Податки > Бланки звітності > Реєстраційна картка форми 5 на створення відокремленого підрозділу юридичної особи. Скачати бланк

Реєстраційна картка форми 5 на створення відокремленого підрозділу юридичної особи. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма реєстраційної картки на створення відокремленого підрозділу юридичної особи або просто — Форма 5, затверджена наказом Міністерства юстиції України №3178/5 від 14.10.2011 «Про затвердження форм реєстраційних карток». Останні зміни в бланк Форми 4 вносилися наказом Міністерства юстиції України №749/5 від 12.05.2014.

Форма 5 заповнюється при державній реєстрації відокремленого підрозділу юридичної особи та подається державному реєстратору.

Бланк Форми 5 складається з 5 розділів. У кожному з них розкривається наступна інформація:

  • У першому розділі наводяться відомості з ЄДРПОУ «материнського» підприємства, до якого створюється відокремлений підрозділ.
  • У другому розкривається вся інформація про новостворений відокремлений підрозділ: його назва, місцезнаходження, адміністрація, органи управління, види діяльності та ін.
  • У третьому розділі вибирається спосіб отримання виписки з ЄДРПОУ.
  • Четвертий і п’ятий розділи заповнюються державним реєстратором та заявником не подаються. Тут зазначають інформацію про те, хто, коли і під яким номером зареєстрував відокремлений підрозділ, а також роблять позначки про видачу виписки з ЄДРПОУ.

Скачати бланк реєстраційної картки форми 5 на створення відокремленого підрозділу юридичної особи можна за посиланням нижче.

Реєстраційна картка форми 5 на створення відокремленого підрозділу юридичної особи. Скачати бланк

Реєстраційна картка форми 5 на створення відокремленого підрозділу юридичної особи. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend