Річний звіт з єдиного соціального внеску для ФОП на загальній системі. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Згідно пункту 4 частини 1 статті 4 Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 8 липня 2010 року №2464-VI підприємець на загальній системі оподаткування є платником єдиного соціального внеску «за себе». Отже він повинен подавати відповідну звітність.

Звітність з єдиного соціального внеску для підприємця на загальній системі оподаткування затверджена Постановою правління ПФ «Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.10.2010 №22-2.

Згідно пункту 3.2 Постанови №22-2 фізичні особи – підприємці на загальній системі подають річний звіт з ЄСВ до Пенсійного фонду один раз на рік до 1 квітня року, наступного за базовим звітним періодом. Базовим звітним періодом для них є календарний рік.

Згідно пункту 8 статті 9 Закону №2464 ФОП на загальній системі оподаткування зобов’язані сплачувати єдиний соціальний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року. При цьому, сума річного єдиного соціального внеску зменшується на суму авансових платежів, які сплачувалися на протязі року.

Згідно пункту 3.2 Постанови ПФ №22-2 звіт заповнюється згідно додатку 5 до постанови. Бланк річного звіту з єдиного соціального внеску для ФОП на загальній системі оподаткування ви можете скачати нижче.

Річний звіт з єдиного соціального внеску для ФОП на загальній системі. Скачати бланк

Також читайте тему на форумі про те, як заповнити звіт Заповнити річний звіт з єдиного соціального внеску (ФОП на загальній системі)

Річний звіт з єдиного соціального внеску для ФОП на загальній системі. Скачати бланк
Оцініть статтю

One Response to Річний звіт з єдиного соціального внеску для ФОП на загальній системі. Скачати бланк

  1. Tetyana:

    У мене таке запитання: якщо я ФОП на загальній системі оподаткування, але протягом 2012 року діяльності не проводила (а також не сплачувала жодних авансових внесків),а вже з травня 2012 року працюю по трудовій (зарплату буду зазначати у податковій декларації, там є для цього графа), а як бути з цим звітом до Пенсійного? Тут також треба зазначати зарплату? Якщо можна, допоможіть, де саме (у якій таблиці?). дякую.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.51MB/0.47445 sec