Відкритий лист платникам податків від розробника комп’ютерної програми «M.E.Doc IS»

Шановні платники податків!

Як відомо, з 1 січня 2015 року законодавство зобов’язує всі підприємства реєструвати податкові накладні в ЄРПН та обмінюватися ними з контрагентами. Ці зміни торкнулися всіх підприємств і викликали очікуване хвилювання. Ми розуміємо ваші переживання і поспішаємо заспокоїти Вас і розповісти про готове рішення.

Нами розроблена зручна схема, що дозволяє легко і швидко обмінюватися податковими накладними зі своїми контрагентами, незалежно від того, яке програмне забезпечення та сертифікати ЕЦП вони використовують, і робити це абсолютно безкоштовно.

Якщо Ви є користувачами модуля «ЕДО» від «MEDoc IS», Ви вже можете обмінюватися податковими накладними з усіма контрагентами прямо в програмі за знайомою схемою. Для всіх інших відкрито безкоштовний доступ до веб-сервісу «MEDoc Online», після реєстрації в якому за допомогою сертифіката ЕЦП будь-якого АЦСК можна обмінюватися податковими накладними шляхом імпорту / експорту. Детальніше

Як бачите, приводів для занепокоєння немає. Зустрічайте Новий рік в гарному настрої, а ми вже подбали про те, щоб нові зміни його не зіпсували! Щасливих вам свят!

 З найкращими побажаннями добра і миру в Новому році,

Розробники «M.E.Doc IS»

Відкритий лист платникам податків від розробника комп’ютерної програми «M.E.Doc IS»
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *