Реєстраційна картка форми 7 на закриття (ліквідацію) юридичної особи. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення діяльності юридичної особи в результаті її ліквідації або просто — Форма 7, затверджена наказом Міністерства юстиції України №3178/5 від 14.10.2011 «Про затвердження форм реєстраційних карток». Останні зміни в бланк Форми 7 вносилися наказом Міністерства юстиції України №749/5 від 12.05.2014.

Форма 7 заповнюється на завершальному етапі ліквідації юридичної особи та подається державному реєстратору. Перед поданням цього бланку підприємство повинно закрити всі свої рахунки в банках, знищити печатки та штампи, знятися з реєстрації в Міністерстві доходів і зборів та всіх фондах загальнодержавного соціального страхування, про що мати підтверджуючі документи, адресовані державному реєстратору.

Бланк Форми 8 складається з трьох частин. У першій частині вказуються дані про юридичну особу, його назва та код. У другому вказується причина, у зв’язку з якою ліквідується дане підприємство і дається підписка про те, що всі необхідні процедури для ліквідації виконані. Третій розділ заповнює державний реєстратор, де вказує дату і час запису в ЄДРПОУ про ліквідацію підприємства, своє ПІБ та місце проведення даної операції.

Скачати бланк реєстраційної картки форми 7 на закриття (ліквідацію) юридичної особи можна за посиланням нижче.

Реєстраційна картка форми 7 на закриття (ліквідацію) юридичної особи. Скачати бланк

Реєстраційна картка форми 7 на закриття (ліквідацію) юридичної особи. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

MAXCACHE: 0.5MB/0.00033 sec