Як отримати безкоштовні електронні ключі у податковій службі. Відео

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

При поддержке: На строительных материалах можно экономить не теряя в качестве. На сайте Настройке.нет можно купить песок морской намывной по оптимальным ценам.

Привіт всім. Пам’ятаєте, як нещодавно на блозі з’явилася серія статей про державну реєстрацію фізичної особи підприємця. В рамках серії було написано близько дванадцяти статей про те, як обрати кведи, як визначитися з системою оподаткування та вибрати групу єдиного податку, як заповнити реєстраційну карту, як стати на облік у податковій службі, а також інша корисна інформація, яка знадобиться майбутньому бізнесмену, який вирішив зареєструватися фізичною особою – підприємцем. Головну статтю серії із всіма посиланнями на інші статті ви можете почитати тут.

Сьогодні я вирішив почати нову подібну серію статей. Тема: подання електронної звітності. Для кожної статті буде знято відео, в якому детально описуються конкретні кроки, які необхідно зробити для того, щоб зареєструвати електронні ключі, налаштувати для роботи безкоштовні програми подання електронної звітності, укласти договір з податковою службою та, само собою, заповнити та відправити деякі звіти.

Отже в рамках серії статей про електрону звітність планується написати наступні статті:

 1. Як отримати безкоштовні електронні ключі для подання звітності.
 2. Які безкоштовні програми потрібні для роботи, де їх скачати та як налаштувати.
 3. Введення персональних даних до безкоштовних програм електронної звітності. Де що вказується та звідки взяти інформацію.
 4. Як укласти договір про електронний документообіг з податковою службою.
 5. Як заповнити декларацію платника єдиного податку в програмі OPZ.
 6. Як імпортувати звіт, заповнений у програмі OPZ, до програми подання електронної звітності та як відправити цей звіт до податкової служби.
 7. Підготовка до роботи програми «M.E.DOC». Робота з демо версією.
 8. Як заповнити та відправити через M.E.DOC звітність з єдиного соціального внеску.
 9. Як безкоштовно відправляти звіти через сервіс Ifin.

Сьогодні буде перша стаття з першим відео.

Як отримати безкоштовні електронні ключі в податковій службі

Тут особливо розписувати нічого, оскільки вся необхідна інформація розміщена на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів cskidd.gov.ua. Я лише коротко розпишу порядок дій.

1. Переходимо на сторінку acskidd.gov.ua/r_kor. На цій сторінці описана коротка інформація про реєстрацію електронних ключів.

2. Для того, щоб отримати комплект документів, який необхідно подати до податкової служби для отримання електронних ключів, треба обрати відповідну категорію суб’єкта (для кожної категорії комплект документів буде різним):

 • Юридична особа.
 • Фізична особа — підприємець.
 • Фізична особа (не підприємець).
 • Самозайнята особа.
 • Філії та представництва юридичної особи.
 • Іноземні представництва.
 • Органи державної влади та інші.

В нашій серії статей все буде описуватися на прикладі фізичної особи – підприємця.

3. Натискаємо на категорію «Фізична особа – підприємець» та переходимо на сторінку acskidd.gov.ua/fiz_osoba_pid.

4. Скачуємо необхідні бланки та перед походом до податкової служби, готуємо наступний перелік документів (перелік для отримання ЕЦП для ФОП на себе):

 • Реєстраційна картка;
 • Копія паспорта громадянина України (або копія посвідки на постійне проживання, або паспорт громадянина іншої країни з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову);
 • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

Особливості отримання електроних ключів за довіреністю

Якщо електроні ключі буде отримувати уповноважена особа за довіреністю, тут треба звернути увагу на два моменти:

 1. Форму довіреності треба скачати на сторінці з переліком документів acskidd.gov.ua/fiz_osoba_pid. Своя форма не підійде.
 2. Якщо у підприємця є печатка, то довіреність засвідчується печаткою. Якщо печатки немає, то довіреність треба засвідчити нотаріально.

Ось, начебто, і все. Детальніше дивіться у відео. Воно коротеньке. Відео записано спеціалістами компанії video-help.com.ua.

Як отримати безкоштовні електронні ключі у податковій службі. Відео
Оцініть статтю

2 Responses to Як отримати безкоштовні електронні ключі у податковій службі. Відео

 1. Таня:

  Як отримати бланк електронної декіларації для заповнення

  • Таня, бланки електронних декларації містяться у программах подання електронної звітності. Наприклад OPZ, Соната, Арт Звіт, Електронний кабінет платника податків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00033 sec