інші види роздрібної торгівлі будь-якими товарами, не віднесеної до попередніх класів:
   пряму торгівлю або торгівлю за допомогою рознощиків (комівояжерів) шляхом обходу клієнтів
   торгівлю з використанням торговельних автоматів тощо
   пряму торгівлю паливом (пічним паливом, дровами тощо), що його доставляють безпосередньо споживачеві
   діяльність позамагазинних аукціонів з роздрібної торгівлі (крім подібної діяльності в мережі Інтернет)
   діяльність комісіонерів з роздрібної торгівлі поза магазинами

   • Алла:

    Здравствуйте!Буду продавать оборудование для детских и спортивных площадок через объявления,рассылку предложений в интернете,посещение предприятий с предложениями.Так же планирую устанавливать это оборудование(копание ям,заливка бетоном)Подскажите по кведам,пожалуйста.Я думаю,может эти?:
    47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами
    47.91 “Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет” (не залежно від асортименту товарів)
    42.99 Будівництво інших споруд, н.в.і.у.
    33.20 Установлення та монтаж машин і устатковання
    Спасибо.

 163. Владимир:

  Алексей, добрый вечер! Очень нужна помощь по выбору КВЕДов. Буду заниматься несколькими видами деятельности:
  1. Продажа ореховой пасты. Процесс заключается в том, что для меня ее производит завод, (я покупаю партию) я ее затем сбываю через:
  а) магазины
  б) кафе и другие общепиты
  в) через интернет-магазины (в том числе свой)
  г) на ярмарках
  д) спортивные залы

  Планирую также в скорем времени свое производство ореховой пасты запустить.

  2. Создание чат-ботов для предприятий (в Facebook Messenger, Viber, WhatsApp, Telegram и т.д.) и предоставление маркетинговых услуг (построение воронок продаж)

  3. Продажа пледов по принципу пункта 1 и с теми же местами сбыта

  Я выписал следующие КВЕДы, могли бы вы отредактировать список? (Можно ли вообще такое большое количество вписать?)

  >Ореховые пасты:
  10.89 Виробництво інших харчових продуктів, н.в.і.у.
  46.38 Оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними та молюсками
  46.39 Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
  47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
  47.81 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами
  47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет
  47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

  >Чат-боты и воронки
  62.02 Консультування з питань інформатизації;
  62.09 Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем;

  >Пледы:
  47.19 Другие виды розничной торговли в неспециализированных магазинах
  47.51 Розничная торговля текстильными товарами в специализированных магазинах
  46.41 Оптовая торговля текстильными товарами

  Заранее огромное спасибо!

 164. Лілія:

  Доброго дня,Олексій!Дякую Вам за змістовну інформацію.Текст викладено чітко,зрозуміло.Одразу помітно, що Ви фахівець своєї справи.Дуже дякую!В мене наступне питання: я відкриваю туристичну агенцію і також в подальшому планую надавати юридичні консультації.Чи можна поєднати ці КВЕДи при реєстрації ФОП?

 165. алекс:

  Хочу открыть жестяную мастерскую, продавать изделия как частным лицам, так и такимже как и я предпринимателям. Какой квед мне подойдёт больше, не могу определиться хоть и прочитал пару раз.

 166. Елена:

  Добрый день.
  ФЛП на 3-й группе. Какой КВЕД (или несколько) необходим для работы по договорам поручения.
  Юридическое лицо поручает мне найти предприятие,которое для них сделает ремонтные работы и в дальнейшем контролировать ведение этих работ. Мне перечисляют вознаграждение в процентном соотношении от суммы договора, либо договорную сумму. И такая же схема с различными работами и услугами. Спасибо.

 167. Денис:

  Добрый день, Алексей!

  Я правильно Вас понял, что если магазин будет заниматься продажей различных продуктов питания, но все они будут органические, то это неспециализированный магазин?

  Заранее спасибо за ответ

 168. Наталья:

  Здравствуйте! ФОП занимается ремонтом и сервисным обслуживанием газовых котлов ,бытовых. Какой КВЕД подойдет и могу ли работать на 2 группе?

 169. Под какой КВЕД подпадают консультационные услуги, такие как коучинг, психологическое консультирование?

 170. Елена:

  Добрый день. Подскажите пожалуйста какой КВЕД выбрать для торговли курицей в отдельностоящем МАФЕ (12кв.м), которой расположен во дворах (не на рынке). И какая должна быть группа ЕН.

 171. Ольга:

  Добрый день. Хочу предоставлять услуги торговому предприятию по привлечению новых клиентов, по изучению конъюнктуры рынка, я фоп 3 я группа, единый налог 5%. Подскажите ,пожалуйста, могу ли я работать по квэдам 63.99 надання інших інформаційних послуг; 73.20 Дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки. Не являются ли эти квэды запрещенными для упрощенца. Заранее очень благодарна за ответ.

 172. Алексей:

  Добрый вечер! Подскажите пожалуйста какие правильно выбрать КВЕДы. Будем проводить разные концерты, фестивали, конкурсы среди детей и разных коллективов + входные билеты люди будут покупать.? Заранее спасибо.

 173. Дмитро:

  Добрий вечір. Підскажіть будь-ласка як обрати КВЕД другої категорії для единого податку саме для моеї діяльності а саме: купую оптом відходи на взуттевих підприемствах(комплектуючи для виробництва взуття). Потім закуплені матеріали продаю у розницю через оголошення, інтернет як б/у, а залишки потім оптом підприемствам з переробки полімерів та вторинної сировини. Дякую.

 174. Вікторія:

  Доброго дня!
  Підкажіть будь-ласка, який КВЕД обрати для виготовлення виробів із каменю та їх продаж. На даний момент я зупинилась на виборі 23.70 Різання, оброблення декоративного та будівельного каменю

 175. Олена:

  Підкажіть, будь ласка, який КВЕД вибрати для надання консультаційних послуг (коучінг)? Послуги надаються фізичним особам.

 176. Юрій:

  Доброго дня. Підскажіть який КВЕД потрібно для здачі в найм автобуса з водієм. А також для здачі в оренду автобуса. Орендар орендує обидва автобуси для пасажирських перевезень. Я ФОП на загальній системі оподаткування (платник ПДВ), відкритий КВЕД 49.39 та 49.31.

 177. Татьяна:

  Здравствуйте.Скажите, пожалуйста, если предприятие решило совершать перевозку продукции, которую сама изготавливает, нужно ли открывать новый КВЕД? И второй случай, если предприятие хочет совершать перевозки сырья, которое закупает у других поставщиков, нужно ли открывать новый КВЕД?Заранее спасибо за ответ)

 178. Микола:

  Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, який Квед обрати для ФОП 2 гр ЄП для інтернет-магазину роздріб технікою, дитячими товарами та товарами для дому?

 179. Марія:

  А вирощування зеленої цибулі, це який квед ?

 180. Юля:

  Доброго дня, Олексій. Я займаюсь пошивом дитячого одягу від народження до 12 років (боді, чоловічки, світшоти, плаття, спортивні костюми, блузки, шкільна форма, костюми на новий рік): хочу відкрити ательє з пошиву і ремонту дитячого одягу. Обрала такі КВЕД — 14.13, 14.20, 14.39, 95.29 — підкажіть чи підходять чи може щось змінити?! На даний момент я продаю свої послуги через інтернет — якщо я буду ФОП чи має це вплив на вибір КВЕД і треба ще це вказувати?!

 181. Юля:

  Доброго дня, Олексій. Я займаюсь пошивом дитячого одягу від народження до 12 років (боді, чоловічки, світшоти, плаття, спортивні костюми, блузки, шкільна форма, костюми на новий рік): хочу відкрити ательє з пошиву і ремонту дитячого одягу. Обрала такі КВЕД — 14.13, 14.20, 14.39, 95.29 — підкажіть чи підходять чи може щось змінити?! На даний момент я продаю свої послуги через інтернет — якщо я буду ФОП чи має це вплив на вибір КВЕД і треба ще це вказувати?!

  В попередньому запитанні не правильно вказала е-мейл)))

 182. Людмила:

  Добрий день !подскажите пожалуйста сколько можно вибрать кведов?и какой мне надо вибрать если я продаю специи и фрукти соки магазин скоит на улице

 183. Людмила:

  Добрий день !подскажите пожалуйста сколько можно вибрать кведов?и какой мне надо вибрать если я продаю специи и фрукти соки магазин скоит на улице подскажите какой квед?

 184. Андрій:

  Доброго дня. В мене питання по Кведам, які порекомендуєте. В мене контракт з іноземною компанією. Я буду національним менеджером з продажу, але маю оформитися як ФОП. Обов`язки: • підтримка подальшого розвитку комерційної активності в країні; • Розвивати та підтримувати існуючий потенціал продажу та збуту в регіоні.
  • Управління та впровадження існуючих та нових продажних проектів.
  • Дослідження та впровадження нових програм для існуючих продуктів.
  • Впроваджувати нові продукти на високому технічному рівні
  Дуже дякую за допомогу та вашу думку

 185. Александра:

  Здравствуйте.Скажите, пожалуйста, какой квэд выбрать для торговли электротоварами (розетки, выключатели, кабеле-проводниковая продукция и другой сопутствующий товар для электриков)? За раннее спасибо!!!

 186. Александра:

  Здравствуйте! Хочу открыть свой магазин.Подскажите,пожалуйста, какие квэды выбрать для торговли электротоварами (розетки, выключатели, кабеле-проводниковая продукция и другой сопутствующий товар для электриков)? За раннее спасибо!!!

 187. Александра:

  Здравствуйте! Хочу открыть свой магазин! Подскажите, пожалуйста какие КВЕДы выбрать для торговли электротоварами (розетки, выключатели, кабеле-проводниковая продукция и другие сопутствующие товары для электриков)? За раннее благодарна!!!

 188. Алла:

  Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД у ФОП продажа собственного торг. киоска на рынке.

 189. денис:

  Здравствуйте! подскажите пожалуйста хочу открыть фоп какие кведы на строительные работы утепление фасадов и на розничную торговлю обувью

 190. владимир:

  Добрый день. Подскажите пожалуйста хочу открыть интернет магазин торговать сумками зонтами товарами для рыбалки оптом и в розницу ,но в дальнейшем хочу также торговать на рынке какие мне нужны КВЕД и я так понял что мне не подойдет первая группа упрощеного налогооблажения подскажыте пожалуста.

 191. татьяна:

  Доброго дня! Підскажіть будь-ласка,я хочу відкрити ФОП по проведенню дезінфекції та дератизації приміщень, який я маю застосувати КВЕД та яку групу оподаткування.

 192. Альона:

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка, який КВЕД краще застосувати коли хочу відкрити салон краси. Та яку спрощену систему краще взяти.

 193. Наталія:

  Чи правильно я вибрала квед? Планую займатися вуличною їжею (хот доги, спадщина картопля і т.п), готується в присутності замовника. Наметова палатка на базарі, але інколи в інших місцях селища (без транспорта на колесах, типу пересувних вагончиків, кавярень). Я обрала 47.81 чи це правильно?

 194. ольга:

  Здравствуйте.Подскажите, пожалуйста, какой квэд выбрать для продажи и установки окон,дверей.спасибо.

 195. Петр:

  Добрый день! Я хочу открыть группу продленного дня для школьников 1-3классов. Подскажите, пожалуйста, что лучше открыть ФОП или частное предприятие и какой нужен КВЭД?

 196. Наталія:

  Добрий день! підкажіть будь ласка який вибрати квед для оптової заготовки, реалізації вишні та меду

 197. Ілля:

  Доброго дня! За яким КВЕД можна реалізовувати книги в кафе для платника ЄП 2 або 3 групи?

 198. Володимир:

  Доброго дня! за яким КВЕД можливо проводити роздрібну торгівлю контактними лінзами, розчинами для конт. лінз та ін. аксесуарів. (окуляри)

 199. Богдан:

  Доброго дня.
  Хочу відкрити пункт виготовлення і продажу картоплі фрі (street food).
  Який КВЕД мені обрати?

 200. Ольга:

  Добрый день! Просмотрела все коменты и не нашла ответ на свой вопрос. У меня 3 группа продаю товар бу. Недавно решила заняться проведением мастер-классов для детей (дни рождения или др. праздники). Это может быть и лепка и рисование и сбор бижутерии и любой Хендмейд. Помогите подобрать КВЕДы. Зарание спасибо!

 201. Кристина:

  добрый вечер!сняла в аренду помещение хочу открыть магазин секон хенд и ксерокс, продавать буду вещи и обувь кожаную и чучуть канцтовары.Какие кведы мне нужны?Спасибо большое за ранее!

 202. Лариса:

  Добрый день. Хочу открыть ФОП по 3 группе . Возможно ли это по КВЭДу 90.01 «Театральная и концертная деятельность» ( деятельность детской музыкальной группы, без организации гастролей)

 203. Андрій:

  Доброго дня.
  Планую надавати послуги з вивчення іноземної мови (так би мовити репетиторство), а також послуги з перекладу текстів. Чи правильно я вибрав КВЕД 85.59 і 74.30 1 група спрощена система оподаткування. Дуже вдячний наперед за вашу відповідь.

  • Андрій:

   Доброго дня. В мене немає з ким порадитись тому прошу Вас допомогти з вибором КВЕДів. Дуже Вам вдячний.

 204. Алексей:

  Доброе утро! подскажите пожалуйста как квед нужен для наращивание ресниц?

 205. доброго вечора, підкажіть які види діяльності підійдуть для фоп і тов??? дякую

 206. ірена:

  Доброе утро! подскажите пожалуйста как квед нужен для наращивание ресниц?

 207. Олег:

  Олексій, доброго дня! Плануємо відкрити дитячий комісійний магазинчик (асортимент планується різний: взуття, одяг, коляски, ходунки та інші дитячі речі. Крім цього хотілося б поєднати продаж вживаних комісійних товарів з продажем нових товарів(некомісійних). Чи можливий такий варіант? Я так розумію, що мені можна обирати першу групу єдиного податку, КВЕД 47.1, 47.79.?? Підкажіть, будь-ласка, чи вірно я думаю і підкажіть можливо варто ще якісь коди КВЕД додати? Наперед дуже вдячний.

 208. ЖдановаЛюдмила:

  Добрый вечер. Подскажите какой КВЕД выбрать ?.Хочу открыть салон штор.Торговля тюлью и шторами,а также предоставлять услуги по ремонту одежды и химчистка(приемныйпункт).

 209. Наталья:

  Здравствуйте. Подскажите пожалуйста правильно ли я выбрала КВЕД для удаленного переводчика — 74.30?

 210. Юлия Сусла:

  Добрый день. Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД нужно выбрать для торговли секонд-хендом и стоковой одеждой?

 211. Виктория:

  Здраствуйте. Подскажите пожалуйста. Я косметолог и мастер по наращиванию ресниц. Какой выбрать квед. И собираюсь обучать,продавать косметику. И есть ли разница в рабочем месте,то есть,в салоне или кабинет в офисном здании?

 212. Алла:

  Доброго времени суток! Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД нужно выбрать дилеру для торговли в интернете на торговых площадках женской и детской одежды по системе дропшиппинга ( клиент заказал, оплатил, я сдала заказ на поставщика, оплатила ему, поставщик отравил товар,у меня остаётся разница до 10-15% от стоимости товара). По сути товара у меня нет и стоимость идёт не мне на лич.счёт, а только разница. Путаюсь в выборе КВЕД. Спасибо заранее!

 213. Таня:

  Доброго дня. Хочу відкрити каву на виніс. З додатковий продажем десертів. Не підкажете код?

 214. Валентина:

  Здравствуйте, Алексей. Очень сложным оказалось выбрать КВЕД для таких видов дохода:
  Если 1) на моем сайте размещается реклама или 2) на канале YouTube мой видеоролик, в котором размещают рекламу и я получаю доход от Googl Adsense? 3) продажа видеокурсов онлайн через сервис для инфобизнеса , поступление средств предполагается через Платежные системы Интеркасса.
  Если Вы сможете посоветовать КВЕДы для этого дохода, то будет просто чудо, так как все только руками разводят и говорят что не знакомы с этими видами.

 215. Оксана:

  Добрый день, хотела бы узнать может ли ФОП на 2 группе добавить КВЕД 46.77, если он будет заниматься прийомом стекляной тары?

 216. Валерій:

  Скажіть, будь-ласка, який КВЕд потрібно для надання послуг утеплення мансарди або горища будинку.?
  Зареєстрований ФОП на третій групі.
  Дякую.

 217. Юрій:

  Добрий день який КВЕД підходить для продажу м’яса в заклади осввти

 218. Наталя:

  Доброго дня.

  планую відкрити магазин мобільних аксесуарів,також частково комп’ютерних, плюс послуги ксерокса і роздруку із цифрових носіїв.
  буду, дуже, вам вдячна, за допомогу в підборі КВЕД.
  ось, що знайшла я:
  47.41
  47.42
  47.43
  47.63
  47.78
  82.99
  96.09
  відкорегуйте і доповніть будь ласка

 219. Доброго дня.

  планую відкрити магазин мобільних аксесуарів,також частково комп’ютерних, плюс послуги ксерокс і роздрук із цифрових носіїв.
  буду, дуже, вам вдячна, за допомогу в підборі КВЕД.
  ось, що знайшла я:
  47.41
  47.42
  47.43
  47.63
  47.78
  82.99
  96.09
  відкорегуйте і доповніть будь ласка

 220. доброго дня.

  Планую відкрити магазин мобільних аксесуарів і частково комп’ютерних аксесуарів, а також послуги ксерокс та роздрук з цифрофих носіїв.
  Допоможіть із вибором КВЕД
  Ось ,що знайшла я:
  47.41
  47.42
  47.43
  47.63
  47.78
  82.99
  96.09
  18.12
  18.14
  відкорегуйте будь ласка
  P.S продавати буду сама. планую 2 групу фоп

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 1MB/0.00087 sec