Зняти готівку з кредитної картки Приватбанку. Де і як вигідніше?

Константин Деменков

Константин Деменков

Независимый финансовый консультант. Буду рад ответить на ваши вопросы в комментариях.

Кредитна карта Приватбанку є практично у кожного — на її оформлення спонукає найбільша кількість банкоматів і терміналів даного банку по Україні, та й оформлення саме швидке і просте. Більш того, кредитку Приватбанку можна оформити навіть дитині з шести років — карту Юніора. Це найзручніший спосіб обдаровувати грішми, наприклад, онука чи онучку, якщо бабусі й дідусі живуть далеко. Розплачуватися карткою в магазині можна не завжди — не скрізь є спеціальні термінали для безготівкових розрахунків і тоді необхідні «живі» гроші. Знімати їх не завжди вигідно, тим не менш, є способи зробити це з мінімальними втратами.

Читайте також Вивід майна з ТОВ. Як вигідніше?

Економія з кредитною картою

Кажуть, що кредитна картка — це величезні витрати, і вона себе не виправдовує. Це не зовсім так, звичайно, якщо враховувати розмір процентної ставки, то готівка в кредит обійдеться набагато дешевше, зате кредитна карта — це поновлюване постійне джерело фінансів, коли вони терміново потрібні. Вона завжди під рукою і від отримання готівки вас відділяє лише шлях до найближчого банкомату.

Читайте також Статутний капітал ТОВ формується майном. Чи обов’язково залучати незалежного оцінювача?

Зняття готівки обкладається комісією, але її можна значно зменшити, якщо:

  • Знімати не дрібні суми кілька разів на місяць, а більш велику за один-два рази. Справа в тому, що комісія при знятті готівки діє за принципом «більше знімаєш — менше переплачуєш». Наприклад, зняття 1000 гривень у форматі «два рази по 500» обійдеться вам в 50 гривень (двічі зніметься комісія розміром в 25 гривень), а ось зняття тієї ж суми одним махом — уже в 40 гривень, оскільки спишеться лише 4% від суми зняття .
  • По можливості користуватися не кредитними грошима, а власним депозитом. При знятті готівки спочатку списуються власні кошти і лише потім справа доходить до позикових. Зняття власних коштів обійдеться в 1% від суми, яка залишиться у вас на руках. Як варіант, можна дебетні кошти отримувати готівкою, а от кредитні використовувати тільки для купівлі товарів — зручно і безкоштовно.
  • Пам’ятати про те, що оплата карткою в магазині — це найвигідніше списання коштів з неї. По-перше, воно відбувається безкоштовно, комісія при цьому не знімається, а, по-друге, при розрахунку в торгових точках, де діє система «Бонус плюс», частина коштів повертається на спеціальний бонусний рахунок і за допомогою цих коштів оплата покупок проходить ще вигідніше.

До речі, поповнення рахунку за допомогою терміналів Приватбанку також безкоштовно, згадуйте про це, перш ніж купити картку на поповнення рахунку.

Читайте також Багато прикладів розрахунку податку на нерухоме майно для різних випадків

Кредитка — це не так страшно!

Кредитною картою можна користуватися практично безкоштовно, головне — не порушувати термінів оплати і встигати поповнювати картковий рахунок в пільговий період, який по картах Приватбанку складає до 55 днів. Краще потім при необхідності зняти гроші повторно — в цьому і криється основна перевага кредитних карт — можливість багаторазового зняття фінансових коштів здорово виручає. Якщо необхідна велика сума кредитних грошей на покупку побутової техніки, краще скористатися послугою «Оплата частинами», ніж знімати готівку — комісія списуватися не буде, та і погашення пройде простіше (автоматично), а, головне — дешевше.

Карта Приватбанку — це справжній порятунок для тих, хто працює віддалено — саме на неї найпростіше вивести зароблені гроші з електронних рахунків. З цим банком працюють всі обмінні сайти, тому проблем з виведенням, як правило, не виникає. Якщо кредитний ліміт вам в принципі не потрібен, можна зробити його нульовим і користуватися лише власними засобами. Як варіант — стежити за тим, щоб при знятті готівкових коштів кредитний запас залишався недоторканим.

Читайте також Кто и как уплачивает налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка (налог на недвижимость)?

При поддержке: Ваш бизнес достиг таких размеров, что большое количество персонала сложно контролировать? Компания по обеспечению безопасности бизнеса (чоп) Остенхофф (Ostenhoff) выполняет работу качественно и несет полную юридическую ответственность.

Зняти готівку з кредитної картки Приватбанку. Де і як вигідніше?
Оцените статью

One Response to Зняти готівку з кредитної картки Приватбанку. Де і як вигідніше?

  1. Едита Черкашина:

    Привет зновем

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00166 sec