Таблиця індексації заробітної плати за липень 2016

Ольга Бондаренко

Ольга Бондаренко

Бухгалтер. Консультант з податкового та бухгалтерського обліку. З радістю відмовім на ваші коментарі до моїх статей.

При поддержке: Чтобы стать предпринимателем, нужно изучить налоговое законодательство, выбрать систему налогообложения и тщательно продумать схему работы. Регистрация СПД на сайте buhuslugi.com.ua, такую услугу предоставляет компания Аудит. Бухгалтерия. Аутсорсинг. Оплачивая услугу вы получете консультации и весь пакет разрешительных документов.

Незабаром бухгалтерам доведеться нараховувати заробітну плату та визначати розмір індексації за липень. Звичайно, коефіцієнт індексації можна розрахувати самостійно шляхом перемноження індексів приросту споживчих цін за відповідний період, але якщо на підприємстві є працівники для яких встановлені різні базові місяці, ця процедура займе занадто багато часу. Для зручності бухгалтерів ми друкуємо готову таблицю з розрахованими коефіцієнтами індексації заробітної плати. Завантажити таблицю можна за посиланням наприкінці статті.

Слід зазначити, що індексація за липень 2016 р. проводиться з урахуванням індексу споживчих цін за травень 2016 року, який за даними Держстату України склав 100,1% та не перевищив порогу індексації.

Щоб скористатися таблицею потрібно знати базовий місяць. Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року змінився підхід до визначення базового місяця:

  • Для працівників, що працюють на підприємстві певний час, базовим є місяць останнього підвищення посадових окладів. Для визначення коефіцієнту індексації потрібно знайти місце перетину рядка з назвою базового місяцю та колонки з зазначенням місяцю розрахунку індексації.

Для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому самому підприємстві, а також переведено на роботу на інше підприємство, або в іншу місцевість, для новоприйнятих працівників, а також для працівників, які використали відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустку без збереження заробітної плати, передбачені законодавством про відпустки, базовим вважається місяць, наступний за місяцем останнього підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, яку займає працівник. Тобто якщо тарифна ставка була підвищена в січні 2016 року то для визначення коефіцієнту індексації потрібно знайти число, яке знаходиться на перетині рядка з назвою «лютий 2016» та колонки «липень 2016».

Таблиця індексації заробітної плати за липень 2016 року

Таблиця індексації заробітної плати за липень 2016
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *