Все статьи рубрики: Електронна звітність

Блокування податкових накладних 2018. Перезапуск системи моніторингу

Виктор Онищенко

Виктор Онищенко

Оновлена нормативна база щодо блокування

22 березня відбувається запуск оновленої системи блокування податкових накладних. Які ж нові нормативні документи тепер регулюють її роботу? Вони затверджені постановою КМУ від 21.02.2018 р. № 117:

  • Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Порядок);
  • Порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації;
  • Порядок розгляду скарг на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації.

Обмін податковими накладними в електронному вигляді та їх реєстрація в ЄРПН. Яку програму обрати? (порівняльна таблиця)

Олексій

З 1 січня 2015 року (дата набрання чинності Законом України від 31.07.2014 №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України»), всі без винятку податкові накладні повинні видаватися контрагентам в електронному вигляді і реєструватися в Єдиному реєстрі податкових накладних. Якщо з реєстрацією ПН в Єдиному реєстрі, все, більш менш, зрозуміло, оскільки українські бухгалтери за кілька останніх років вже встигли набути досвіду в цій нелегкій справі, то необхідність видачі податкової накладної контрагенту в електронному вигляді викликає набагато більше питань. Наприклад:

Як заповнити декларацію платника єдиного податку в програмі OPZ Податкова звітність. Відео

Олексій

Привіт всім. Відео знято в рамках серії статей про формування та подання електронної звітності до державних органів. В рамках серії вже є наступні статті:

Як правильно заповнити персональну інформацію в програмі OPZ Податкова звітність. Відео

Олексій

Привіт всім. Відео знято в рамках серії статей про формування та подання електронної звітності. Попереднє відео з цієї серії було у статті Як відправляти звітність через програму Соната. Відео. Якщо хтось цікавиться безкоштовною програмою Соната, раджу подивитися відео. Про цю програму буде ще багато статей.

Як відправляти звітність через програму Соната. Відео

Олексій

Відео знято в рамках серії статей про формування та подання електронної звітності. В цьому відео детально показано, яким чином відправляти податкову звітність, набрану до цього в программі OPZ податкова звітність, або в іншій программі, яка набираю електронні звіти. Короткий план відео читаємо у статті після відео.

Як отримати безкоштовні електронні ключі у податковій службі. Відео

Олексій

При поддержке: На строительных материалах можно экономить не теряя в качестве. На сайте Настройке.нет можно купить песок морской намывной по оптимальным ценам.

Привіт всім. Пам’ятаєте, як нещодавно на блозі з’явилася серія статей про державну реєстрацію фізичної особи підприємця. В рамках серії було написано близько дванадцяти статей про те, як обрати кведи, як визначитися з системою оподаткування та вибрати групу єдиного податку, як заповнити реєстраційну карту, як стати на облік у податковій службі, а також інша корисна інформація, яка знадобиться майбутньому бізнесмену, який вирішив зареєструватися фізичною особою – підприємцем. Головну статтю серії із всіма посиланнями на інші статті ви можете почитати тут.