Таблиця індексації заробітної плати за лютий 2015 року

Дмитрий Дрючин

Дмитрий Дрючин

Практикуючий бухгалтер та сертифікований аудитор. Із задоволенням відповім на ваші питання у коментарях до моїх статей.

На цій сторінці ви можете скачати готову таблицю індексації заробітної плати за лютий 2015 року. У цій таблиці пораховані коефіцієнти індексації заробітної плати які допоможуть кожному бухгалтеру провести індексацію не прибігаючи до допомоги будь яких комп’ютерних програм.

Індексація зарплати за лютий 2015 року проводиться виходячи з індексу споживчих цін (індексу інфляції) за грудень 2014 року, який публікується у офіційних засобах масової інформації до 10 січня 2015 року. За даними Державної служби статистики України індекс споживчих цін за грудень 2014 року склав 103%. Отже, саме цей індекс використовується для розрахунку індексу споживчих цін наростаючим підсумком в цілях проведення індексації заробітної плати за лютий 2015 року.

Індексація заробітної плати проводиться в межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб за відповідний місяць. Законом України «Про державний бюджет на 2015 рік» у лютому 2015 року встановлений прожитковий мінімум для працездатної особи в розмірі 1218 грн. Отже, якщо нарахована заробітна плата працівника перевищує цю суму, індексації підлягає лише 1218 грн.

Детальний приклад проведення індексації заробітної плати дивіться у статті Індексація заробітної плати за лютий 2015 року. Таблиця та інструкція

Для того, щоб знайти коефіцієнт індексації за лютий 2015 року треба знайти перетин строки з назвою базового місяця та колонки з назвою місяця, за який треба проводити індексацію. В нашому випадку, нам потрібна колонка з назвою «лютий 2015 року».

Проведення індексації заробітної плати є обов’язковим для всіх без виключення роботодавців як підприємств, так і фізичних осіб підприємців. Скачати таблицю індексації зарплати за лютий 2015 року ви можете за посиланням нижче.

Таблица индексации заработной платы за февраль 2015 года

Таблиця індексації заробітної плати за лютий 2015 року
Оцініть статтю

One Response to Таблиця індексації заробітної плати за лютий 2015 року

  1. День добрый. Скажите, что является причиной для изменения базового месяца при расчете индексации? Изменение тарифной ставки? Изменение размера премии? Изменение размера выслуги за стаж работы на предприятии? Или любое изменение заработной платы?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *