Запит на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку. Скачати бланк

Алексей

Внутренний аудитор. Консультант по налоговому и бухгалтерскому учету. Буду рад вашим вопросам в комментариях к моим статьям.

Запит на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку складається в довільній формі і подається до регіонального відділення Міністерства доходів і зборів. У відповідь на нього надається витяг з реєстру платників єдиного податку.

Даний витяг надається на підставі статті 299 ПКУ. Цей документ замінив собою існувавше до 1 січня 2014 року Свідоцтво платника єдиного податку, яке було скасоване Законом України № 657-VII від 24.10.2013 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень».

Тим платникам єдиного податку, які були зареєстровані до 01.01.2014 р. отримання такого витягу обов’язково тільки у разі зміни реєстраційних даних. Отримане раніше Свідоцтво про сплату єдиного податку терміну давності не має і підлягає поверненню до органу, що його видав у разі відмови від сплати єдиного податку або подання запиту на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку.

Відповідно до пункту 299.9 статті 299 ПКУ термін отримання витягу з реєстру платників єдиного податку не повинен перевищувати одного робочого дня після отримання такого запиту.

У витягу з реєстру платників єдиного податку міститься наступна інформація:

  • Податковий номер (для юридичної особи) або присвоєний індивідуальний податковий номер (для фізичної особи). У разі відмови фізичної особи від присвоєння номера наводяться паспортні дані.
  • Найменування для юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові для фізичної особи.
  • Дата (період) обрання або переходу на спрощену систему оподаткування.
  • Ставка єдиного податку.
  • Група платнику єдиного податку.
  • Види господарської діяльності І та ІІ груп.
  • Дата виключення з реєстру платників єдиного податку.

Крім цього центральний орган виконавчої влади щодня публікує і дає безкоштовний і публічний доступ до інформації з реєстру платників єдиного податку на єдиному державному реєстраційному веб-порталі.

Скачати бланк запиту на отримання витяга з реєстру платників єдиного податку можна нижче.

Запит на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку. Скачати бланк

Запит на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку. Скачати бланк
Оцените статью

One Response to Запит на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку. Скачати бланк

  1. Приватний виконавець:

    Очень информативненько, спасибо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00025 sec