Податки > Бланки звітності > Розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує переходу на єдиний податок. Скачати бланк

Розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує переходу на єдиний податок. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Для того, щоб опинитися на єдиному податку, суб’єкт господарювання повинен подати до податкової служби за своїм місцезнаходженням заяву на застосування спрощеної системи оподаткування. Бланк заяви можна скачати тут .

Згідно пункту 298.1.4 Податкового кодексу, до заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує переходу на спрощену систему оподаткування. Форма розрахунку затверджена Наказом Міністерства фінансів від 20.12.2011 року №1675 «Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік».

Розрахунок доходу важливий тим, що таким чином підтверджується відповідність платника податків критеріям спрощеної системи оподаткування щодо граничного розміру доходу за рік. При цьому, якщо протягом попереднього календарного року фізична особа підприємець ліквідувалася, а потім знову відкривалася, дохід все одно рахується за календарний рік.

Що означає попередній календарний рік? Наприклад, платник податків переходить на спрощену систему оподаткування з третього кварталу 2012 року. Це означає, що у розрахунку доходу він повинен вказати розмір доходу за попередній 2011 рік. Відповідно, якщо суб’єкт господарювання зареєструвався з початку 2012 року та три квартали був на загальній системі оподаткування, у розрахунку доходу він ставить нулі. Отже, завантажуємо бланк розрахунку.

скачати розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує переходу на єдиний податок

Також дуже раджу почитати вам наступні статті:

Як заповнити заяву на єдиний податок? Дивимось відео та переходимо на спрощену систему оподаткування .

Перехід на єдиний податок із загальної системи оподаткування. Що треба знати?

Свідоцтво платника єдиного податку (реєстрація, анулювання, заповнення заяви)

Спрощена система оподаткування для фізичних осіб (все, що треба знати про єдиний податок)

Розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує переходу на єдиний податок. Скачати бланк
Оцініть статтю

2 Responses to Розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує переходу на єдиний податок. Скачати бланк

  1. Ольга:

    Я дуже вдячна ВАм за коментарі які мене багато чому вчать!

  2. Анна:

    Дуже дякую за допомогу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend