Таблиця індексації заробітної плати за вересень 2015 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Прийшов час проводити індексацію заробітної плати за вересень 2015 року. А для того, щоб провести індексацію зарплати найбільш швидким способом, треба скачати таблицю вже порахованих коефіцієнтів індексації. Таблицю коефіцієнтів індексації заробітної плати за вересень 2015 року можна скачать на цій сторінці.

Індексація заробітної плати за вересень 2015 року проводиться виходячи з індексу інфляції за липень 2015 року, який за даними Державної служби статистики склав 99,0%. Нарешті інфляцію вдалося зупинити. Проте, дефляція не звільняє підприємства та приватних підприємців від обов’язкового проведення індексації.

Користуватися таблицями коефіцієнтів індексації дуже просто. Щопрада, користування таблицями при різних базових місяцях дещо відрізняється. Про особливості користування таблицями індексації при різних базових місяцях читайте у статті Як користуватися таблицями індексації при різних базових місяцях (місяць прийняття на роботу та місяць підвищення зарплати)

Для того, щоб знайти коефіцієнт проведення індексації у випадку коли базовим місяцем для працівника є місяць останнього підвищення заробітної плати, треба знайти перетин строки з назвою базового місяця з колонкою з назвою місяця, за який проводиться нарахування заробітної плати та індексації.

Для того, щоб знайти коефіцієнт проведення індексації заробітної плати у випадку коли базовим місяцем є місяць прийняття працівника на роботу, треба знайти строку з назвою місяця, що передує місяцю прийняття працівника на роботу та колонки з назвою місяця, за який проводиться нарахування заробітної плати та індексації.

Детальна інструкція про те, як провести індексацію заробітної плати за вересень 2015 року описана у статті Индексация заработной платы за сентябрь 2015 года. Таблица и инструкция

Скачати таблицю коефіцієнтів індексації заробітної плати за вересень 2015 року можна за посиланням нижче.

При поддержке: Довідка про відсутність судимості потрібна у багатьох випадках, як при виїзді за кордон так і при простому прийомі на роботу. Довідка про несудимість як отримати в Києві — читайте детальну інструкцію на сайті за посиланням.

Таблиця індексації заробітної плати за вересень 2015 року

Таблиця індексації заробітної плати за вересень 2015 року
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00036 sec