Головна > Податки > Бухгалтерський облік > Таблиця індексації заробітної плати за січень 2015 року

Таблиця індексації заробітної плати за січень 2015 року

На цій сторінці ви можете скачати таблицю індексації заробітної плати за січень 2015 року. Завдяки завчасно порахованим коефіцієнтам індексації, наведеним у таблиці коефіцієнтів індексації за січень 2015 року, можна дуже швидко провести індексування заробітної плати.

Радимо почитати дуже детальну статтю з основними принципами проведення індексації, з посиланнями на нормативно-правові документи та з прикладами проведення індексації за січень 2015 року Індексація заробітної плати за січень 2015 року. Таблиця та інструкція.

Для того, щоб скористатися таблицею та визначити коефіцієнт індексації, треба знайти перетин:

  1. Строки з назвою базового місяця з колонкою з назвою місяця, за який проводиться індексація (у разі, якщо базовим місяцем є місяць останнього підвищення заробітної плати).
  2. Строки з назвою місяця, що передує базовому місяцю з колонкою з назвою місяця, за який проводиться індексація (у разі, якщо базовим місяцем є місяць прийняття працівника на роботу).

Вищеописані правила стосуються тих працівників, які були прийняті на роботу після 21.06.2012 року, коли набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2012 №526. Вказана постанова дуже сильно змінила основні принципи проведення індексації, а також до неї була внесена норма, відповідно до якої, при прийнятті на роботу нового працівника, розрахунок індексу споживчих цін наростаючим підсумком починається з місяця прийняття працівника на роботу. До 21.06.2012 року розрахунок починався з місяця, наступного за місяцем прийняття на роботу.

Індексація заробітної плати за січень 2015 року проводиться виходячи з індексу споживчих цін (індексу інфляції) за листопад 2014 року, який за даними Державної служби статистики склав 101,9%. Індексація заробітної плати проводиться в межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Скачати таблицю індексації за січень 2015 року можна за посиланням нижче.

При поддержке: В сложных жизненных ситуациях иногда требуются услуги квалифицированных юристов, которые могут решить проблему в правовом поле. Узнайте стоимость юридических услуг в Днепропетровске и вы убедитесь, что цены более чем приемлемые.

Таблиця індексації заробітної плати за січень 2015 року

Олексій Абліцов

О Олексій Абліцов

написал 378 статей в своем блоге.

Приветствую всех читателей на своем блоге. Меня зовут Алексей Аблицов и я пишу о налогообложении, бухгалтерском учете и отчетности в Украине. Вы можете задать мне вопросы в комментариях к моим статьям или в специальном разделе сайта http://byhgalter.com/answers/.

Схожі записи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


восемь − 2 =

WordPress: 70.23MB | MySQL:161 | 4,853sec