Таблиця індексації заробітної плати за жовтень 2014 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

На цій сторінці ви можете скачати таблицю індексації заробітної плати за жовтень 2014 року, в якій вже пораховані всі коефіцієнти індексації, починаючи з 2008 року.

Загальне правило користування таблицями індексації наступне: для того, щоб знайти потрібний коефіцієнт індексації заробітної плати за конкретний місяць, треба знайти перетин:

  • строки с назвою базового місяця та
  • колонки з назвою місяця, за який проводиться індексація зарплати.

Звертаємо увагу на те, що для працівників, яких було прийнято на роботу після 21.06.2012 року та базовим місяцем яких є місяць прийняття на роботу, користування таблицями індексації має свої особливості, які описані у наступних статтях:

Як користуватися таблицями індексації при різних базових місяцях (місяць прийняття на роботу та місяць підвищення зарплати)

Індексація заробітної плати за жовтень 2014 року

Індексація заробітної плати за жовтень 2014 року проводиться виходячи з індексу споживчих цін за серпень 2014 року, який був опублікований у офіційних засобах масової інформації до 10 вересня.

Скачати таблицю індексації заробітної плати за жовтень 2014 року можна за посиланням нижче.

Таблиця індексації заробітної плати за жовтень 2014 року

Таблиця індексації заробітної плати за жовтень 2014 року
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *