Таблиця індексації заробітної плати за червень 2015 року

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Індекс інфляції у 2015 році демонструє стійке зростання а тому, головним бухгалтерам, або бухгалтерам, які займаються нарахуванням заробітної плати доводиться розраховувати та нараховувати індексацію заробітної плати. Ось і тепер прийшов час проводити індексацію заробітної плати за червень 2015 року. На цій сторінці ви можете скачати готову таблицю вже порахованих коефіцієнтів індексації, завдяки якій зробити відповідні нарахування не буде потребувати витрачання значного часу.

Індексація заробітної плати за червень 2015 року проводиться виходячи з індексу інфляції за квітень 2015 року, який публікується до 10 травня. Індекс інфляції за квітень продемонстрував рекордне зростання починаючи з 2000 року та склав 114,0%.

Індексація заробітної плати проводиться в межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Наприклад, якщо заробітна плата працівника складає 3000 грн., то розмір заробітної плати, який буде індексуватися складе 1218 грн. (станом на червень 2015 року прожитковий мінімум для працездатної особи складає саме 1218 грн.).

В залежності від того, який базовий місяць встановлений для працівника, користування таблицями коефіцієнтів індексації матиме свої особливості. Якщо базовим місяцем для працівника є місяць останнього підвищення заробітної плати, то для того, щоб знайти відповідний коефіцієнт індексації, треба знайти у таблиці перетин рядка з назвою базового місяця та колонки з назвою місяця, за який здійснюється індексація. Наприклад, якщо місяць останнього підвищення заробітної плати працівника є вересень 2014 року, то необхідно знаходити перетин строки «вересень 2014» та колонки «червень 2015».

Якщо базовим місяцем для працівника є місяць прийняття на роботу, то для визначення відповідного коефіцієнту індексації, необхідно знайти перетин рядка з назвою місяця, що передує місяцю прийняття на роботу та колонки з назвою місяця, за який проводиться індексація. Наприклад, якщо місяцем прийняття на роботу є вересень 2014 року, то необхідно шукати перетин рядка «серпень 2014» та колонки «червень 2015».

Завантажити таблицю індексації за червень 2015 року можна за посиланням нижче.

За підтримки: На сьогоднішній день, життя кожної сім’ї дуже важко уявити без побутової техніки. Будь-яка техніка для побуту і дому доступна на сайті інтернет магазину Євро-Техніка. Автмобільна техніка, аудіо та відео, комп’ютери, теніка для дому та багато іншого.

Таблиця індексації заробітної плати за червень 2015 року

Таблиця індексації заробітної плати за червень 2015 року
Оцініть статтю

One Response to Таблиця індексації заробітної плати за червень 2015 року

  1. Наталья:

    После закачки файла «Таблиця індексації заробітної плати за червень 2015 року» выдает: нет файла. Почему?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *