Податки > Бланки звітності > Таблиця коефіцієнтів індексації заробітної плати за серпень 2014 року

Таблиця коефіцієнтів індексації заробітної плати за серпень 2014 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Індексацію заробітної плати повинні проводити всі без виключення роботодавці юридичні особи та фізичні – особи підприємці незалежно від організаційно – правової форми господарювання та системи оподаткування.

Індексація заробітної плати за відповідний місяць проводиться виходячи з індексу споживчих цін, опублікованому Державним комітетом статистики у засобах масової інформації. Індекс споживчих цін зазвичай публікується до 10 числа місяця, наступного за звітним. Тобто наприклад, індекс інфляції за червень публікується до 10 липня.

Індекс інфляції за червень використовується для розрахунку коефіцієнту індексації для проведення індексації заробітної плати за серпень, тобто у місяці, наступному за місяцем публікації індексу інфляції у засобах масової інформації.

Розрахунок коефіцієнту індексації є дуже складною річчю, коли мова йде про багато місяців або років. Для цього придумали таблиці коефіцієнтів індексації, які допомагають бухгалтерам швидко проводити індексації заробітної плати.

Таблицю коефіцієнтів для проведення індексації заробітної плати за серпень 2014 року ви можете скачати на нашому сайті за посиланням нижче. Якщо ви не знаєте як користуватися таблицею індексації, читайте статтю Індексація заробітної плати за серпень 2014 року. Таблиця та приклад

Таблиця коефіцієнтів індексації заробітної плати за серпень 2014 року

Таблиця коефіцієнтів індексації заробітної плати за серпень 2014 року
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend