Таблиця індексації заробітної плати за січень 2015 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

На цій сторінці ви можете скачати таблицю індексації заробітної плати за січень 2015 року. Завдяки завчасно порахованим коефіцієнтам індексації, наведеним у таблиці коефіцієнтів індексації за січень 2015 року, можна дуже швидко провести індексування заробітної плати.

Радимо почитати дуже детальну статтю з основними принципами проведення індексації, з посиланнями на нормативно-правові документи та з прикладами проведення індексації за січень 2015 року Індексація заробітної плати за січень 2015 року. Таблиця та інструкція.

Для того, щоб скористатися таблицею та визначити коефіцієнт індексації, треба знайти перетин:

  1. Строки з назвою базового місяця з колонкою з назвою місяця, за який проводиться індексація (у разі, якщо базовим місяцем є місяць останнього підвищення заробітної плати).
  2. Строки з назвою місяця, що передує базовому місяцю з колонкою з назвою місяця, за який проводиться індексація (у разі, якщо базовим місяцем є місяць прийняття працівника на роботу).

Вищеописані правила стосуються тих працівників, які були прийняті на роботу після 21.06.2012 року, коли набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2012 №526. Вказана постанова дуже сильно змінила основні принципи проведення індексації, а також до неї була внесена норма, відповідно до якої, при прийнятті на роботу нового працівника, розрахунок індексу споживчих цін наростаючим підсумком починається з місяця прийняття працівника на роботу. До 21.06.2012 року розрахунок починався з місяця, наступного за місяцем прийняття на роботу.

Індексація заробітної плати за січень 2015 року проводиться виходячи з індексу споживчих цін (індексу інфляції) за листопад 2014 року, який за даними Державної служби статистики склав 101,9%. Індексація заробітної плати проводиться в межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Скачати таблицю індексації за січень 2015 року можна за посиланням нижче.

При поддержке: В сложных жизненных ситуациях иногда требуются услуги квалифицированных юристов, которые могут решить проблему в правовом поле. Узнайте стоимость юридических услуг в Днепропетровске и вы убедитесь, что цены более чем приемлемые.

Таблиця індексації заробітної плати за січень 2015 року

Таблиця індексації заробітної плати за січень 2015 року
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *