Головна > Податки > Бухгалтерський облік > Таблиця індексації заробітної плати а березень 2015 року

Таблиця індексації заробітної плати а березень 2015 року

Прийшов час проводити індексацію заробітної плати за березень 2015 року. Для того, щоб провести індексацію зарплати за березень 2015 року бухгалтерам треба використовувати індекс споживчих цін (індекс інфляції) за січень 2015 року. Згідно офіційного повідомлення Державної служби статистики індекс споживчих цін у січні 2015 року склав 103,1%.

Другий показник, який треба знати кожному бухгалтеру для проведення індексації заробітної плати за березень 2015 року – це розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи. У березні 2015 року прожитковий мінімум для працездатної особи складає 1218 грн.

Для того, що провести індексацію зарплати для кожного працівника, треб знати базовий місяць в цілях проведення індексації. Базовий місяць визначається для кожного працівника окремо. Базовим місяцем є або місяць останнього підвищення заробітної плати працівника, або місяць його прийняття на роботу. При цьому, слід зазначити, що індексація заробітної плати у цих двох випадках має свої особливості.

Для того, щоб у таблиці індексації знайти потрібний коефіцієнт для того працівника, для якого базовим місяцем встановлений місяць останнього підвищення заробітної плати треба знайти перетин:

рядка з назвою базового місяця;

з колонкою з назвою місяця, за який проводиться індексація.

Для того, щоб у таблиці індексації за березень 2015 року знайти потрібний коефіцієнт для того працівника, для якого базовим місяцем встановлений місяць прийняття на роботу, треба знайти перетин:

рядка з назвою місяця, що передує місяцю прийняття працівника на роботу (детальніше про це читайте у статті Як користуватися таблицями індексації при різних базових місяцях (місяць прийняття на роботу та місяць підвищення зарплати))

з колонкою з назвою місяця, з який проводиться індексація.

Скачати таблицю індексації заробітної плати за березень 2015 року можна на цій сторінці за посиланням нижче.

Таблица индексации заработной платы за март 2015 года

Дмитрий Дрючин

О Дмитрий Дрючин

Дмитрий Дрючин написал 116 статей в своем блоге.

Экономист по образованию (закончил СумГУ), с 2005 года имею сертификат аудитора Украины. Практикующий бухгалтер, сейчас являюсь главным бухгалтером на двух предприятиях (сфера строительства и торговли). Даю консультации по ведению бизнеса, организации и восстановлению бухгалтерского и налогового учета. Регулярно пишу статьи о бухгалтерии, финансах, бухгалтерском и налоговом учете, банковских услугах.

Схожі записи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


шесть + = 9

WordPress: 68.58MB | MySQL:161 | 3,014sec

MAXCACHE: 0.87MB/0.00859 sec