Все статьи рубрики: Відповіді на запитання читачів

Расчет декретных привязывается к отработанным дням или часам?

Инна Кирсанова

Инна Кирсанова

Сегодня в рубрике «Вопросы – ответы» мы отвечаем на вопрос нашего читателя, заданный на этой странице. Напоминаем, что любой желающий может задать свой вопрос на странице бесплатных консультаций и получить исчерпывающий ответ. Вот сам вопрос:

На яку допомогу може розраховувати сім’я з дітьми, дохід якої нижче прожиткового мінімуму?

Инна Кирсанова

Инна Кирсанова

У сьогоднішній статті з рубрики «Запитання — відповіді» ми відповідаємо на запитання, поставлене нашим читачем на цій сторінці. Нагадуємо, що будь-який бажаючий може задати абсолютно будь-яке питання в рубриці безкоштовних консультацій і отримати вичерпну відповідь. Сам вопрос и ответ на него будет ниже, а пока поблагодарим нашего спонсора: Ваше предприятие простаивает? Не забівайте про нулевую отчетность, которая подается независимо от наличия деятельности у вашего бизнеса.

Пример расчета пособия по беременности и родам, если работница не работала без уважительной причины

Инна Кирсанова

Инна Кирсанова

Сегодня в рубрике «Вопросы и ответы» мы отвечаем на вопрос, заданный на этой странице. Напоминаем, что абсолютно каждый читатель может задать свой вопрос в рубрике бесплатных консультаций и получить исчерпывающий ответ. Сам вопрос следующий:

Як отримати допомогу по вагітності та пологах підприємцю платнику єдиного податку?

Инна Кирсанова

Инна Кирсанова

Сьогодні в рубриці «Запитання і відповіді» ми відповідаємо на питання задане на цій сторінці. Нагадуємо, що кожен бажаючий може поставити своє питання в рубриці безкоштовних консультацій і отримати вичерпну відповідь. Ось саме питання:

Який КВЕД та документи потрібні підприємцю для продажу продуктів бюджетній установі?

Инна Кирсанова

Инна Кирсанова

Сьогодні в рубриці «Відповіді на питання читачів» ми відповідаємо на питання Світлани, яке вона задала на сторінці Питань і Відповідей. Звертаємо увагу, що абсолютно кожен читач може поставити запитання на цій сторінці //byhgalter.com/answers/. Отже питання:

Як правильно звільнити працівника, якщо не використовувалася відпустка

Инна Кирсанова

Инна Кирсанова

Сьогодні в рубриці «Відповіді на питання читачів» ми відповідаємо на питання Світлани, яке вона задала на сторінці Питань і Відповідей. Звертаємо увагу, що абсолютно кожен читач може поставити запитання на цій сторінці //byhgalter.com/answers/. Отже питання:

Підприємець протягом року змінює системи оподаткування. Чи треба перереєстровувати книги обліку?

Олексій

Підприємець протягом року змінює системи оподаткування. Чи треба перереєстровувати книги обліку?Проблема, про яку я напишу у цій статті, майже зовсім не висвітлена як в інтернеті, так і в професійних виданнях про оподаткування та бухгалтерський облік. Не врегульована вона і на рівні законодавства. Також, з цього питання немає офіційних роз’яснень податкових органів. Навіть Єдина база податкових знань мовчить. Принаймні я ніде нічого такого не знайшов. Може хтось знайшов та кине ссилку?

Приводом написання цієї статті стало звернення до мене одного підприємця, який на протязі багатьох років не заповнював книги обліку доходів платника єдиного податку другої групи. Він тільки вказував загальну суму свого доходу у звітах суб’єкта малого підприємництва, які колись давно замінювали податкову декларацію платника єдиного податку, а також у самій декларації.

Чи повинен ФОП на загальній системі реєструвати книгу доходів та витрат за відсутності діяльності?

Олексій

Чи повинен ФОП на загальній системі реєструвати книгу доходів та витрат за відсутності діяльності?Здравствуйте! У мене питання. Чи повинен приватний підприємець на загальній системі оподаткування реєструвати книгу обліку доходів та витрат, якщо він не веде ніякої діяльності?

Я зареєструвалася на початку місяця та поки що в мене немає ані доходів ані витрат.

Відповідно до пункту 177.10 Податкового кодексу фізичні особи — підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані вести книгу обліку доходів та витрат та мати підтверджуючі документи на товар.

Чи передбачена відповідальність за несплату авансових платежів ЄСВ для ФОП на загальній системі?

Олексій

Чи передбачена відповідальність за несплату авансових платежів ЄСВ для ФОП на загальній системі?Привіт. Я підприємець на загальній системі оподаткування. У своїй діяльності я часто використовую конвертер валют на Minfin.com.ua. У податковій декларації за попередній рік я вказав очікувану суму чистого доходу 2000 грн. Чи повинен я платити авансові платежі з Єдиного соціального внеску та що мені загрожує за їх несплату?

Підприємець на загальній системі оподаткування у своїй діяльності сплачує два основних платежі: податок на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок. При цьому, звітним періодом, за який подається податкова декларація з ПДФО та звіт з ЄСВ є календарний рік.

Остаточна сума єдиного соціального внеску за рік обчисляється на підставі річного звіту з ЄСВ, який підприємець подає до Пенсійного фонду до 9 лютого року, наступного за звітним.

Згідно частини 8 статті 9 Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 №2464-VI фізичні особи підприємці на загальній системі оподаткування сплачують єдиний соціальний внесок, нарахований за календарний рік до 10 лютого року, наступного за звітним.

Чи треба щомісячно підбивати чистий дохід у книзі обліку підприємця на загальній системі?

Олексій

Здравствуйте. Я підприємець на загальній системі оподаткування. Веду книгу обліку доходів та витрат та потрохи вивчаэ податки України. Чи треба щомісячно підбивати підсумки по графам. Якщо так, то по яким?

Перш за все слід зазначити, що відповідно до пункту 177.5 Податкового кодексу, звітним податковим періодом для ФОП на загальній системі оподаткування є календарний рік. За результатами податкового року подається декларація про майновий стан та доходи, в якій розраховується остаточна сума податку на доходи фізичних осіб.

MAXCACHE: 0.52MB/0.00034 sec