Розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Розрахунок збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства подають суб’єкти господарювання, які є платниками збору відповідно до Закону України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» від 09.04.1999 №587-XIV.

Форма розрахунку затверджена Наказом ДПАУ від 01.12.09 №671 «Про затвердження форми Розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства та Порядку заповнення розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства».

Згідно пункту 2 Постанови КМУ «Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» від 15.07.2005 №587 розрахунок збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства подається до податкової служби на місцем обліку платника податків щомісяця протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця.

Згідно статті 4 ЗУ «про Хмелярство», збір сплачується щомісяця у строки, визначені законом для місячного звітного періоду. Сума збору, яка підлягає сплаті до бюджету визначається у податковому розрахунку, який подається до податкової інспекції протягом 20 календарних днів, наступних за останнім днем звітного місяця.

Згідно пункту 2 Порядку №587 сума збору, зазначена у розрахунку сплачується протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строк подання розрахунку. Таким чином, збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства сплачується до 30 числа місяця, наступного за звітним.

Скачати бланк форми розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства а також додаток 1 до розрахунку, який подається у разі виправлення самостійно виявлених помилок за минулі податкові періоди, ви можете за посиланням нижче.

скачати бланк розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

Також на форумі є багатенна тема про збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства. Раджу вам її почитати.

Розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00034 sec