Таблиця індексації заробітної плати за серпень 2015 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Прийшов час нараховувати індексацію заробітної плати за серпень 2015 року. На цій сторінці ви можете скачати таблицю вже розрахованих коефіцієнтів індексації заробітної плати за серпень 2015 року а також за всі попередні місяці. Індексація заробітної плати за серпень 2015 року нараховується відповідно до індексу інфляції за червень 2015 року, який за даними Державної служби статистики склав 100,4%. Вперше за останні пів року індекс інфляції не перевищив одного відсотка.

Для того, щоб скористатися таблицею коефіцієнтів індексації треба знайти перетин відповідної строки з відповідною колонкою. Слід звернути увагу, що у випадку різних базових місяців, користування таблицею індексації має свої особливості.

Якщо базовий місяць — місяць останнього підвищення заробітної плати то для того, щоб знайти потрібний коефіцієнт індексації треба знайти перетин строки з назвою місяця останнього підвищення заробітної плати із колонкою з назвою місяця, за який проводиться нарахування заробітної плати та розрахунок індексації.

Якщо базовий місяць — місяць прийняття працівника на роботу то для того, щоб знайти потрібний коефіцієнт індексації треба знайти перетин строки з назвою місяця, що передує місяцю прийняття працівника на роботу з назвою місяця, за який проводиться нарахування заробітної плати та розрахунок індексації. Детальну відповідь на питання, чому треба обирати саме місяць, що передує місяцю прийняття на роботу, читайте у статті Як користуватися таблицями індексації при різних базових місяцях (місяць прийняття на роботу та місяць підвищення зарплати).

Детальну інструкцію про те, як розрахувати індексацію заробітної плати за серпень 2015 року читайте статтю Індексація заробітної плати за серпень 2015. Таблиця та інструкція

Скачати таблицю індексації заробітної плати за серпень 2015 року можна за наступним посиланням.

Таблиця індексації заробітної плати за серпень 2015 року

Таблиця індексації заробітної плати за серпень 2015 року
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *