Все статьи рубрики: Податкові новини

1С онлайн. Тематична стаття по функціоналу програми

copyright

1С онлайн — це бухгалтерський сервіс для управління і ведення бухгалтерського і податкового обліку, з можливістю оперативно подати звітність в ГФС в хмарі.

Блокування податкових накладних 2018. Перезапуск системи моніторингу

Виктор Онищенко

Виктор Онищенко

Оновлена нормативна база щодо блокування

22 березня відбувається запуск оновленої системи блокування податкових накладних. Які ж нові нормативні документи тепер регулюють її роботу? Вони затверджені постановою КМУ від 21.02.2018 р. № 117:

  • Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Порядок);
  • Порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації;
  • Порядок розгляду скарг на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації.

Зміни у Положенні №88. Відображаємо запізнилі первинні документи в обліку

Дмитрий Дрючин

Дмитрий Дрючин

Усі гілки законодавчої і виконавчої влади анонсують фундаментальні реформи практично в кожній сфері нашого повсякденного життя. Не винятком у цьому плані є і реформа українського бухгалтерського обліку. Зовсім недавно в Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» були внесені доленосні правки (ми про них писали тут і тут), в частині обов’язкових реквізитів первинного документа. Дані правки докорінно змінили підходи до місця і змісту первинного документа в українському бухгалтерському обліку.

Як будуть проходити перевірки щодо дотримання законодавства про працю. Права перевіряючих, штрафи, оскарження

Дмитрий Дрючин

Дмитрий Дрючин

Продовжуємо вивчати постанову КМУ №295 від 26.04.2017 р., якою затверджено:

  • Порядок здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю;
  • Порядок здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю.

Нові порядки здійснення держ. нагляду / контролю за додержанням законодавства про працю

Дмитрий Дрючин

Дмитрий Дрючин

Судячи з кількості коментарів та запитань, які надходять до нас від наших читачів, перевірки, пов’язані з правильністю застосування законодавства про працю – це те, чого найбільше боїться сучасний український бухгалтер.

Як ми вже не раз писали, ми завжди стоїмо на сторожі інтересів наших читачів, тому поспішаємо повідомити, про те, що в період травневих свят КМУ явив широкому колу два порядка:

Крамниці електронних сервісів «Твій час»: новий рівень зручності

copyright

У липні 2016 року з’явилися нові можливості для підприємців та бухгалтерів, які виведуть роботу з первинними документами та звітністю на новій рівень зручності. В Україні почала працювати мережа крамниць електронних сервісів «Твій час».

Підвищення мінімальної заробітної плати з 01 травня 2016: на що впливатиме новий розмір

Ольга Бондаренко

Ольга Бондаренко

1 травня 2016 року відповідно з Законом України « Про Державний бюджет України на 2016 рік» відбулось чергове підвищення розміру мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму. В цій статті розглянемо як підвищений розмір мінімальної заробітної плати вплине на соціальні стандарти.

Зміни в податковому законодавстві з 1 січня 2016 року

Олег Гоцуляк

Олег Гоцуляк

З 1.01.2016 року набрали чинності Закони України № 909-VIII і №911-VIII, прийняті 24 грудня 2016 року. Для того щоб забезпечити виконання бюджетних показників на 2016 рік, до низки чинних законів були внесені зміни.

Огляд змін до Податкового кодексу 2016. Компроміс знайдено

Олег Гоцуляк

Олег Гоцуляк

У четвер, 24.12.2015 року ВР України проголосувала за компромісний варіант законопроекту (№ 3688), який передбачає внесення змін до ПК України. Дане рішення депутатів дозволило прийняти державний бюджет на 2016 рік. Закон був підписаний Президентом 31.12.2015.

Існує цілий ряд істотних відмінностей з попереднім варіантом, який 22.12.2015 був внесений Кабміном на розгляд у Верховну раду. Найбільш дискусійними питаннями виявилися:

Изменения в Налоговом кодексе. Как дальше жить?

copyright

Общаясь со своими клиентами, мы, разработчики программы «M.E.Doc IS», давно пришли к выводу, что профессию бухгалтера в нашей стране выбирают поистине крепкие духом люди. Мало того, что для успеха на этом поприще нужно обладать недюжинным умом, ангельским терпением и сверхчеловеческой усидчивостью, так еще и постоянные изменения в законодательстве превращают отечественных бухгалтеров в настоящих канатоходцев, маневрирующих над пропастью с завязанными глазами.