Таблиця індексації заробітної плати за липень 2015 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

При поддержке: Любые документы требуют бережного хранения. А для этого как нельзя лучше подойдут кожаные папки для документов о разнообразии которых вы можете прочитать дальше. Высокое соотношение — цена качество в интернет-магазине Почеркъ.

Кожен головний бухгалтер підприємства, бухгалтер по заробітній платі або приватний підприємець на початку кожного місяця повинен проводити індексацію заробітної плати. Ось і тепер прийшов час проводити індексацію заробітної плати за липень 2015 року. На цій сторінці ви можете скачати таблицю індексації заробітної плати за липень 2015 року.

За допомогою цієї таблиці розрахунок та нарахування індексації заробітної плати найманих працівників стає дуже простим та не віднімає дуже багато часу. Для того, щоб завантажити таблицю індексації заробітної плати за липень 2015 року достатньо перейти за посиланням вкінці статті.

Індексацію повинні проводити всі без виключення роботодавці в тому числі приватні підприємці незалежно від системи оподаткування. Для установ бюджетної сфери на сьогоднішній день діє мораторій на проведення індексації. Тобто індексації заробітної плати за липень 2015 року установи, які фінансуються за рахунок бюджету, проводити не повинні. Вони звільнені від цього обов’язку. Всі інші підприємства повинні проводити індексацію заробітної плати на загальних підставах.

Для того, щоб скористатися таблицею індексації заробітної плати, треба знайти перетин відповідного рядка з відповідною колонкою. При цьому визначення коефіцієнту індексації буде відрізнятися в залежності від того, який базовий місяць встановлений для працівника.

Якщо базовим місяцем є місяць останнього підвищення заробітної плати, для того, щоб знайти коефіцієнт індексації, треба знайти перетин строки з назвою базового місяця з колонкою з назвою місяця, за який проводиться індексація. В нашому випадку це липень 2015 року. Детальніше про застосування базових місяців при користуванні таблицями коефіцієнтів індексації читайте у статті Як користуватися таблицями індексації при різних базових місяцях (місяць прийняття на роботу та місяць підвищення зарплати)

Якщо базовим місяцем є місяць прийняття працівника на роботу, то для того, щоб знайти потрібний коефіцієнт індексації, необхідно знайти перетин строки з назвою місяця, що передує місяцю прийняття працівника на роботу та колонки з назвою місяця, за який проводиться індексація заробітної плати, тобто липень 2015 року.

Індексація заробітної плати за липень 2015 року проводиться виходячи з індексу інфляції за травень 2015 року, який за даними Державної служби статистики склав 102,2%. Детальна інструкція про те, як правильно розрахувати індексацію заробітної плати за липень 2015 року наведена у статті Індексація заробітної плати за липень 2015 року. Таблиця та детальна інструкція

Завантажити таблицю коефіцієнтів індексації заробітної плати за липень 2015 року ви можете за посиланням нижче.

Таблиця індексації заробітної плати за липень 2015 року

Таблиця індексації заробітної плати за липень 2015 року
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *