Скачати бланк податкової накладної. Завантажити форму

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма податкової накладної затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 №1379 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної».

Згідно пункту 201.4 Податкового кодексу України податкова накладна виписується в день виникнення податкових зобов’язань продавця. Оригінал податкової накладної надається отримувачу товарів чи послуг, а копія залишається у продавця. Податкову накладну має право виписувати лише платник податку на додану вартість. Для тих, хто зовсім нічого не знає, що таке податок на додану вартість, на блозі є стаття Податок на додану вартість, що це таке? Інформація для «чайників».

Видані та отримані податкові накладні відображаються у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних, дані якого використовуються для заповнення податкової декларації з податку на додану вартість. Податкова накладна є дуже важливим документом, на підставі якого платники ПДВ формують податковий кредит. Неправильна заповнена податкова накладна може лишити отримувача товарів чи послуг права на податковий кредит з податку на додану вартість.

Також раджу вам ознайомитися з багатенною темою на форумі щодо заповнення та особливостей виписки податкової накладної

Податкова накладна. Особливості виписки та заповнення

Єдиний реєстр податкових накладних (реєстрація, помилки, звірка відомостей)

Скачати бланк податкової накладної. Завантажити форму
Оцініть статтю

One Response to Скачати бланк податкової накладної. Завантажити форму

  1. олеся:

    яка форма податкової накладної діє у 2013 році?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00034 sec