Податки > Бланки звітності > Реєстраційна картка форми 4 на внесення змін до відомостей про юридичну особу. Скачати бланк

Реєстраційна картка форми 4 на внесення змін до відомостей про юридичну особу. Скачати бланк

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

Форма реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців або просто — Форма 4, затверджена наказом Міністерства юстиції України №3178/5 від 14.10.2011 «Про затвердження форм реєстраційних карток ». Останні зміни в бланк Форми 4 вносилися наказом Міністерства юстиції України №749/5 від 12.05.2014.

Форма 4 заповнюється для внесення змін про дані, які міститимуться про підприємство та його відокремлені підрозділи у ЕДРОУ і подається державному реєстратору.

Бланк Форми 4 складається з 10 розділів, в яких послідовно зазначається таке:

  • У першому розділі наводяться дані про підприємство, які вже містяться в ЄДРПОУ.
  • У другому розділі пропонується вибрати із запропонованого списку, яка саме інформація буде мінятися
  • У третьому розділі розшифровуються і конкретизуються зроблені зміни, причому якщо якась інформація про юридичну особу не змінювалася, то вона не дублюється.
  • В розділах з четвертого по сьомий наводяться аналогічні дані, але тільки щодо відокремленого підрозділу (дані до і після проведення державної реєстрації змін, а також їх перелік).
  • У восьмому розділі вибирають спосіб, яким би підприємство хотіло отримати виписку з ЄДРПОУ.
  • Дев’ятий і десятий розділи заявниками не подаються та не заповнюються. Тут державний реєстратор вказує дату і номер запису про внесені зміни, своє ПІБ, місце, де вносилися зміни, і робить відмітки про видану виписку з ЄДРПОУ.

Скачати бланк реєстраційної картки форми 10 на внесення змін до відомостей про юридичну особу можна за посиланням нижче.

Реєстраційна картка форми 4 на внесення змін до відомостей про юридичну особу. Скачати бланк

Реєстраційна картка форми 4 на внесення змін до відомостей про юридичну особу. Скачати бланк
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend