Податки > Бухгалтерський облік > Таблиця індексації заробітної плати за листопад 2015 року

Таблиця індексації заробітної плати за листопад 2015 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

При поддержке: Самый простой мостовой кран от компании СДМ Груп sdm-group.com.ua/catalog/kraniel может увеличить эффективность вашего производства в разы. Вы можете почитать об электрических мостовых кранах по ссылке на сайте компании.

Прийшов час проводити нарахування заробітної плати за листопад 2015 року, а отже прийшов час проводити й індексацію заробітної плати за листопад 2015 року. Індексувати зарплату повинні всі без виключення роботодавці в Україні включаючи фізични осіб приватних підприємців.

Індексація заробітної плати за листопад 2015 року проводиться виходячи з індексу інфляції за вересень, який публікується  офіційних періодичних виданнях до 10 жовтня. Індекс споживчих цін за вересень 2015 склав 102,3%, отже за листопад 2015 року треба індексувати заробітну плату.

Індексація проводиться в межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який у листопаді складає 1378 грн. Тобто, якщо заробітна плата менше або дорівнює вказаній сумі, індексувати треба всю суму заробітної плати. Якщо ж заробітна плата перевищує прожитковий мінімум, індексується тільки сума в розмірі 1378 грн. Решта заробітної плати не індексується.

Для того, щоб нарахувати індексацію за листопад 2015 року треба скористатися таблицею індексації, яку ви можете скачати на цій сторінці. Користуватися таблицями індексації дуже просто. Але користування у випадку різних базових місяців для працівників, буде дещо відрізнятися. Про особливості використання таблиць індексації читайте у статті Як користуватися таблицями індексації при різних базових місяцях (місяць прийняття на роботу та місяць підвищення зарплати).

Якщо базовим місяцем для працівника є місяць останнього підвищення заробітної плати то для того, щоб знайти потрібний коефіцієнт треба знайти перетин строки з назвою місяця останнього підвищення зарплати із колонкою з назвою місяця, за який проводиться індексація.

Якщо базовим місяцем є місяць прийняття працівника на роботу, то для того щоб знайти коефіцієнт треба знайти перетин строки з назвою місяця, що передує місяцю прийняття працівника на роботу та колонки з назвою місяця, за який проводиться індексація та нарахування заробітної плати.

Детальну інструкцію про те, як провести індексацію заробітної плати за листопад 2015 року читайте у статті Індексація заробітної плати за листопад 2015 року. Таблиця та інструкція

Для того, щоб скачати таблицю коефіцієнтів індексації, натисність на кнопку нижче.

Таблиця індексації заробітної плати за листопад 2015 року

Таблиця індексації заробітної плати за листопад 2015 року
Оцініть статтю

2 Responses to Таблиця індексації заробітної плати за листопад 2015 року

  1. ольга:

    Как проверить должна ли насчитывается индексация, если в феврале 2015г., у меня повысилась выслуга на 150 грн.и до октября мне больше не платят индексацию?

  2. як нараховують індексацію військовим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend

MAXCACHE: 0.91MB/0.00069 sec