Реєстраційна картка форми 6 про підтвердження відомостей про юридичну особу. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма реєстраційної картки про підтвердження даних про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців або просто — Форма 6, затверджена наказом Міністерства юстиції України №3178/5 від 14.10.2011 «Про затвердження форм реєстраційних карток».

Форма 6 заповнюється у разі необхідності підтвердження державним реєстратором конкретних даних про юридичну особу, які вже є в ЄДРПОУ. Може використовуватися підприємством для отримання кредиту в банку, при укладенні договору про спільну діяльність або надання в державні органи влади.

Бланк Форми 6 складається з двох частин. У першій частині заявник вказує дані з ЄДРПОУ, які хотів би підтвердити. Це можуть бути відомості про назву, кількість або склад засновників, види економічної діяльності, юридичну та фактичну адресу, дату і зміст внесених змін до установчих документів та інше. Друга частина бланка заповнюється державним реєстратором. Він відповідно до складеного запиту знаходить необхідну інформацію в ЄДРПОУ (якщо така є) порівнює її з тією, яка є у нього і або підтверджує її, вписавши у відповідні графи бланка, або ставить відмітку про те, що інформація відсутня.

Скачати бланк реєстраційної картки форми 6 про підтвердження відомостей про юридичну особу можна за посиланням нижче.

Реєстраційна картка форми 6 про підтвердження відомостей про юридичну особу. Скачати бланк

Реєстраційна картка форми 6 про підтвердження відомостей про юридичну особу. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *