Військовий збір та 1дф за третій квартал 2014. Подайте спочатку за старою формою, а потім за новою

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Думаю, що всі без виключення бухгалтери, які ведуть облік заробітної плати найманих працівників, з нетерпінням чекають на появу нового податкового розрахунку за формою 1дф, в якому мають з’явитися нові графи для відображення сум утриманого військового збору. Наразі вже пройшла перша половина жовтня та граничний термін для подання форми 1дф потроху спливає, а нова форма податкового розрахунку ще досі не побачила світ.

При цьому, ті бухгалтери, які звикли закривати податковий період якомога раніше, вже встигли подати податковий розрахунок за діючою на даний момент формою (без інформації про утриманий військовий збір).

І ось, Головне управління Міндоходів у Львівській області написало на своєму офіційному сайті цікаву інформацію, яку я виклав на форумі (текст дивіться тут). Про це повідомлення і піде мова цьому пості.

До речі, на тему військового збору, на сайті є наступні статті, з якими варто ознайомитися:

Як інформація про військовий збір буде відображатися у формі 1дф?

У попередній статті про військовий збір я давав посилання на два роз’яснення податкової служби, в яких йшлося про те, що у податковому розрахунку за формою 1дф буде відображатися інформація про загальну суму військового збору без ідентифікації фізичних осіб, з яких він був утриманий. Дуже важлива новина, адже це значно зменшує кількість роботи для бухгалтера.

Коли буде затверджений новий податковий розрахунок за формою 1дф?

З повідомлення Головного управління Міндоходів у Львівській області можна зробити висновок, що новий звіт 1дф, в якому буде відображатися інформація про утриманий військовий збір, обов’язково з’явиться до закінчення граничного строку подання квартальної звітності за третій квартал.

Також, в повідомленні йдеться про те, що в тому разі, якщо хтось вже встиг подати звіт 1дф за діючою формою, після вступу в силу нової форми, треба буде переподати звіт із включенням до нього інформацію про утриманий військовий збір.

Звичайно, можна дуже багато говорити про те, що держава в котрий раз створює дуже зручні умови подання звітності для бухгалтерів. Також, можна взагалі поставити під сумнів законність таких заяв. Але факт залишається фактом. Після набрання чинності нової форми податкового розрахунку за формою 1дф, тим бухгалтерам, які вже встигли відзвітувати, треба буде його переподати. Ось так.

Бажаю всім бухгалтерам не мати проблем з податковою звітністю.

При поддержке: Заправка автомобилей по топливным картам — это давно проверенный способ для бизнеса. На этом сайте tscard.ru можно заключить договор и организовать заправку автопарка по топливным картам.

Військовий збір та 1дф за третій квартал 2014. Подайте спочатку за старою формою, а потім за новою
Оцініть статтю

One Response to Військовий збір та 1дф за третій квартал 2014. Подайте спочатку за старою формою, а потім за новою

  1. юра:

    і досі нема нової 1ДФ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *