Податки > Бухгалтерський облік > Таблиця індексації заробітної плати за вересень 2014 року

Таблиця індексації заробітної плати за вересень 2014 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Індексацію заробітної плати повинні проводити всі без виключення роботодавці: підприємства, установи, організації, а також фізичні особи – підприємці, які використовують працю найманих робітників.

Індексація заробітної плати проводиться виходячи з індексу споживчих цін наростаючим підсумком, який розраховується шляхом перемноження індексів інфляції, починаючи з місяця, наступного за місяцем останнього підвищення заробітної плати або починаючи з місяця прийняття працівника на роботу, в залежності від того яка подія відбулася останньою.

У зв’язку із суттєвими змінами до Порядку проведення індексації грошових доходів населення, вищеописаний порядок індексації заробітної плати застосовується тільки для тих працівників, які були прийняті на роботу після 21.06.2012 року. Для тих працівників, які були прийняті на роботу до вказаної дати, застосовується старий порядок індексації.

Таблиця індексації заробітної плати за вересень 2014 року представляє собою просту таблицю, в якій вже пораховані індекси споживчих цін наростаючим підсумком, а також пораховані коефіцієнти індексації за відповідні місяці.

Користуватися таблицею індексації за вересень 2014 року дуже просто. Для того, щоб знайти коефіцієнт індексації, який треба використовувати у конкретному місяці, треба знайти перетин строки с базовим місяцем (місяцем останнього підвищення заробітної плати) з колонкою з назвою місяця, за який проводиться індексація. В нашому випадку треба шукати колонку з вереснем 2014 року. Користування таблицями індексації для тих працівників, які були прийняті на роботу до 21.06.2012 та після цієї дати має свої особливості, які були описані у статті Як користуватися таблицями індексації при різних базових місяцях (місяць прийняття на роботу та місяць підвищення зарплати), з якою варто ознайомитися.

Скачати готову таблицю коефіцієнтів індексації за вересень 2014 року можна на цій сторінці за посиланням нижче.

Також читайте детальну інструкцію про те, як провести індексацію заробітної плати за вересень 2014 року Індексація заробітної плати за вересень 2014 року. Таблиця + приклад.

Таблиця індексації заробітної плати за вересень 2014 року

Таблиця індексації заробітної плати за вересень 2014 року
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend