Що «коробка» 1с ніколи не зможе вам дати?

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Ми з вами живемо у дуже суперечливу епоху. З одного боку технологічний прогрес рухається величезними кроками, пропонуючи бізнесу дійсно ефективні інновації. З іншого, непрості економічні умови разом із мінливим українським законодавством змушують крутитися в пошуках можливості заощадити та оптимізувати роботу. І те й інше втілилося в одному з інноваційних впроваджень останніх років, у так званому «хмарному» режимі.

Особливо добре ефективність «хмарних» рішень простежується на прикладі програмного забезпечення для бухгалтерів. Незважаючи на те, що “коробкова” версія 1с, однієї з найбільш затребуваних бухгалтерських програм, як і раніше вельми популярна на території СНД, все більше підприємств воліють переходити на її “хмарну” версію.

У чому відмінність оренди 1с від покупки коробкової версії

Для того щоб розібратися у відмінностях, необхідно в першу чергу зрозуміти, що являє собою послуга “оренда 1с”.

“Хмарна” 1с або 1с як SaaS (software as a service) це робота з програмою 1с, яка розташована на віддаленому сервері. Це головна відмінність від коробкової версії. Простіше кажучи, разом із “коробкою” 1с, вам необхідно буде також купити відповідне обладнання і найняти фахівців, які це обладнання будуть обслуговувати. Орендуючи 1с, ви оплачуєте тільки доступ до програми, при цьому сам принцип роботи з нею залишається таким самим. Отже, ви отримуєте точно таку ж програму 1с тільки значно дешевше за рахунок економії на початкових витратах. Економія може скласти до 60%. І це перша перевага “хмарної” версії 1с.

Чого ви ніколи не отримаєте, використовуючи “коробку” 1С

Повну безпеку. Найчастіше сервер, на якому встановлена ваша програма 1С, розташований у звичайному офісному приміщенні. Тобто увесь захист найцінішої інформації підприємства — бухгалтерської бази — це замок і можливо сигналізація. А що якщо трапиться пожежа? Перепад напруги? Злом? Несанкціонований доступ? Будь-який із цих випадків загрожує повною втратою даних. При використанні 1с в “хмарному” режимі на вашому комп’ютері буде тільки ярлик, через який ви потрапляєте в програму, сама ж програма розташована на віддалених німецьких серверах, які мають декілька ступенів захисту як від фізичного, так і від віртуального впливу.

Автоматичні регулярні оновлення і безкоштовні консультації фахівців. Скільки разів траплялося так, що вам або вашому бухгалтеру доводилося переривати роботу для налаштувань або внесення оновлень? Скільки разів виникали питання по роботі програми і бухгалтерії, які залишалися без відповідей? Все це можно вирішити за допомогою оренди 1с. Усі оновлення вносяться автоматично, окрім цього “оренда 1с” — це сервіс, тому практично цілодобово працює служба підтримки, де можна задати будь-яке питання по роботі програми.

Доступ у 1с з будь-якого комп’ютера. Головна перевага “хмарних” технологій — можливість працювати з програмою в будь-якому місці, де є Інтернет. Особливо зручно для  бухгалтерів, яким заради того, щоб роздрукувати один документ доводиться їхати через усе місто на робоче місце, де встановлена коробкова версія. Використовуючи хмарну 1с, ви зможете працювати з будь-якого місця і комп’ютера. До того ж це додаткова економія для компаній, що мають розгалужену мережу філій.

Загалом «хмарний» варіант 1с вирішує набагато більше проблем і завдань бізнесу, ніж «коробка», на сайті arenda1c.aktivcorp.com  ви зможете прочитати детальніше як про переваги використання послуги «оренда 1С», так і про роботу даного сервісу в цілому.

Що «коробка» 1с ніколи не зможе вам дати?
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00167 sec