Все статьи рубрики: Кредити

Перевірка контрагента від Приватбанку: чи є сенс?

Григорий Иваненко

Григорий Иваненко

Переказувати гроші будь-якому контрагенту через Приватбанк — одне задоволення. Там зроблено все для того, щоб можна було легко перекинути фінанси на будь-який тип рахунку або з карти на карту, навіть, не виходячи з дому. Достатньо зайти в Приват24 і зробити кілька кліків мишкою, як контрагент отримає гроші, але в тому то й складність, що платіж за рідкісним винятком неможливо повернути назад. Тепер уявімо ситуацію, що ви вели переговори з якоюсь компанією про покупку певного товару. Домовилися, внесли платіж і … все. Ні грошей, ні товару ви більше так і не побачили, а компанія на перевірку взагалі виявилася банкрутом. Приватбанк представляє гарний захист від такого поширеного шахрайства — перевірку статусу контрагента. Правда, реалізувати її можна тільки по відношенню до юридичних осіб, а також до приватних підприємців.

Кредитна карта або кредит готівкою: що вигідніше?

Юлия Нестерова

Юлия Нестерова

Будь-який банк пропонує декілька видів кредитних продуктів — іпотека, автокредит, кредит готівкою, банківська карта. Вибір клієнта, як правило, залежить від цілей, заради яких беруться позикові гроші. Кредит готівкою і банківська карта перебувають серед лідерів по затребуваності. Споживачів приваблює свобода дій, адже готівку можна витратити на що завгодно, та й кредитною карткою можна сплатити більшість товарів. Але деякі відвідувачі губляться перед вибором — отримати готівку або оформити кредитну карту?

Не можу зайти в приват 24. Можливі причини та шляхи вирішення

Инна Кирсанова

Инна Кирсанова

«Приват24» — це віддалений онлайн-банкінг сервіс, за допомогою якого можна управляти своїми фінансами в Приватбанку, не виходячи з дому. Це досить зручно — переказувати грошові кошти іншим користувачам, отримувати точно такі ж перекази самому і контролювати рух фінансів на карті або картах, але, на жаль, «Приват24» іноді дає збій, і вхід в систему здійснити неможливо.

Як правильно закрити кредитну карту

Инна Кирсанова

Инна Кирсанова

За підтримки: Ваша компания выходит на мировые рынки? Значит вашим сотрудникам пора изучать иностранный язык. Благодаря корпоративному обучению native-english.com.ua/korporativnoe-obuchenie изучать языки можно без отрыва от основной работы.

На що звернути увагу в кредитному договорі?

Иван Красильников

Иван Красильников

Кредитний договір є невід’ємним атрибутом, який оформляється при отриманні будь-якого виду з кредитів. Це стосується і кредитів одержуваних на банківську карту або готівкою і, звичайно ж, іпотечного кредитування. В останньому випадку, крім кредитного договору, банк зажадає від потенційного позичальника укласти ще й договір застави, а так само застрахувати заставне майно. Не дивлячись на те, що сучасне законодавство у сфері видачі кредитів забороняє банкам і фінансовим установам в односторонньому порядку підвищувати процентну ставку за виданими кредитами, в типових кредитних договорах все ще існують «підводні камені». На які основні моменти потрібно звернути увагу в цих договорах спробуємо розібратися в даній публікації.

Як вплинула українська криза на світові фондові ринки?

Константин Деменков

Константин Деменков

Оригінал статті http://www.bbc.com/news/business-26426341

Криза, що пішов за недавніми подіями на Україні, викликала в понеділок падіння світових ринків.

Індекс FTSE 100 у Лондоні закрився зниженням на 1,5%, а всі європейські ринки обвалилися на цілих 3,5%. Різко скоротилися на початку торгів також і ринки в США.

Причини відмови у видачі кредиту

Иван Красильников

Иван Красильников

На жаль в суворих реаліях повсякденного життя більшість з нас часто стикається з браком грошових коштів. І якщо з оплатою комунальних послуг, купівлею продуктів та одягу, середня українська сім’я справляється без проблем, то придбання великої побутової техніки, автомобіля або житла, у більшості викликає великі труднощі. Вихід один — звернутися до фінансової установи (банк, кредитна спілка тощо) з проханням надати кредит.

Чим ризикує поручитель по кредиту?

Иван Красильников

Иван Красильников

Важко зустріти в сучасному українському суспільстві людину, яка коли-небудь не була пов’язана кредитними взаєминами. Маркетингові служби банків та інших фінансових установ працюють на славу і практично у кожного з нас в гаманці лежить кредитна картка, хтось користувався споживчим кредитом для придбання побутової техніки або інших товарів, а комусь довелося оформити іпотечний кредит на покупку житла. У свою чергу кожна фінансова установа, видаючи кредитні кошти позичальнику, хоче бути максимально впевнена в їх поверненні, та до того ж, мати додаткові важелі впливу на кредитора в разі виникнення проблем з поверненням кредиту. В якості додаткових гарантій повернення позикових коштів сучасні українські банки найчастіше використовують заставу і поручительство. Про те, що таке поручительство розберемося в даній публікації.

Кредитна історія позичальників: що це таке і на що вона впливає?

Константин Деменков

Константин Деменков

Здобувачі, які звертаються в банк за отриманням кредиту, іноді отримують відмову, при цьому співробітники не завжди знаходять час пояснити причину. Насправді приводів відмовити клієнту в кредитуванні може бути декілька: нестабільний соціальний статус, низький рівень доходів або відсутність постійного доходу, відсутність заставного майна. Але в переважній більшості випадків причиною відмови є незадовільна кредитна історія позичальника.

Портрет ненадійного позичальника для українських банків

Иван Красильников

Иван Красильников

Нерідко банки відмовляють клієнтам у видачі кредитів, навіть не пояснюючи причин. Це їх право, проте й самому позичальникові варто заздалегідь тверезо зважити свої шанси, а для цього важливо знати причини, за якими найчастіше банк відмовляє в кредитуванні. Отже, як же виглядає ненадійний позичальник в очах співробітників банку?