Все статьи рубрики: Банківські карти

Перевірка контрагента від Приватбанку: чи є сенс?

Григорий Иваненко

Григорий Иваненко

Переказувати гроші будь-якому контрагенту через Приватбанк — одне задоволення. Там зроблено все для того, щоб можна було легко перекинути фінанси на будь-який тип рахунку або з карти на карту, навіть, не виходячи з дому. Достатньо зайти в Приват24 і зробити кілька кліків мишкою, як контрагент отримає гроші, але в тому то й складність, що платіж за рідкісним винятком неможливо повернути назад. Тепер уявімо ситуацію, що ви вели переговори з якоюсь компанією про покупку певного товару. Домовилися, внесли платіж і … все. Ні грошей, ні товару ви більше так і не побачили, а компанія на перевірку взагалі виявилася банкрутом. Приватбанк представляє гарний захист від такого поширеного шахрайства — перевірку статусу контрагента. Правда, реалізувати її можна тільки по відношенню до юридичних осіб, а також до приватних підприємців.

Кредитна карта або кредит готівкою: що вигідніше?

Юлия Нестерова

Юлия Нестерова

Будь-який банк пропонує декілька видів кредитних продуктів — іпотека, автокредит, кредит готівкою, банківська карта. Вибір клієнта, як правило, залежить від цілей, заради яких беруться позикові гроші. Кредит готівкою і банківська карта перебувають серед лідерів по затребуваності. Споживачів приваблює свобода дій, адже готівку можна витратити на що завгодно, та й кредитною карткою можна сплатити більшість товарів. Але деякі відвідувачі губляться перед вибором — отримати готівку або оформити кредитну карту?

Не можу зайти в приват 24. Можливі причини та шляхи вирішення

Инна Кирсанова

Инна Кирсанова

«Приват24» — це віддалений онлайн-банкінг сервіс, за допомогою якого можна управляти своїми фінансами в Приватбанку, не виходячи з дому. Це досить зручно — переказувати грошові кошти іншим користувачам, отримувати точно такі ж перекази самому і контролювати рух фінансів на карті або картах, але, на жаль, «Приват24» іноді дає збій, і вхід в систему здійснити неможливо.

Полные реквизиты банковской карты. Из чего они состоят и где их взять?

Иван Красильников

Иван Красильников

Банковская карта, как и обычный счет, имеет свои реквизиты – набор идентификационных номеров, которые иногда необходимы для бухгалтерской отчетности. В принципе, для моментального перевода на карту Приватбанка частным лицом вполне достаточно знать номер карты, который указан прямо на ней. Но, если вдруг по какой-либо причине перевод на карту осуществляется от лица организации, реквизиты понадобятся обязательно.

Снять наличные с кредитной карты Приватбанка. Где и как выгоднее?

Константин Деменков

Константин Деменков

Кредитная карта Приватбанка есть практически у каждого – на ее оформление сподвигает наибольшее количество банкоматов и терминалов данного банка по Украине, да и оформление самое быстрое и простое. Более того, кредитку Приватбанка можно оформить даже ребенку с шести лет – карту Юниора. Это самый удобный способ одаривать деньгами, например, внука или внучку, если бабушки и дедушки живут далеко. Расплачиваться картой в магазине могут не многие – не везде имеются специальные терминалы для безналичных расчетов и тогда необходимы «живые» деньги. Снимать их не всегда выгодно, тем не менее, есть способы сделать это с минимальными потерями.

Чим відрізняються платжні системи, що випускають банківські кредитні карти?

Юлия Нестерова

Юлия Нестерова

Важко собі уявити сучасного українського громадянина старше 18 років, в активі якого немає хоча б однієї банківської карти. Часто будь-яку платіжну карту, яка знаходиться у нас в гаманці ми називаємо «кредиткою», при цьому значно звужуючи значення терміна «банківська карта». Тому якими бувають банківські картки, якими платіжними системами або асоціаціями карток вони випускаються і в чому їх відмінності присвячена дана публікація.

Обмеження для інтернет платежів по кредитній карті. Чи потрібно його ставити і як

Константин Деменков

Константин Деменков

Останнім часом покупки через інтернет стають все більш популярними серед українських споживачів. І це зрозуміло, оскільки інтернет-магазини мають ряд незаперечних переваг перед традиційними. Насамперед, це значна різниця в ціні, можливість вибрати товар не виходячи з дому і отримання його з доставкою на домашню або будь-яку іншу адресу. Оплатити такий товар можна або за допомогою електронних грошей, які так само набирають популярність з неймовірною швидкістю, або за допомогою своєї пластикової карти. Останній спосіб оплати пов’язаний з певними ризиками для власника такої карти. Тому, як максимально убезпечити себе при здійсненні покупок в інтернет-магазинах присвячена дана публікація.

Карта іншого банку в приват24. Переваги і недоліки

Иван Красильников

Иван Красильников

Сучасна система банківських послуг постійно розширюється. Серед всіх існуючих в Україні систем типу клієнт-банк, найбільшу популярність отримала Приват24. За допомогою цієї системи клієнт банку може не тільки контролювати рух по всіх своїх рахунках, але і здійснювати платежі в межах України і за її межами. Зовсім недавно в цій системі з’явилася нова можливість — прив’язати до свого аккаунту карту, видану іншим банком. Як це правильно зробити і які у зв’язку з цим відкриваються можливості у клієнтів банку розберемося в даній публікації.

Чи варто оплачувати комунальні платежі банківською картою?

Иван Красильников

Иван Красильников

Кожна українська сім’я стикається з щомісячною необхідністю сплачувати отримані комунальні послуги. До недавнього часу, це можна було зробити у відділенні практично будь-якого банку. Проте, зараз більшість банків або зовсім відмовилися від прийому такого роду платежів, або беруть з клієнтів дуже велику комісію за зарахування грошей на рахунки комунальних служб. В обласних і районних центрах, де бажаючих оплатити квартплату та інше через банк завжди було більше, будь-якому комунальному платежу може супроводжувати комісія в розмірі від 5 до 10 грн. При середній кількості таких платежів від 7 до 12 на місяць (залежно від «апетитів» кожної конкретної сім’ї) виходить досить суттєва сума. А тільки сама комісія, не включаючи суму основного платежу.

У вас оформлена кредитка, про яку ви не знаєте? Що робити

Инна Кирсанова

Инна Кирсанова

Протягом дії будь-якого кредитного договору, який ви підписали, слід дуже уважно і вчасно виконувати всі прописані в ньому умови. Ця аксіома, як відомо, не потребує доказів. Однак, у нашій суворій дійсності, може трапитися і так, що відкриваючи поштовий ящик для того щоб забрати свою пошту і кореспонденцію, ви несподівано для себе виявляєте конверт з кредитною картою, оформленою банком на ваше ім’я. При цьому, ви ніколи не зверталися в цей банк з проханням про видачу кредиту. Як бути в такій ситуації розберемося в цій публікації.