Податки > Податкові новини

Все статьи рубрики: Податкові новини

Крамниці електронних сервісів «Твій час»: новий рівень зручності

copyright

У липні 2016 року з’явилися нові можливості для підприємців та бухгалтерів, які виведуть роботу з первинними документами та звітністю на новій рівень зручності. В Україні почала працювати мережа крамниць електронних сервісів «Твій час».

Підвищення мінімальної заробітної плати з 01 травня 2016: на що впливатиме новий розмір

Ольга Бондаренко

Ольга Бондаренко

1 травня 2016 року відповідно з Законом України « Про Державний бюджет України на 2016 рік» відбулось чергове підвищення розміру мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму. В цій статті розглянемо як підвищений розмір мінімальної заробітної плати вплине на соціальні стандарти.

Зміни в податковому законодавстві з 1 січня 2016 року

Олег Гоцуляк

Олег Гоцуляк

З 1.01.2016 року набрали чинності Закони України № 909-VIII і №911-VIII, прийняті 24 грудня 2016 року. Для того щоб забезпечити виконання бюджетних показників на 2016 рік, до низки чинних законів були внесені зміни.

Огляд змін до Податкового кодексу 2016. Компроміс знайдено

Олег Гоцуляк

Олег Гоцуляк

У четвер, 24.12.2015 року ВР України проголосувала за компромісний варіант законопроекту (№ 3688), який передбачає внесення змін до ПК України. Дане рішення депутатів дозволило прийняти державний бюджет на 2016 рік. Закон був підписаний Президентом 31.12.2015.

Існує цілий ряд істотних відмінностей з попереднім варіантом, який 22.12.2015 був внесений Кабміном на розгляд у Верховну раду. Найбільш дискусійними питаннями виявилися:

Изменения в Налоговом кодексе. Как дальше жить?

copyright

Общаясь со своими клиентами, мы, разработчики программы «M.E.Doc IS», давно пришли к выводу, что профессию бухгалтера в нашей стране выбирают поистине крепкие духом люди. Мало того, что для успеха на этом поприще нужно обладать недюжинным умом, ангельским терпением и сверхчеловеческой усидчивостью, так еще и постоянные изменения в законодательстве превращают отечественных бухгалтеров в настоящих канатоходцев, маневрирующих над пропастью с завязанными глазами.

Відкритий лист платникам податків від розробника комп’ютерної програми «M.E.Doc IS»

copyright

Шановні платники податків!

Як відомо, з 1 січня 2015 року законодавство зобов’язує всі підприємства реєструвати податкові накладні в ЄРПН та обмінюватися ними з контрагентами. Ці зміни торкнулися всіх підприємств і викликали очікуване хвилювання. Ми розуміємо ваші переживання і поспішаємо заспокоїти Вас і розповісти про готове рішення.

Історія успіху — усе найкраще для наших клієнтів

copyright

10 років — чималий термін, але саме стільки компанія “Актив” існує на ринку СНД.  31 березня “Актив” відзначив свій День народження, а значить є привід розповісти історію створення, підвести підсумки, оцінити результати діяльності, а також намітити найближчі плані й окреслити нові цілі на майбутнє.

Альтернатива бухгалтерським семінарам є!

Олексій

Альтернатива бухгалтерським семінарам є!Шановні колеги-бухгалтери, ви ще їздите на семінари? Чому? Невже вас влаштовує величезне скупчення народу на таких заходах, де місця в перших рядах зайняти практично нереально, а на останніх — нічого не чути? А ви рахували, у скільки обходиться поїздка на семінар, припустимо до столиці, адже саме там зазвичай організовуються першокласні зустрічі з провідними фахівцями? Вартість участі, проїзд, проживання, харчування та інші супутні витрати… Виходить кругленька сума, яку можна витратити з розумом. Але як отримувати необхідну інформацію?

Ще кілька років тому у бухгалтера не було ніяких альтернатив. Хочеш професійно розвиватися, отримувати актуальну інформацію, спілкуватися з колегами, вирішувати виниклі проблеми — їдь на семінар. І далеко не завжди ми поверталися з якісно підготовленими матеріалами і новою інформацією. У зв’язку з високим попитом на семінари, їх організатори стали підходити до своєї справи абияк. А навіщо особливо старатися, якщо гроші самі течуть рікою …

Що «коробка» 1с ніколи не зможе вам дати?

Олексій

Ми з вами живемо у дуже суперечливу епоху. З одного боку технологічний прогрес рухається величезними кроками, пропонуючи бізнесу дійсно ефективні інновації. З іншого, непрості економічні умови разом із мінливим українським законодавством змушують крутитися в пошуках можливості заощадити та оптимізувати роботу. І те й інше втілилося в одному з інноваційних впроваджень останніх років, у так званому «хмарному» режимі.

Особливо добре ефективність «хмарних» рішень простежується на прикладі програмного забезпечення для бухгалтерів. Незважаючи на те, що “коробкова” версія 1с, однієї з найбільш затребуваних бухгалтерських програм, як і раніше вельми популярна на території СНД, все більше підприємств воліють переходити на її “хмарну” версію.

У чому відмінність оренди 1с від покупки коробкової версії

Для того щоб розібратися у відмінностях, необхідно в першу чергу зрозуміти, що являє собою послуга “оренда 1с”.

Навчання 1С + оренда 1С: чому ці послуги вигідно купувати разом

Олексій

Сьогодні на освітньому ринку дуже багато пропозицій щодо курсів 1С. І ці пропозиції відрізняються одна від одної: якістю, ціновою політикою, форматом проведення и т.і. Відомо, що пересічний громадянин, обираючи якийсь товар, в першу чергу, цікавиться його вартістю. І тут виникає питання: чим викликаний такий розбіг цін на навчання. На вартість курсів може впливати заробітна платня працівників навчального центру, оренда приміщення, вартість комп’ютерів та обладнання аудиторій і т.д. І тут згадуєш про правило: дешевше всього товар можна купити у виробника. На вартість курсів це правило теж розповсюджується.

Центри сертифікованого навчання — це надійно та сучасно

Якщо курси стосуються 1С, то логічно згадати про однойменну російську компанію. Мало хто знає, що офіційні партнери 1С не тільки розповсюджують програмні продукти 1С, але й відкривають Центри сертифікованого навчання 1С. В таких Центрах вас навчать якісно і за помірною вартістю. Центри сертифікованого навчання 1С щорічно навчають близько 50 000 чоловік. Особливо цінним є документ, який вам видають за результатами курсів — це Сертифікат саме компанії 1С про те, що ви відтепер спеціаліст з цього програмного продукту.