Як виписати рахунок в 1с 8.2 Бухгалтерія для України. Інструкція

Константин Деменков

Константин Деменков

Независимый финансовый консультант. Буду рад ответить на ваши вопросы в комментариях.

При поддержке: Без качественной рекламы у бизнеса нет продаж. А без продаж не будет и прибыли. Наружная реклама до сих пор занимает одну из ведущих них на рынке. Поэтому наружная реклама на Сергиевом посаде позволит донести вашу рекламу для широкой аудитории в кратчайшие сроки.

Наведений нижче алгоритм виписки рахунку на оплату описаний стосовно базової конфігурації 1С 8.2. Справа в тому, що існує кілька варіантів конфігурацій 1С. Більш того існує чимала кількість «інд пошиття» тобто програмних комплексів з інтерфейсом 1С перероблених під потреби конкретних підприємств і організацій.

У класичному варіанті господарська операція «реалізація товарів, робіт і послуг» відображається в бухобліку за допомогою наступної послідовності документів: «Рахунок на оплату», на підставі якого створюється «Товарна накладна», яка, в свою чергу, служить підставою для створення «Податкової накладної»

Користувальницький інтерфейс1С, як і будь-якої іншої бухгалтерської програми, побудований на багаторівневих меню.

Створюємо документ «Рахунок на оплату»

1. Відкриваємо Закладку «Продаж» — в розгорнутому вікні перший зліва значок «Рахунок»;

1

2. Натискаємо і перед нами розгортається журнал рахунків;

Можна піти іншим шляхом: у верхньому меню вибираємо «Продаж» і в підменю, натискаємо «рахунок».

2

3. Натискаємо кнопку «Додати». Відкривається вікно «Рахунок на оплату покупцеві: Новий»;

Заповнюємо шапку рахунка

4. У правій половині відкритого документа у вікні «Контрагент» вказуємо платника по даному рахунку. Для вибору платника використовуємо довідник контрагентів;

5. У віконці нижче вказуємо номер договору згідно якого здійснюється реалізація товару або послуг;

— Якщо контрагент та / або договір відсутні в довіднику то треба буде створити їх користуючись кнопкою «Додати» у відповідному довіднику.

6. Нижче у віконці «Реквізити для оплати» повинні бути зазначені Ваш розрахунковий рахунок і МФО Банку на який Ви хочете отримати кошти. У разі якщо на Вашому підприємстві один банківський рахунок то програма вкаже його в цьому вікні автоматично. В іншому випадку рахунок необхідно буде знайти з довіднику «Наші рахунки»;

3

Переходимо до заповнення табличної частини

7. Використовуючи довідник «Номенклатура» заповнюємо однойменне поле документа. Тут ми вказуємо перелік товарів, робіт або послуг, їх ціну і кількість. Це поле може бути заповнено і знеособлено наприклад, «Передоплата 50% згідно договору …» але це моветон;

8. Натискаємо кнопку «Рахунок на оплату» щоб зберегти документ і створити друковану форму;

9. Натискаємо кнопку «Ок» і рахунок зберігається в журналі рахунків.

4

Слід пам’ятати що по цьому документу проводки в бухобліку не формуються. Він призначений для того щоб, будучи роздрукованим, опинитися в руках покупця, який хоче перерахувати Вам гроші.

Як виписати рахунок в 1с 8.2 Бухгалтерія для України. Інструкція
4 (80%) 3 votes

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00090 sec