Податки > Бухгалтерський облік > Таблиця індексації заробітної плати за грудень 2014 року

Таблиця індексації заробітної плати за грудень 2014 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

На цій сторінці ви можете скачати таблицю коефіцієнтів індексації за грудень 2014 року. Кого цікавить не тільки таблиця коефіцієнтів, а й сам порядок проведення індексації заробітної плати за грудень 2014 року з прикладами, може одразу переходити до статті Індексація заробітної плати за грудень 2014 року. Таблиця та приклад.

Для того, щоб провести індексацію заробітної плати, бухгалтеру треба знати базовий місяць по кожному окремому працівнику. Базовим місяцем може бути або місяць прийняття на роботу, або місяць останнього підвищення заробітної плати. Користування таблицями індексації у випадку різних базових місяців має свої особливості, які ми розглянемо далі:

Для того, щоб знайти коефіцієнт індексації за допомогою таблиці (у випадку базового місяця – місяць останнього підвищення заробітної плати), треба знайти перетин строки з назвою базового місяця та колонки з назвою місяця, за який треба провести індексацію.

Для того, щоб знайти коефіцієнт індексації за допомогою таблиці (у випадку базового місяця – місяць прийняття на роботу), треба знайти перетин строки з назвою місяця, що передує місяцю прийняття на роботу та колонки з назвою місяця, за який проводиться індексація заробітної плати.

Вказані правила, стосуються тих працівників, які були прийняті на роботу після 21.06.2012 року, коли вступила в силу Постанова КМУ від 13.06.2012 № 526, яка ввела поняття фіксованої індексації а також визначила особливий порядок для розрахунку індексу споживчих цін наростаючим підсумком для працівників, для яких базовим місяцем є місяць прийняття на роботу.

Чому користуватися таблицями індексації у випадку різних базових місяців треба саме так, а не інакше, можна почитати наступну статтю Як користуватися таблицями індексації при різних базових місяцях (місяць прийняття на роботу та місяць підвищення зарплати). В цій статті все детально розписано з розрахунками та прикладами.

Для того, щоб скачати таблицю індексації заробітної плати за грудень 2014 року, перейдіть за посиланням нижче.

При поддержке: Активно пользуетесь электронными деньгами Qiwi и вам срочно требуются оборотные средства? Займы на киви кошелек — это то, что вам нужно. Это быстро, удобно и дешево.

Таблиця індексації заробітної плати за грудень 2014 року

Таблиця індексації заробітної плати за грудень 2014 року
Оцініть статтю

4 Responses to Таблиця індексації заробітної плати за грудень 2014 року

 1. Инна:

  Здравствуйте,Алексей!Как с Вами можно связаться для получения платной консультации?

  • Здравствуйте. Можете написать мне на почту alexey_ablitsov@mail.ru. Если я смогу сразу (не копаясь глубоко в законодательстве и разъяснениях) ответить на ваш вопрос, то я на него отвечу.
   Платные консультации я не даю.

 2. Наталия:

  доброго дня, підкажіть, будь ласка, як нараховується відпустка державному службовцю орану місцевого самоврядування. дякую

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend