Повні реквізити банківської картки. З чого вони складаються та де їх взяти?

Банківська картка, як і звичайний рахунок, має свої реквізити — набір ідентифікаційних номерів, які іноді необхідні для бухгалтерської звітності. В принципі, для моментального переказу на карту Приватбанку приватною особою цілком достатньо знати номер картки, який вказаний прямо на ній. Але, якщо раптом з якоїсь причини переказ на карту здійснюється від особи організації, реквізити знадобляться обов’язково.

Читайте также Зняти готівку з кредитної картки Приватбанку. Де і як вигідніше?

Що входить в список реквізитів банківської картки?

У список реквізитів входять:

  • Номер розрахункового рахунку, на який випущена карта (не плутати з номером картки!).
  • Найменування банку-одержувача (наприклад, Приватбанк).
  • Ідентифікаційний номер одержувача (це ІПН власника картки, іноді даний реквізит відсутній, це відбувається в тому випадку, якщо власник карти з якихось причин його не отримував).
  • Прізвище, ім’я та по батькові власника карти.
  • МФО банку, який випустив карту.

Іноді на додаток до всіх перерахованих реквізитів відправник фінансових коштів пише призначення платежу, втім, це поле заповнювати необов’язково, якщо тільки ви не є юридичною особою.

Читайте также Чем отличаются платежные системы, выпускающие банковские кредитные карты?

Де можна дізнатися реквізити вашої картки?

Способів дізнатися повні реквізити банківської картки, на відміну від ПІН-коду, декілька:

  • Подивитися дані відомості в договорі, який вам видавали у відділенні банку при оформленні картки. Договір необхідно зберігати в надійному місці, але, на жаль, далеко не всі дотримуються цього правила.
  • Іноді відомості про реквізити пишуться прямо на конверті, в якому видається карта.
  • Тим, хто зареєстрований в системі онлайн-банкінгу, можна подивитися повні реквізити карти у власному обліковому записі. Наприклад, для Приватбанку — це система «Приват24». Повні реквізити карткового рахунку можна дізнатися, увійшовши в акаунт, і перейшовши у вкладку «Настройки». Як варіант, реквізити можна уточнити в службі підтримки користувачів «Приват24».
  • Дані відомості легко отримуються, якщо звернутися у відділення банку, бажано саме в той, де відбувалася видача картки. При собі необхідно мати паспорт і згадати кодове слово, яке ви написали в анкеті при оформленні.
  • Іноді повні реквізити банківської картки можна уточнити на гарячій телефонній лінії банку. Але приготуйтеся до того, що ви будете повинні відповісти на ряд питань, за допомогою яких вас ідентифікують, як держателя картки.

Повні банківські реквізити певної карти дізнатися досить просто, але варто передавати їх з особливою обережністю, перевіреним організаціям і лише тоді, коли це дійсно необхідно.

Читайте также Ограничение для интернет платежей по кредитной карте. Нужно ли его ставить и как

Уважно пишіть реквізити!

Не плутайте номер карти з номером рахунку, на який вона випущена — це різні речі. Картковий рахунок також є на ній, але він надійно схований під магнітною смугою і зчитується лише за допомогою спеціальних пристроїв. Коли карту, у зв’язку із закінченням терміну дії перевипускають, номер розрахункового рахунку залишається колишнім, а от номер самої картки змінюється. Реквізити слід записувати дуже уважно, оскільки цифр багато, тому заплутатися вельми легко. Помилку може помітити працівник банку, а в іншому випадку гроші просто підуть не туди, куди повинні. Виправити цю неприємність можна, якщо написати заяву, надати платіжні документи і дати справі офіційний хід, але тимчасові втрати вам навряд чи хто-небудь компенсує. І, до речі, деякі банки іноді штрафують клієнтів за халатність.

Читайте также Карта другого банка в приват24. Преимущества и недостатки

При поддержке: Присматриваетесь к финансовым рынкам и планируете получать доход на форексе? На сайте fxeuroclub.ru вы найдете много актуальной информации, которая поможет вам принимать правильные и взвешенные решения.

Повні реквізити банківської картки. З чого вони складаються та де їх взяти?
3 (60%) 6 votes

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *