Приклад заповнення звіту за формою 1дф, якщо співробітник отримував доходи різних видів

Продовжуємо серію статей з прикладами заповнення податкового розрахунку за формою 1дф та сьогоднішня стаття буде з прикладом заповнення в тому разі, коли працівник у одному звітному періоді отримував доходи з різними ознаками. Але перш за все, подякуємо нашому споносору: В условиях нестабильной экономики возрастает роль инвестиций в иностранную валюту. Это не обязательно должен быть доллар. Например депозиты в тенге — это достойный вариант.

Звіт за формою 1-ДФ (раніше форма 8-ДР) надається в податкову службу юридичними особами або фізичними особами — підприємцями, які використовують у своїй діяльності працю найманих працівників.

Наказом Міндоходов України від 21.01.2014 № 49 «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) (далі наказ 49) встановлюється порядок заповнення цього звіту, а також регламентуються терміни здачі і порядок його надання до податкових органів.

Читайте також Як заповнити звіт за формою 1дф (звіт 1 дф)? Інструкція та приклади

На перший погляд звіт простий та його заповнення не повинно викликати труднощів. Але, як завжди, «гладко было на бумаге, но забыли про овраги». Розглянемо один з таких «оврагов» докладніше.

Найбільш часто, при заповненні даного звіту, викликає складності наступна ситуація: фізична особа, будучи штатним співробітником підприємства, отримувала на підприємстві доходи різних видів. Перелік видів доходів та їх коди наведено в додатку до наказу 49. Код доходу зазначається у графі 5 табличній частині звіту.

Умови прикладу для заповнення звіту за формою 1дф

ТОВ «УПГ» (ОКПО 39206914) зареєстровано в грудні 2013 року. Протягом першого кварталу 2014 в на підприємстві працювало два співробітника:

  • керівник підприємства — Іванов В.П., індивідуальний податковий номер 2598915996. Оформлений у штат підприємства 10 грудня 2013. Ставка — 6000 гривень. Пільги не застосовувалися.
  • головний бухгалтер — Березовчук Семен Семенович. ІПН 2601022451. Прийнятий на роботу 13 січня 2014. Ставка 5000 гривень. Пільгами не користувався.

Читайте також Як заповнити звіт за формою 1дф 2014. Детальна інструкція і приклад

У лютому 2014 Василь Петрович перебував у службовому відрядженні. По поверненню з відрядження він не надав звіт за надміру витрачені суми відрядних. Перевитрата коштів склала 1560 гривень.

У березні 2014 Василь Петрович перебував на курсах підвищення кваліфікації, вартість яких становить 4000 гривень. Сума була оплачена з розрахункового рахунку підприємства.

Як заповнити звіт за формою 1дф?

Заповнимо звіт за формою 1 ДФ за 1 квартал 2014 року. Не зупиняємось на заповненні реквізитів, а переходимо відразу до табличної частині форми звіту. У звітному періоді (1 квартал 2014) на підприємстві отримувало дохід дві фізичні особи — штатних співробітника підприємства. При цьому, в табличній частині звіту у нас буде заповнено 4 рядка. Тому що, якщо один і той же працівник, протягом звітного періоду, отримував на підприємстві доходи різних видів, то в звіті даний співробітник повинен бути вказаний стільки разів, скільки видів доходів було йому нараховано.

Читайте також Повернення передоплати підприємцю (ФОП). Як заповнити звіт за формою 1дф?

Повернемося до нашого прикладу:

З головним бухгалтером все просто. У звітному періоді йому виплачувався дохід одного виду з кодом 101 «Дохід у вигляді заробітної плати». Вказуємо суму доходу та суму податку. Не забуваємо в графі 6 вказати дату прийому на роботу оскільки співробітник був прийнятий на роботу у звітному періоді.

А от пан Іванов, у звітному періоді, отримував на підприємстві доходи відразу трьох видів:

  • 101 «Дохід у вигляді заробітної плати»;
  • 118 «Сума надміру витрачених коштів, отриманих платником податку під звіт або на відрядження та не повернутих у встановлені законами терміни»;
  • 158 «Сума витрат роботодавця у зв’язку з підвищенням кваліфікації співробітника».

А це означає, що наш звіт буде містити три рядки по ІПН 25989155996.

Зверніть увагу, що дохід з кодом 158 не обкладається ПДФО згідно пункту 165.1.37 Податкового кодексу.

Читайте також Як заповнити уточнюючий розрахунок по формі 1дф? Інструкція та приклад

Приклад заповнення форми 1дф, коли співробітник отримував доходи різних видів

Приклад заповнення податкового розрахунку за формою 1дф у форматі pdf ви можете подивитися за цим посиланням.

Приклад заповнення звіту за формою 1дф, якщо співробітник отримував доходи різних видів
Оцените статью

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *