Податки > Бланки звітності > Відомість нарахування та виплати заробітної плати (розрахунково-платіжна відомість). Скачати бланк

Відомість нарахування та виплати заробітної плати (розрахунково-платіжна відомість). Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Приватні підприємці як на загальній системі оподаткування так і на єдиному податку повинні вести облік нарахування та виплати заробітної плати, а також повноти нарахування та сплати податків та зборів до бюджету.

Головним документом по обліку заробітної плати у підприємців є так звана відомість нарахування та виплати заробітної плати, в якій відображаються суми зарплати, відпускних, лікарняних, індексації а також інформація щодо застосування податкової соціальної пільги.

На підставі показників відомості підприємець на загальній системі оподаткування має право відносити суми виплаченої заробітної плати а також сплаченого єдиного соціального внеску до складу валових витрат, зменшуючи, таким чином, свій загальний оподатковуваний дохід. На основі показників з відомості нарахування та виплати заробітної плати заповнюється податковий розрахунок за формою 1дф а також щомісячна персоніфікація до Пенсійного фонду.

Бланк відомості, який ви можете скачати на цій сторінці не затверджений жодним нормативно правовим актом. У нього можна додавати стовпці або видаляти їх, таким чином змінюючи форму відомості під свої потреби.

Докладніше про заповнення відомості нарахування та виплати заробітної плати ви можете почитати у статті Як вести облік заробітної плати у підприємців. Приклади заповнення відомості нарахування заробітної плати та табелю робочого часу.

скачати бланк відомості нарахування зарплати

14 Responses to Відомість нарахування та виплати заробітної плати (розрахунково-платіжна відомість). Скачати бланк

 1. Катя:

  відомість нарахувааня та виплати заробітної плати

 2. liza:

  скачать бланк

 3. Йолана:

  скачать бланк

 4. марія:

  відомість нарахування зарплати

 5. inna:

  відомість нарахування зарплати

 6. Владимир:

  відомість нарахування зарплати

 7. Алла:

  Скачати бланк розрахунково-платіжної відомості

 8. Александр:

  Скачати бланк відомість нарахування зарплати

 9. Александр:

  Скачати бланк

 10. Тетяна:

  Розкажіть як і чи нараховується соц.пільга якщо є доє неповнол.дітей.
  Ставка 3200грн.

  • Граничний розмір доходу для отримання права на податкову соціальну пільгу у 2017 році складає 2240 грн. У випадку наяності двох неповнолітніх дітей граничний розмір доходу помножується на 2 відповідно до пункту 169.1.4 Податкового кодексу. Відповідно, право на податкову соціальну пільгу є.
   Розмір податкової соціальної пільги у 2017 році складає 800 грн. У випадку наявності двох дітей, розмір помножується на два і становить 1600 грн. На цю сумму працівник має право зменшити базу оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.88MB/0.00093 sec