Таблиця індексації заробітної плати за травень 2016 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Ось і прийшов час проводити індексацію заробітної плати за травень 2016 року. Порахувати коефіцієнт індексації можна самостійно а можна скористатися вже готовою таблицею порахованих коефіцієнтів індексації заробітної плати завантажити яку ви маєте можливість за посиланням наведеним наприкінці статті.

Індексація заробітної плати за травень 2016 року проводиться виходячи з індексу споживчих цін за березень 2016 року, який за даними Державної служби статистики склав 101%. Якщо індекс споживчих цін наростаючим підсумком становить більше 103% та заробітна плата підлягає індексації на підставі знову розрахованого коефіцієнту.

Мабуть найголовнішим показником при нарахуванні індексації заробітної плати є базовий місяць, який для різних працівників в залежності від тих чи інших обставин, визначається по різному. Наприклад, для новоприйнятих працівників базовим місяцем є місяць прийняття працівника на роботу. Для працівників, яким з моменту прийняття на роботу була підвищена заробітна плата, базовим місяцем є місяць такого підвищення заробітної плати. Отже, саме цей місяць слід використовувати при визначенні коефіцієнта за допомогою таблиці індексації.

Користування таблицями коефіцієнтів індексації заробітної плати має свої особливості в залежності від того, який базовий місяць встановлений для працівника. Якщо базовим місяцем працівника є місяць прийняття на роботу то для того, щоб знайти коефіцієнт індексації за допомогою таблиці треба знайти перетин строки з назвою місяця, що передує місяцю прийняття працівника на роботу з колонкою з назвою місяця, за який нараховується заробітна плата та розраховується індексація. Наприклад, якщо працівника було прийнято на роботу у грудні 2015 року, то для того, щоб знайти потрібний коефіцієнт індексації треба знайти перетин строки «листопад 2015» та колонки «травень 2016».

Якщо базовим місяцем для працівника є місяць останнього підвищення заробітної плати для працівника, то для того, щоб знайти потрібний коефіцієнт індексації треба знайти перетин рядка з назвою базового місяця та колонки з назвою місяця, за який нараховується заробітна плата та розраховується індексація. Наприклад, якщо в останній раз працівника підвищували заробітну плату у грудні 2015 року, то треба знайти перетин рядка «грудень 2015» та колонки «травень 2016».

Приклади проведення індексації заробітної плати за травень 2016 року для різних базових місяців можна знайти на цій сторінці //byhgalter.com/indeksaciya-zarobitno%D1%97-plati-za-traven-2016-tablicya-ta-instrukciya/.

Для того, щоб скачати таблицю порахованих коефіцієнтів індексації заробітної плати за травень 2016 року перейдіть за посиланням нижче.

При поддержке: В условиях экономического кризиса найти хорошо оплачиваемую работу бывает очень и очень тяжело. Однако есть сайты, на которых публикуются вакансии только проверенных работодателей. Пример такого сайта смотрите по ссылке. Только на этом сайте публикуются работодатели, которые действительно хотят нанимать сотрудников.

Таблиця індексації заробітної плати за травень 2016 року

Таблиця індексації заробітної плати за травень 2016 року
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *