Все статьи рубрики: Право

Требования законодательства к информации в интернет-магазинах

Елена Пришляк

Елена Пришляк

Интернет-магазин как способ оптово-розничной торговли на расстоянии средствами интернет должен соответствовать требованиям, которые выдвигаются к организации информирования потребителей  в розничной сети торговли: предоставляться полная и достоверная информация о товаре, продавце, способе доставки и оплате товара.

На що звернути увагу в кредитному договорі?

Иван Красильников

Иван Красильников

Кредитний договір є невід’ємним атрибутом, який оформляється при отриманні будь-якого виду з кредитів. Це стосується і кредитів одержуваних на банківську карту або готівкою і, звичайно ж, іпотечного кредитування. В останньому випадку, крім кредитного договору, банк зажадає від потенційного позичальника укласти ще й договір застави, а так само застрахувати заставне майно. Не дивлячись на те, що сучасне законодавство у сфері видачі кредитів забороняє банкам і фінансовим установам в односторонньому порядку підвищувати процентну ставку за виданими кредитами, в типових кредитних договорах все ще існують «підводні камені». На які основні моменти потрібно звернути увагу в цих договорах спробуємо розібратися в даній публікації.

Як заповнити реєстраційну картку для отримання витяга з ЄДР

Константин Деменков

Константин Деменков

Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі – Реєстр) є систематизованою базою даних, що утворюється з метою інформування широкого кола зацікавлених суб’єктів (включаючи учасників цивільних правовідносин) про достовірні відомості внесених до нього об’єктів. Оскільки інформація в такому реєстрі визнається загальнодоступною (за винятком деяких випадків), чинним законодавством встановлено організаційно-правові форми джерел інформації та порядок їх отримання.

Обов’язкові реквізити боргової розписки або як правильно позичати гроші

Иван Красильников

Иван Красильников

У сучасній правовій практиці боргова розписка виступає основним способом закріплення і гарантування прав позикодавця. Питання боргових зобов’язань врегульовано параграфом першим глави 71 Цивільного Кодексу України.

Форма боргової розписки — проста письмова. Це означає, що документ має бути підписаний боржником, нотаріальне завірення не потрібно. Варто відзначити, що кодекс допускає усну форму при укладенні договору між фізичними особами на суму до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Реєстрація ТОВ. Які інформацію треба підготувати?

Константин Деменков

Константин Деменков

Отже, вами прийнято рішення про створення власного бізнесу. Вітаємо, ви на правильному шляху. Далі слід визначитися з вибором організаційно — правової форми підприємства. Вибір досить невеликий — приватне підприємство, акціонерне товариство або товариство з обмеженою відповідальністю.

Як правильно написати бізнес-план?

Иван Красильников

Иван Красильников

Абсолютно кожен бізнес може приносити дохід, якщо на самому початку грамотно його спланувати. А головне в цій справі — створення бізнес — плану!

Як ефективно створити бізнес — план?

Як передбачити всі помилки?

З чого почати?

Як успішно розвинути фірму?

Не отримали по пошті акт перевірки. Що робити?

Олексій

Не отримали по пошті акт перевірки. Що робити?Проблема листування податкових органів з платниками податків зажди була, є та буде залишатися актуальною. Варто сказати, що особливо ця проблема актуальна для платників податку на додану вартість, яким можуть анулювати свідоцтво на підставі того, що вони не знаходяться за юридичною адресою (частина «ж» пункту 184.1 Податкового кодексу):

Право власності приватного підприємця (ФОП). Дві позиції податкової служби

Олексій

Право власності приватного підприємця (ФОП). Дві позиції податкової службиФізична особа підприємець не є окремим учасником цивільно-правових відносин. Це лише статус фізичної особи громадянина, який він набуває після державної реєстрації суб’єктом підприємницької діяльності. При цьому, поняття фізична особа – підприємець є більш вузьким, ніж поняття фізична особа, та використовується лише у господарських відносинах суб’єктів господарювання.

В цілях застосування податкового законодавства, при визначенні об’єктів оподаткування, великої актуальності набуває питання права власності. Кому належить майно? Фізичній особі чи фізичній особі підприємцю? Як підприємець повинен сплачувати окремі податки та збори, які стосуються майна? Як фізична особа чи як фізична особа підприємець?

Як сперечатися з податковими органами. Відео

Олексій

Дуже корисний діловий канал Український Бізнес Ресурс або UBR. Дуже шкода, що в мене немає можливості його дивитися.

Його принципіальна відмінність від інших аналогічних ділових каналів складається у тому, що на ньому висвітлюються бізнес новини, надаються юридичні консультації та аналізується законодавство України, яке буде корисним не тільки топ — менеджерам та біржовим гравцям (що, до речі, спостерігається на інших ділових каналах), а й звичайним громадянам та, головне, приватним підприємцям.

Печатка підприємства. Як отримати дозвіл на виготовлення

Олексій

На сьогоднішній день, коли економічні відносини між суб’єктами господарювання стрімко розвиваються, виникає необхідність правильного документального оформлення цих відносин. Однією з ознак юридичної сили документа є наявність на ньому печатки підприємства.

Для того щоб почати використовувати печатку, її виготовлення необхідно замовити у спеціалізованого підприємства та отримати дозвіл на таке виготовлення в органах МВС.