Річний звіт з єдиного соціального внеску. ФОП на єдиному податку. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Згідно статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 8 липня 2010 №2464-VI фізичні особи-підприємці платники єдиного податку є платниками єдиного соціального внеску за себе та за своїх найманих працівників. Відповідно вони зобов’язані подавати відповідну звітність до податкової служби.

Згідно пункту 3.2 Наказу Міністерства доходів і зборів «Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 09.09.2013 №454 платники єдиного податку зобов’язані самі за себе подавати до Податкової служби звіт з єдиного соціального внеску один раз на рік до 10 лютого року, наступного за базовим звітним періодом. Базовим звітним періодом для них є календарний рік. Форма звіту затверджена додатком 5 до вказаного Наказу Міндоходів.

Сплата єдиного соціального внеску платниками єдиного податку здійснюється на підставі абзацу 3 пункту 8 статті 9 Закону №2464, згідно якого ФОПи на єдиному податку сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Бланк річного звіту з єдиного соціального внеску для підприємців платників єдиного податку ви можете скачати за посиланням ниже.

Річний звіт з єдиного соціального внеску. ФОП на єдиному податку. Скачати бланк

Також читаємо інструкція як заповнити звіт та дивимось приклад Заповнити річний звіт з єдиного соціального внеску (ФОП єдиний податок)

Річний звіт з єдиного соціального внеску. ФОП на єдиному податку. Скачати бланк
Оцініть статтю

2 Responses to Річний звіт з єдиного соціального внеску. ФОП на єдиному податку. Скачати бланк

  1. Vasiliy:

    Бланк старый, сроки подачи неверные — ФОП на ЕН — до 11.02.2013: http://pfucn.gov.ua/news/1/463-zvtnst-blshe-nformacz-ta-kontrolyu-.html

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.00098 sec